Имате ли колоритни комшии?

  • 5 751
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
Педро дори предизвика едно печено пиле боднато на бутилка (ли беше) да бъде наречено на него и да се носи мириса му из форума дълго време. Mr. Green Laughing

Иначе комшиите ми не бих нарекла любопитни, но пък колоритни са - тези пред нас имат двама тийнейджъри, които, като им дойде музата, думкат на едни барабани по цял следобед и се дерат на умряло и фалшиво; а през няколко къщи има един рок фен, който устройва незабравими дни на рок музиката - имахме ден на Алис Купър, АС/ДС , а един път цял ден дъни Бон Джови, но като казвам цял ден значи от 10 сутринта до след 9 вечерта, на макс е у тях, а у нас, на двора, се чува все едно съм си пуснала музиката нормално. Добре поне, че слуша неща, които ми харесват, даже му се кефя, като изпадне в екстаз и ми пуска любимите Бон Джови.
Сега сме в общо взето "млад" квартал и е по-интересно, в предишния бяха само бабки и дядовци по бели чорапки, които се занимаваха с градинарство и тихи игри.

# 16
  • Мнения: 1 178
О, zначи Педро е бил съсед на О` Хара, мислех че е рецепта zа печено пиле  Embarassed

Татяна, това бабе е брррр гнусно, да не се къпе Shocked а откъде zнаете, че е лесби?

# 17
  • Мнения: 7 605
Коте, тя открито говори zа това, как дългогодиШната й приятелка по4инала и синът й (на приятелката) я е гонел от наследената къЩа, в която са живели zаедно не zнам си колко години.... Тя е леля на съседа от среЩа, а снаха му (някой следи ли оЩе?  Laughing) 4исти и в бабата, и у нас, та 4увам и някоя друга клюка  Crazy

# 18
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mине се не мине време, като изскочи някоя тема за съседи, все Педро излиза на преден план  Laughing, Хара определено си извоюва място във форумските анали.

Нещо напоследък не мога да случа на интересни съседи.  Thinking Може би тези отдясно, които като се нанесоха, постоянно ги чувах да обясняват нещо на Боби, да му се карат и разни такива, само дето Боби се оказа... куче Crazy

# 19
  • Мнения: 1 169
Ох ама ме разсмяхте.
Татянка тая бабка е номер едно.

Аз съм в скучен квартал, но затова пък си имам проклети комшии.
Тази от дясно се оплака на асосиейшъна, че кучето ми лаело силно и страшно, еми как да лае ето това

Определено е много спокойно животно ида лае без причина е невъзможно, но...
Отидох да се извиня и да дам телефони като лае страшно да се обади, за да изпратим баба да го вземе или да стои с него на двора  Laughing
Познайте пак се оплака. Сега я чакам да дойде да позвъни у дома- ще и пусна страшно лаещия.

# 20
  • Мнения: 1 169
Дайте повече инфо за Педро.
Или сламчица да чета, че явно съм го изтървала.

# 21
  • Мнения: 191
Тук във Ванкувър комшиите ни не са любопитни - не се познаваме с повечето от тях, с други само се срещкаме и поздравяваме из коридорите или в асансьора.
Като живеехме в София - не знам на какъв блок бяхме попаднали, но беше пълно с комшии клюкари, предимно възрастни жени и няколко мъже (които не бяха чак толкова възрастни). Всичко се знаеше за нас - къде работим, къде учим, къде ходим, какво правим - просто беше някакъв ад, вечно висяха по терасите и прозорците си, или като ме срещнат в коридора разпитваха нагло. Веднъж съседът беше на терасата и аз бях на нашата тераса и той грамогласно се развика: "Къде ще бъдете за празниците? ООО значи апартамента ви ще бъде празен за 10 дена, ама кога се връщате?" Това много ме подразни, какво му влиза в работата къде ще ходя та и се разкрещял на терасата!!! Такова чудо и в родния ми град не е имало, ужасни хора бяха тези!!! #2gunfire

