Какви бисквитки давате на бебишорите?

  • 5 628
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
НА 9 месеца започнах да слагам Плазмон в АМ, защото само млякото не го засищаше. Откакто сме на тройката, АМ го засища и не слагам бисквити. Давала съм му инцидентно " Закуска", харесва ги, но не иска да ги яде с кисело мляко, а не виждам смисъл на тази възраст само да хрупа бисквита, така че в момента никакви не давам.

# 16
  • Временно
  • Мнения: 788
На Хип,но не и ги давам да ги яде,защото много се дави.Натрошавам ги и слагам вечер по двечки в АМ.

# 17
  • Мнения: 5 940
Никакви не давам целенасочено. Понякога яде, когато види, че друг яде или като го почерпят.

# 18
  • Мнения: 9 973
чичи бебе,житен дар,закуска

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Закуска давам и то в нещо натрошена,а не да си гризка.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 337
Слагала съм в амто бишкоти на Плазмон - но не им е върл фен и нашата госпожица и мн рядко слагам... Peace

# 21
  • Мнения: 2 960
Давам бисквитките на Хипп и на Алете/Нестле/,но само когато ми "каже" ,че иска,а той си казва "Мамо дай баязидка" Joy

# 22
  • Мнения: 930
по добре никакви според мен Peace

# 23
  • Мнения: 543
Е, никакви, никакви, ама бебе на 1 година не може да се наяде само с мляко Simple Smile Трябва да ръгнеш и някоя бисквитка вътре. А пък нашата мома АМ не ще да пие, киселото мляко също не го харесва и за да я отбия все пак, съм принудена да ръгна вътре някоя бисквитка, за да мине номера Simple Smile Все си мислех, че бисквитата е брашно, вода и захар, ама те ръгнали цялата Менделеева таблица вътре. Но тези на Плазмон, Хип и Алете сигурно са специално за бебета и няма толкова Е-та, ще взема от тях да пробвам. Благодаря на всички, които се изказаха!

# 24
  • Мнения: 434
В киселото мляко слагам "Закуска", а попарата я правя с "Житен дар".

# 25
  • Мнения: 302
На Плазмон и Чичи бебе

# 26
  • Мнения: 8 939
Ето тези


Ина ги обожава!

Hug

# 27
  • Мнения: 4 434
Бисквити Закуска.

# 28
  • Мнения: 4 335
Давала сьм само на Плазмонт,но много рядко.
Понякога слагам бисквита в намачкан или настьрган плод.

Добре де една буква,сякаш някой не разбра кво сьм имала предвид Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 16:16 от ive7aaa

# 29
  • Мнения: 3 157


 Shockedплазмон ще да е това:)))))))))
alina_si ,нали знаеш,че тези са с яйце?

Общи условия

Активация на акаунт