Кога ви дойде първият цикъл след раждането?

  • 5 560
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 566
след първото ми раждане,след спирането на лохиите 5 дни почивка и айде хоп гости от червен бряг Mr. Green,кърмих само 28 дни и то с дохранване и после по медицински препоръки пих бромокриптин и минахме само на АМ.Мисля че при всеки е индивидуално,но за да не се тревожиш го обсъди с гинеколога си. Peace

# 91
  • Мнения: 62
Родих на 03.07 и ми дойде на 01.11 Simple Smile

# 92
  • Мнения: 89
Теменушка81 аз нямах никакви симптоми направо ме изненада Simple Smile.

# 93
  • Мнения: 80
На мен ми дойде на 6 месец,все още се кърмим,в началото и на мен ми намаля кърмата ,но сега ми се оправи след като ми спря пак си имам достатъчно млекце Laughing

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 834
При мен дойде,когато малкият беше на 9мес,но още се кърмим.

# 95
  • Мнения: 534
аз все още си го чакам  Peace   и се кърмим   доста активно  още  Peace

# 96
  • Мнения: 1 187
На 40-тия ден.

# 97
  • София
  • Мнения: 537
родих на 22 юли 2008г., кърмих 4 месеца, после кърмата ми секна и 2 месеца цикъл не дойде. Ходих на гинеколог и тя го предизвика понеже ми откриха и кисти след раждането.
Много е важно момичета да се ходи на преглед след раждането защото аз не отидох близо 4 месеца поради липса на време.... и сега кистите са големи колкото яйчниците ми, ако бях отишла по-рано щяха да са по-малки ама ... това е то.

# 98
  • София
  • Мнения: 278
Пфууу, болна тема Sad
Лохиите ми текоха 40 дни, седмица по-късно ми дойде, а десет дни след като ми свърши - пак цъфнах  Sad Кърмя от самото начало и продължавам, явно това не ме спаси Sad

# 99
  • София
  • Мнения: 3 524
родих сина ми на 14 юли 2007 кърмих го и когато стана на 5 месеца и нещо към края на декември 2007, ми дойде цикъла. не съм имала никакви симптоми или други "намеци", така че си е индивидуално.
на лекар отидох месец след като ми дойде, за да съм спокойна, така че консултирай си се с гинеколога си Peace

# 100
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 117
Дойде ми на 3-я месец,кърмех си ,нямах никакви проблеми ,в смисъл....не е повлияло на кърмата .

# 101
  • Мнения: 51
Цикъла ми дойде 4 месеца след раждането, но все още продължавам да кърмя.

# 102
  • Мнения: 374
Лохии имах около 20 дни. Цикълът ми дойде осем месеца след раждането, въпреки че до ден днешен продължавам да кърмя Peace

# 103
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 773
На мен ми дойде веднага след като ми спря кърмата,т.е. на 3-я месец.Лохии имах около 40 дни.

# 104
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
По различно време и двата пъти. Бях се успокоила, че докато кърмя, няма да мисля поне за това. Но гинекологът ми пресече всякакви опити за радост и надежда от моя страна с изказването, че едното няма нищо общо с другото. И излезе прав.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт