Ренде "Бьорнер"

  • 14 208
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001

А,а,а точно така....И това ме дразни....че отива в боклука част от това дето го режеш....Като се набоде на тоя държач и после за нищо не става.

Това силно ме озадачи.  newsm78


Ами да ти кажа....Не знам дали има разлика между старите и новите рендета Бьорнер.Може старите да са по-добри,не знам Thinking...На мен шиповете на шапката,на която се нанизват продуктите са едни такива....На голямо разтояние един от друг и като се бодне продукта не го държи неподвижно съвсем...Като избутвам с бутона,накрая остава едно надупчено парче,което отива в кофата....

# 16
  • Мнения: 20
Имам ренде Бьорнер от предишното "поколение" - купувано някъде преди десетина години. Ползвам го основно за пържени картофи - просто е идеалния уред за пом-фрит. Единствено трябва рязко да се реже картофа, за да не запецне по средата. То това зависи основно от конкретния картоф, но се разбира чак когато запецне. В такъв случай може примерно да се избута със следващия картоф (за да не си рискувате пръстите). За миенето - много е лесно - само под течащата вода се изплаква - никакъв риск от порязване, освен ако не се разсейвате или не решите че трябва да го миете с гъбичка и препарат. Също така не мисля че е много коректно сравнението с кухненските роботи. В момента Бьорнер-чето струва 40 лева. Най-евтините кухненски роботи са двойно повече.

# 17
  • Мнения: 1 305
Няма разлика между новите и старите шапки, респективно шишовете за набождане. Нашите имат от първите рендета, които излязоха тук на пазара. Моето е купувано миналата година.
Не мисля, че като е надупчено е негодно за ядене.

# 18
  • Мнения: 5 001
Не,че не става за ядене..Просто не ми е естетично... мое мнение Blush....

# 19
  • Мнения: 497
И моето е с антикварна стойност (хи-хи) - от 1995г. Като се сетя, че тогава даже се скарах на мъжа ми, че го е купил.... За много неща е незаменимо, особено като нямаш роботи и/или извънземни да ти вършат работата. Харесвам си го, ползвам си го, не ме е предало вече 13 години, не отнема място в кухнята. Какво повече да искаш от такъв атрибут.

# 20
  • Мнения: 317
Дайте снимка на тази белачка да я видим какво представлява.

# 21
  • Мнения: 96
И моето е от старите-оранжевите,но до ден днешен си стои отстрани на сушилката и го ползвам почти всекидневно.Относно миенето,ако го изплакнеш веднага след ползването изобщо няма опасност да засъхне и да се чудиш как да го почистиш.Мисля,че кухненския робот много по-тудно да се измие.Изобщо не се чуди по мое мнение Grinning

# 22
  • Мнения: 9 186
мойто е от 96 г. но последните 4 год не съм го ползвала счупи ми се точно най важната част тази дето се слага върху легена и в нея се пъха приставката /ножове/
за съжаление нови отделно не предлагат казаха ми просто ново си купете 58лева. нещо не ми се даваха и така сега си купих робот лука го прави на пюре Peace

за картофи е с най редките "ножове"/така счупих държачката като ми зацепи един голям картоф ,и хряснах друг след него  да го прибутне уж и айдеееееее без ренде
аз съм съгласна със всички мнения до момента най добро е за Картофи за /макдоналдс тип/ , зеле Уникално е и моркови ябълки за салата!

# 23
  • Мнения: 4 380
Имах и от по-старото поколение, имам и новия Бьорнер, който реже на кубчета (чудно за салати и таратор). Роботът и Бьорнера вършат различни неща. Бьорнера ми е незаменим. Който не го ползва, просто не му е свикнал.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Майка ми има такова ренде. Супер е. Много лесно е всичко с него.

# 25
  • Мнения: 6 713
Имаме такова, ама не го ползвам въобще Embarassed Embarassed

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://cgi.ebay.fr/POUSSOIR-BOERNER-POUR-RAPE-COUPE-LEGUMES_W0QQ … 645QQcmdZViewItem
ето тука продават шапката!

това е един от видовете набор!

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Моето ренде е още по-стар модел. Много съм доволна.
Рязала съм и пръсти. Когато ми е нуждо да го измия с препарат ползвам четка за зъби, не гъба.

# 28
  • Мнения: 594
Имам това ренде от близо половин година. Изключително съм доволна от него! Чак не очаквах да ми върши толкова работа. Ползвам го за рязане на зеле, рязане на домати на тънки ивици за сандвичи, твърди колбаси (луканки) също съм рязала. Много ми помага при приготвянето на храната за малките - лесно нарязвам всички зеленчуци на ситно. Прозвуча като реклама малко  ooooh! , но това е уреда от телешоп от който съм доволна (защото имам и неуспешни покупки). Кухненски робот също имам, но почти не го ползвам!
И да, трябва да се действа много внимателно, защото стават зловещи рани с него  Sick

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 14:00 от I r r a

# 29
  • Мнения: 47 986
Мъжът ми реше с него страхотно, супер е за кубчета за таратор и мусака, за картофи, за рязане на зеленчуци на ивички и кубчета,или кръгчета...единствено ме е страх да не се срежа, та затова го ползва повече любимия  Hug

Общи условия

Активация на акаунт