Спрете с това "Запис" моля ви!

  • 3 747
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 239
Дано да има ефект, наистина е много тъпо.

# 16
  • Мнения: 2 374
E да добре то всички ги дразни,пък повечето го пишат айде ся.Направо получавам обрив като видя ей този емотикон Peace под нечий цитат,понеже някой си нямат мнения,хареса им нещо написано от еди кой си и си слагат емотикончето ей така да си натрупат мненийца,ааааа,то вече не се издържа.


П.С. А на мен пък защо в "Нови отговори на мойте публикаций" ми се записват всички теми,в които съм писала?Ако може някой да ми отговори ще съм благодарна.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Защото "нови отговори на мои публикации" означава именно това - там се следят нови отговори по теми, в които си писала. Затова е и въпросното "запис" - пускайки какъвто и да е пост в дадена тема, тя вече ще ти излиза в "нови отговори" щом някой напише нов пост по нея.
А ако никой не пише по темата, тя няма да излиза в "нови отговори".

# 18
  • Мнения: 2 658
Хихихи, аz не съм толкова нова, тук съм от началото на бременността с малката. Обаче все го срещах това "zапис" навсякъде и не можех да му раzбера смисъла. И понеже често го виждам, реших, че просто съм много тъпа, та не се сещам zащо е. Ама ме беше срам и да попитам, реших, че е някакъв странен обичай. Винаги ме е драzнело и сега се радвам , че не съм само аz. Съгласана съм и zа "хоп" , "троп" , "цоп" и всички от сорта..
Айде, пък дано да престане. Много сме, силни сме  Wink

# 19
  • Мнения: 6 274
Запис...  Mr. Green
Шегувам се...  hahaha
Мисля, че си права - глупаво е... 
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 23 096
Може би всеки, който пуска тема, трябва да даде разяснение относно бутончето "извести", белким някой прочете  Wink

# 21
  • Мнения: 3 376
Някои от потребителите пък просто май гледат да трупат точки,т.е. брой мнения.

Най ме дразни,че след "Запис"-а ни вест,ни кост повече в темата.. Rolling Eyes Е,защо тогава е всичко това?

Ако имат да кажат нещо просто да го напишат,ако не да прочетат и да подминат Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 15:04 от EASpirit

# 22
  • Мнения: 4 070
Някои от потребителите пък просто май гледат да трупат точки,т.е. брой мнения.

Най ме дразни,че след "Запис"-а ни вест,ни кост повече в темата.. Rolling Eyes Е,защо тогава е всичко това?

Ако имат да кажат нещо просто да го напишат,ако не да прочетат и да подминат Rolling Eyes


ОООО. да и освен това им амного често разни девойки, който влизат в темата без мнение и пишат- например- НЕЗНАМ, ами като незнаеш защо пишеш??????????

# 23
  • Мнения: 165
Не харесвам потребители които са в всяка тема, но предпочитам да ги виждам с изказано мнение в темите от колкото да пишат само запис.Трупат си точки според мен.Или имаш или нямаш какво да напишеш - средно положение няма.
  "Запис за да следя темата"-Никой не го интересува ще я следиш или не а имаш ли компетентен отговор.
    А нещо подобно е и " Peace "  или подкрепям.

# 24
  • Мнения: 559
Абсолютно подкрепям, ама тая тема не е ли за другаде?
Където и да я сложим тази темата ефекта ще е нулев.
Не знам за къде е. Ако трябва я преместете, но си мислех, че тук повече хора ще я видят. Също си мислех, че ще ме "разкъсате" заради това, че не одобрявам нещо толкова често срещано, но явно съм се лъгала.  Mr. Green Може би тези, които се записват няма и да я погледнат тази тема.  Laughing

# 25
  • BG
  • Мнения: 1 900
На моменти  и на мен ми е дразнещо ,ама кво да се прави.

# 26
  • Мнения: 4 784
Отдавна си мислех да пусна такава тема, нещо все ме възпираше, браво на авторката и дано наистина има ефект. Запис, цоп и тем подобни са просто ужасяващи, но пък точкотрупането е направо идиотски смешно. Има потребителки разписали се и в тази тема, които не пропускат зададена тема, да се запишат в нея, дори само с емот икона или с две - три думи. Отдавна броя на публикациите във форума не е от значение и не разбирам тези, които го правят какъв смисъл виждат в това. Престанете да спамите темите, смешни сте! Не е длъжно във всяка тема да имате мнение, упс, мнение е силно казано!

Може би тези, които се записват няма и да я погледнат тази тема.  Laughing
Ами, няма! Записите и тук текат с пълна сила, под друга форма! ooooh!

# 27
  • Мнения: 804
А каво означава "трупат точки". В смисъл къде се отчитат тези точки? Имате предвид броя публикации ли? И какво става като някой има много публикации?  Thinking Нещо май съм изпуснала  newsm78

P.S. Иначе в момента ме дразни обилния снеговалеж и липсата на снегорини по улиците  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 4 447
Дразнещо е, вярно е.  Peace

# 29
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
И мен страшно ме дразни това.Адски досадно е,особено като се съберат десетина такива поста един след друг... :

Общи условия

Активация на акаунт