# 22
  • Мнения: 4 399
Таттяна, ти изби рибата с тая бабетка! Joy

Аз обаЧе не разбрах дали за колоритни или за любопитни комшии си говорим. Та ако е за колоритни, имаме един съсед, който в продължение на няколко месеца си строи барака в двора. Аз не съм си Често в къщи през деня, но ми се струва Че той не работи и се беше посветил изцяло на строежа на бараката. Нямаше знаЧение дали е 2:00 Часа след обяд или 22:00 веЧерта, непрекъснто вдигаше шум, празник, делник, събота, неделя... Мъжът ми го заподозря Че строи мавзолей, но накрая се оказа Че това е сауна. И за мое щастие най-сетне я завърши. Та стоя си аз от ония дни на терасата, навънка не знам колко градуса, но опредлено някъде под нулата, вратата на бараката се отваря с гръм и трясък и от там изкаЧа съседа Чисто гол. Аз гледам ей така  #Crazy, хем се стреснах, хем студено, пък гол мъж изкаЧа, хем малко конфузно ми стана. Нямаше как да не го забележа, даже нямаше как да се направя Че не го забелязвам, защото действието се разви тоЧно пред нашата ограда, а той и лампа си беше светнал... На него обаЧе не му стана никак конфузно и дори останах с впеЧатление Че му е приятно да се разхожда гол пред съседите си защото запоЧна да се развърта много демонстративно, след това пак си влезна в сауната, но остави вратата отворена, тя пък гледа тоЧно към нас, тъй Че пак не ми спести гледката на голото си дупе. Та така, не знам дали този е колоритен, но определено не съм имала подобни съседи досега.  Confused

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Аз съм в скучен квартал, но затова пък си имам проклети комшии.
Тази от дясно се оплака на асосиейшъна, че кучето ми лаело силно и страшно, еми как да лае ето това

Определено е много спокойно животно ида лае без причина е невъзможно, но...
Отидох да се извиня и да дам телефони като лае страшно да се обади, за да изпратим баба да го вземе или да стои с него на двора  Laughing

моите съседи не са проклети, но и те се оплакват, че гадината лае. добре, че нямаме асосиейшън, та направо на мен ми дуднат. ми лае, какво да направя? куче е. учих го да пее или поне говори, ама тъпичък ни е и не възприема и си знае неговата - лае, та лае...
иначе колоритни съседи нямам, само тъпи. чак ми е скучно да ги обсъждам по форумите  Tired...

# 24
  • Мнения: 110
Страхотно, не очаквах толкова бърза реакция.
Тук в България това е хоби на пенсионерите предимно.
Когато се преместих, комшиите умряха от любопитство коя съм, какво правя,къде ходя?
Перденцата на прозореца трепваха издайнически, или като не може добре да рзбере какво става, излиза на стълбите с перушина и се прави че чисти несъществуващи паяжини. Разправяха ми, че една комшийка, която излизала много рано и чувала как клюкарката я дебне зад вратата, една сутрин минавайки покрай апартамента на това неспящо ЦРУ от 1-вия етаж, залепила дъвка на шпионката на бабата и тя веднага изкочила да се кара.
Аз разбрах пак от комшии как ме е обсъждала бабата, която аз не познавах. Опитвам се да не създавам контакти много, защото любопитството на някои хора минава нормалните граници.
Затова ми е интересно да разбера има ли такива "елементи" и навън и до каква степен си позволяват да се месят в живота на съседа? Вероятно е въпрос и на манталитет, защото четох че за англичаните това е абсурд.

# 25
  • Мнения: 110
имам една чернокожа съседка, която съм виждала облечена в рокля на едри шарки, с тюрбан на главата -
  Жените от Сенегал и Кот Д'ивоар се носят така- винаги много пъстри, 'забелязващи се' и наистина красиви жени.
  А по въпроса-имам много скучни комшии- никакъв колорит или клюкарлък. Всеки си живее в апартамента, уединен и никoй на никого не обръща внимание, освен някой друг поздрав ако се срещнем по стълбището. Което за мен е  Peace

# 26
  • Мнения: 2 752
Живеем в къща, кварталчето ни е много малко и доста усамотено (общо около стотина души население). Около нас няма много съседи, едната къща отдясно се продава и е празна от месеци. Повечето хора са много любопитни, но някак си само за себе си, без да прекрачват границите на позволеното, освен ако ти не им разрешиш.
Та, ние нямаме колоритни съседи, но затова пък имаме колоритни съседски кучета и котки, които се разхождат из двора ни необезпокоявани  Grinning Тук къщите нямат огради и дворовете са абсолютно отворени. Веднъж даже намерихме съседската котка в спалнята спяща в леглото  #Cussing out Беше влязла през прозореца, докато ни нямаше няколко дни.

# 27
  • Мнения: 2 907
  А по въпроса-имам много скучни комшии- никакъв колорит или клюкарлък. Всеки си живее в апартамента, уединен и никoй на никого не обръща внимание, освен някой друг поздрав ако се срещнем по стълбището. Което за мен е  Peace

Точно както и при нас. Най-много някоя комшийска котка да се обърка да влезе вкъщи.

Татяна, от вчера ме гризе любопитството, няма как да не попитам. Откъде знаеш, че 82 годишната бабка е лезбийка? Видяла си я в любовен транс или?  Laughing

# 28
  • Мнения: 5 183
Колоритни съседи нямаме, клюкари - също.
Всеки си живее живота.

Мистик, Татяна каза, че бабата сама е дала "отчет" за сексуалните си наклонности.

# 29
  • Мнения: 2 907
О, пропуснала съм, пардон.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт