Деца с очни проблеми

  • 48 564
  • 431
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 074
Извинявайте, че нахълтвам така в темата.
Много от вас ме познават, други не.
Искам да кажа, че вечерта преди упойката може лека храна и най-късно до 21 часа водичка.
На сутринта нищо - гладна, жадна.

# 376
  • Мнения: 908
Вики, Ина, Бабче...   bouquet Hug Heart Eyes Много ви обичам!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 377
  • Мнения: 1 341
A очичките с лепенки ли са след операцията? Не си представям как ще седи с 2 залепени очи?!

# 378
  • Мнения: 11
Цитат на: ееличка в Понеделник, 27 Април 2009, 09:16
Здравейте.Големият ми син е на 6.5г. и го заведохме на очен лекар и очната даде диагноза вродена малформация на очната леща и на двете очички и го записа сферофакия.Може ли някой да ми даде повече инфо,защото самата лекарка много ме наплаши а сме на друг преглед в сряда-друг лекар. Crying or Very sadБлагодаря.
Здравей.
Това е аномалия на формата на лещата и доста често е придружена и с други неща,въпроса ми е първо:Има ли детето микрофталмия-малки очи,малки за възрастта?
След това ще отговоря на въпроса ти,между другото не се налага лечение,освен ако лещата не е помътнена-катаракта Peace
Малко ме съмнява тази диагноза току-така на почти седем годинки Thinking                                 Детето си е напълно нормално ръст,очи всичко си е наред.Това е първи преглед,но не са правени други изследвания.

# 379
  • Мнения: 11
Всичко си е нормално както физически така и психически дори не сме разбрали че не вижда добре.Играе,бяга,кара колело съвсем нормално дете.Забелязах,че като започне да пише и се навежда и затова го закарахме на очен лекар.Сега чакаме утре специалист от Варна да го види.Дано тази лекарка да е в голяма грешка,много се моля.Благодаря за вниманието. Hug

# 380
  • Мнения: 3 914
Всичко си е нормално както физически така и психически дори не сме разбрали че не вижда добре.Играе,бяга,кара колело съвсем нормално дете.Забелязах,че като започне да пише и се навежда и затова го закарахме на очен лекар.Сега чакаме утре специалист от Варна да го види.Дано тази лекарка да е в голяма грешка,много се моля.Благодаря за вниманието. Hug
Сигурна съм че грешката е голяма Hug
После пиши резултата Peace

# 381
  • Мнения: 467
ееличка , и аз чакам с нетърпение, да ни разкажеш за прегледа Wink

# 382
  • Мнения: 91
Инче,стискам ви палци за утре Praynig

# 383
  • Мнения: 146
Viki i mama успех и от мен утре при стоматолога,стискам палци и за двете. Praynig

# 384
  • София
  • Мнения: 339
   Вики и мама, много ти благодаря за отговора и подкрепата.Страхотна си.Ще се поразровя, макар че момичето ми е в деликатна възраст и може би няма да говоря с нея по въпроса сега, за да не я комплексирам излишно.
 Това с лекуването на зъбките е изтощителна история. Ние нямаме вашия здравословен проблем, но до навършването на 7-8 години ходенето на зъболекар беше истинска истерия - невероятен страх и плач. Дано скоро не ви се налага отново. Целувки на теб и Вики.

# 385
  • Мнения: 4 053
Искам да кажа, че вечерта преди упойката може лека храна и най-късно до 21 часа водичка.
На сутринта нищо - гладна, жадна.

точно така.


A очичките с лепенки ли са след операцията? Не си представям как ще седи с 2 залепени очи?!

след наща операция доктора не е слагал лепенка

# 386
  • Мнения: 91
искам да попитам някой дали знае трябва ли да преведа епикризите на френски защото искат цялата документация на диди да я изпратя там  по пощата Sadи тогава ще ми дадат окончателен резултат Praynig

# 387
  • Мнения: 3 914
искам да попитам някой дали знае трябва ли да преведа епикризите на френски защото искат цялата документация на диди да я изпратя там  по пощата Sadи тогава ще ми дадат окончателен резултат Praynig
Да трябва,винаги съм превеждала преди да пращам където и да е Peace

# 388
  • Мнения: 91
много благодаря вики и мама от утре започвам да действам Laughing

# 389
  • Мнения: 11
Здравейте,мами.Минахме днес прегледа и детето има отлепяне на очната леща и на двете очички.Казаха,че не е препоръчително да се слагат изкуствени,защото оченцата растят и да изчакаме като стане на 20г.тогава да се прави операция.На 07.06 ще отидем до София да го види още един специалист и ще видим какво ще правим.Още веднъж благодаря за подкрепата. Hug

Общи условия

Активация на акаунт