Мнение за халати за баня и спално белио

  • 26 346
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
за спално бельо препоръчвам това http://www.artek-bg.com/ - много сме доволни Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 204
За спалното бельо е важно от какъв плат е,а не от коя фирма.Например памучният сатен или рамфорс хасе,нямат нищо общо с обикновено хасе,което в сравнение с първите два е направо като шкурка.Разбира се и фирмате не е без значение,но плата е по-важен.На Артек наистина са добри Peace
А за хавлиите е малко по-сложно,т.е.не се намират така лесно качествени и дълготрайни.
На Тас и Бенетон не са лоши,но пак е много относително Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 294
Още един глас за ТАС , имам спално бельо и хавлии , нямам забележки , много са качествени  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 7 991
TAC са турски, но с невероятно качество. От няколко години вкъщи само това купувам. Мисълта ми е, че от турски до турски голяма разлика...

# 19
  • Мнения: 90
Имам рекламен на Галеник, на който който пише произведен в Турция. Страхотно попива и изглежда супер - много е пухкав и мек. Беше част от някаква промоция по парфюмериите.

# 20
  • Мнения: 289

1  приятелка хвалеше много тези на Бенетон, но маи ги няма вече  Rolling Eyes...
Халати, хавлии и спално бельо на Бенетон има в Хоум Студио. На мен лично не ми се виждат многокачествени, самия хавлиен плат седи прекалено мек и като че ли ше пуска власинки  Thinking

Аз купувам само от Home studio. Хавлиите на Бенетон са много добри, попиват страхотно и стоят сухи и леки, а не мокри и тежки. Преди време пак от там купих някакви нови хавлии, произведени в Португалия. Те са страхотни, но са по-скъпи от тези на Бенетон. Спалното бельо също им е много добро, може би с една идея по-добро от това на TAC.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам на Панагюрище и на ТАС. На ТАС ми харесват повече понеже, хем са меки, хем попиват и не пускат власинки. На Бенетон ми се видяха тънки, но може да греша, не съм ползвала. В Хоум Студио имаше и някакви с бамбук, някой ако има отзиви  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 459
Аз съм много доволна от едни хавлии с марка LINEN - мисля, че са турски. Достатъчно меки и много хубаво попиват. Има ги в ЦУМ, на последния етаж (т.е етажа под мебелния магазин). Там има доста хавлиени изделия и спално бельо, а и продавачките са много мили жени.

Току що видях, че всъщност Артек са вносител на LINENS и TAC. Скоро купих и хавлия на Артек, но още не мога да дам отзиви за нея.

А да ви питам, къде мога на намеря магазин с по-голям избор на БЯЛО спално бельо? Напоследък много рядко се среща, а даже попаднах и на една продавачка, която се опитваше да ме убеди, че вече не се произвеждало такова!?

# 23
  • Мнения: 1 629
Като видях темата веднага мислех да ти напиша, че съм мега доволна от фирма Панагюрище. После видях, че си дала линк към техни продукти. И двата ни халата са на тази фирма (баба ми е маниачка и само ми купува кърпи и др.) таа доволна съм много. Много добре ми попиват и кърпите и халатите! Имам и детски възглавнички на тази фирма Crazy абе много я харесвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
Ако напишете и някакви цени на халатите за баня,цена няма да имате.
Например тези на ТАС колко струват?

# 25
  • софия
  • Мнения: 9 590
ако видите какво спално бельо има в турция.... разкош! доколкото знам те се славят като един от най-добрите производители на такива неща в света. така че смело купувайте. аз пътувам често до там по работа и просто не мога да се спра. нещата на тач са по-евтини поне с 30%. имам и няколко комплекта на ozdilek , много евтини и страхотни. последния от памучен сатен за голяма спалня с 4 калъфки ми излезе около 85 лв.сега обзавеждам нов апартамент и следващия път ще си накупя и одеалата и възглавниците от там.

# 26
  • Мнения: 2 388
Е и аз от Турция съм вземала "памук сатен" спален комплект за 45 лири ( горен, долен чаршаф + две калъфки ) и не е мръднал вече 2 години.

# 27
  • Мнения: 5 698
Скоро си взех халат на Панагюрище за 36 лева и съм  доволна!Много добре попива и не пуска власинки.Сега ще купя и за мъжа ми халат на същата фирма.

# 28
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Аз имам хавлии и на Яна - Панагюрище, и на ТАС. И от двете съм доволна, от вторите като че ли повече. В хотелите основно ползват на ЯНА. Прави ми впечатление, че попиват повече от моите вкъщи, което ме навежда на мисълта, че от многократна употреба мекото се е поизтъркало и е останало само хавлия. Така че... повче перете.  Laughing
Спално бельо имам на Артек - то е чисто хасе и не е лошо. Малко поизбеля за една година.
На ТАС спалното ми бельо не е мръднало. Но то не е чисто хасе, а ренфорс. Цветовете и плата са си същите.

Но пък цените му са доста по-височки. Препоръчвам го, ако ви се дават такива парички. Аз пазарувам основно от магазина на Ботев и от този преди пазара Кирков. Избор - голям. Дори имат и на Бенетон.

# 29
  • Мнения: 398
 Спалното бельо на TAC е много хубаво. Халати на тази марка все още не съм купувала.

Общи условия

Активация на акаунт