Професия "Майка"

  • 3 933
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Хихих!
27.Ако си излязла сама навън, ще се чувстваш като гола.
Така се чувствам сега - след като стоваря в училище двете деца с двете раници /мъкна раниците на гръб и тътрузя челядта за ръка, обикновено дамската ми чанта е провесена на врата ми/.
Но ако изляза без малките чудовища, не се чувствам гола, а направо летя от щастие и неизразимо чувство за свобода. Много ми е добре даже.

# 31
  • Мнения: 2 447
 smile3521 Мноого вярно!

# 32
  • Мнения: 822
Много вярно. Peace

# 33
  • Мнения: 405
Абсолютише правилеше Joy

# 34
  • Мнения: 59
Абсолютно вярно! Освен че се смях се разчувствах Cry и си спомних за живота си преди детето. Не бих заменила професия - майка за нищо друго на света  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 860
Страхотно  Peace Радвам се, че мога да работя тази професия и работодателя е доволен за сега Grinning Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
За съжаление 98% от нещата ги припокривам...Когато излязох на кафе без него (тръгна на ясла) , а с други мами с деца-аз по навик все се оглеждах къде е моето

# 37
  • Мнения: 4 496

27.Ако си излязла сама навън, ще се чувстваш като гола.


Като съм без количка нямам какво да си правя ръцете и се усетих, че на светофарите минавам по местата, предвидени за колички/където е по-нисък тротоара/.  Blush

Малко тъжно ми стана от някои от изброените неща. Laughing

# 38
  • Мнения: 1 919
Цитат
18.Ще откриваш странни остатъци от всякакви храни, мушнати, случайно попаднали, или скрити на всевъзможни места.
  Wink чудна статия!

# 39
  • Мнения: 38
 Shocked Shocked Shocked
Боже колко е вярно всичко това

# 40
  • Мнения: 1 554
доста от точките откривам себе си Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 23 096
По-скоро ми беше забавно, защото 90% от изброеното не се отнася до моя случай  Mr. Green Или пък трябва да поизчакам малката да порасне.

# 42
  • Мнения: 1 195
 Peace с изключение на две три - всичко друго е абсолютно вярно  Thinking




27.Ако си излязла сама навън, ще се чувстваш като гола.


Като съм без количка нямам какво да си правя ръцете и се усетих, че на светофарите минавам по местата, предвидени за колички/където е по-нисък тротоара/.  Blush

Малко тъжно ми стана от някои от изброените неща. Laughing

 Joy Joy Joy Joy и аз така

# 43
  • Мнения: 6 713
27.Ако си излязла сама навън, ще се чувстваш като гола.

 Laughing

# 44
  • Мнения: 130
Супер статийка.! Hug

Общи условия

Активация на акаунт