По колко пие мъжът Ви?

  • 28 429
  • 406
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Морска и в тяхното семейство и майка му с баща му вечер със салатка си пийват по една 50-грамка.И ми е кеф да ги гледам.Ама моя не пие по 50 грама.Налива си в чаша за уиски три пръста и това го брои за една ракия.Като почна да споря с него твърди,че това било 50 грама и побеснявам.Прилича ми на вманиачен.Казвам му да ми докаже,че може да не пие ВСЕКИ ДЕН,дори това не е направил още.

КАК ДА ДЕЙСТВАМ ? КАКВО ДА НАПРАВЯ ?

# 16
  • Мнения: 293
Мисля,че понеже не иска да има ден без ракия се прави на ударен,един вид в стил ,, няма да стане на твоята да видим пък,,. Но това е само прикритие а какво е всъщност..... Thinking

# 17
  • Мнения: 1 554
оф,не знам Rolling Eyes Tired  кажи му ,че не ти е приятно да го гледаш пиян,и за да му покажеш колко е грозно почни да се напиваш и ти Crazy

# 18
  • Мнения: 2 448
И на мен ми е неприятно. Моя мъж е имал периоди изобщо не пие. Но има ли моменти с проблеми в работата и започва всяка вечер, че и по много. Рядко му личи, но аз се дразня и той го знае, но казва, че това го съхранява.
Самата аз пия рядко, с повод може и доста да ударя, но не съм се напивала, а него съм го носила няколко пъти.  Laughing
Когато е подпийнал и започне с нежностите (все на лИбоФ го избива) пълен игнор, противно ми е , да избира или пиенето или мен. Аз с пияни мъже не обичам да правя секс. Едно питие за настроение да, иначе не.  Stop

# 19
  • Мнения: 7 723
Че кво лошо има да си пийваш ракийка- две?
Дори и всяка вечер?
Щом човека така разпуска и се чувства добре...
Я го оставете на мира!
....и в чашата му се огледахте... ooooh!

# 20
  • Мнения: 293
Когато е подпийнал и започне с нежностите (все на лИбоФ го избива) пълен игнор, противно ми е , да избира или пиенето или мен. Аз с пияни мъже не обичам да правя секс. Едно питие за настроение да, иначе не.  Stop

Същата съм ! Naughty

# 21
  • Мнения: 1 447
Моят изобщо не пие.От както сме женени е пил на двете раждания на децата ,на техните кръщенета и за пръв път на тази нова година след голямо навиване от моя страна..Знам,че е хубаво да не се пие,но понякога като излезем и той ми се налива цяла вечер с една фанта това понякога ме дразни.Не искам да се налива,но поне по едно питие с компанията с която сме излезли да изпие.

# 22
  • Мнения: 1 547
Като се накърка го снимай с една камера, да се види какъв е парцал, според мен има проблем, но както вече казах, аз съм психически осакатена на тема алкохол.

# 23
  • Мнения: 1 763
КОгато си е вкъщи вечер, задължително си сипва малко ракия или бира. И аз много обичам биричка. Друг е върпосът, че моят мъж обикновено работи вечер до късно и съответно пропуска пийването. За мен не е проблем това, обаче пияни мъже и аз мразя. Когато все пак му се случи да се понапие без повод, сутрин го тормозя и се сърдя, а той пък това много мрази и си има едно на ум за следващия път.

# 24
  • Мнения: 293
Съгласна съм,че крайностите са гадни. И на мен би ми било гадно ако е пълен въздържател.Не казвам това....Въпроса е в това,че е всяка вечер,а не,че пие Close

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Кажете ми моля ви , вашите мъже по колко пият ? Всяка вечер ли ? Къде е границата от нормално към .....ненормалното?

Дайте съвети :thinking

Пие, когато сме на гости или ни идват гости. През останалото време не. Не купувам алкохол вкъщи и не толерирам битовия алкохолизъм. Баща ми и майка ми никога не са имали навика да сядат вечер с ракия и салата и не го считам за нормално. А и при баща и дядо - неговите - любители на чашката определено от първия ден съм му казала какво мисля. Освен всичко останало парите в нашето семейство ги държа аз  Mr. Green
Българинът понеже носи на алкохол си мисли, че 100-200 грама ракия не са нищо. Да, да ама не.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 744
И моят всяка вечер си пийва - 50-70гр ракия със салатата.  Ако няма салата, чаша - две вино с основното блюдо. Не виждам проблем в това. Не се напива. Не ме дразни. Държи се прилично.
Ей сега изпихме двамата 1/2 бутилка шампанско, останало от НГ. Боже, к'ви сме алкохолици.

# 27
  • Мнения: 293
Ама и ние не купуваме алкохол но той си има ракия.... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 404
,Много добре те разбирам,преминах през това...Мъжът ми пие по няколко бири ВСЯКА вечер,ни повече,ни по-малко.Спирал е за седмица,после пак-уж по повод,айде  и утре,айде всеки ден Mr. GreenТова си е пристрастяване естествено...въпросът е колко точно ти пречи на теб лично.Аз се сърдих,изнесох се по едно време в другата стая,че ми миришеше като бременна Sick,водих календарчета,тропах по масата и исках обещания.....към днешна дата съм го приела,не ми е неприятно,а и според много автори на езотерична литература никой няма право да променя никого,било той и собствения ми мъж WinkТова е нещо,което е дошло не без причина...щом причината си отиде,ще си отиде и ситуацията Peace

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Мъжът ми не пие,самият той се отвращава от манталитетното за бълагрина- ракия и салата на вечеря...
На празник си сипва по едно уиски и дотам,ако е с колата ако ще и края на света да е няма и да близне...просто и двамата не пием...Лично аз не бих била толкова толерантна и бих взела радикално решение,от моята камбанария така стоят нещата... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт