Моля за съвет...

  • 2 614
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
О мила моя,знаеш ли и аз колко извинения съм чувала.Това НЕ ПРЕСТАВА!!! Ако продължаваш да се размекваш още много пъти ще го виждаш да плаче. Прояви малко коравосърдечие за момента и после на трезва глава обмисли ситуацията. Бягай!!! Аз го направих, въпреки че ми костваше много и неприятности и угризения ,но няма за какво да съжалявам.

# 16
  • Мнения: 9 094
Може би и друг път се е извинявал и е съжалявал Rolling Eyes
Сега е моментът, не мисля че действаш прибързано, напротив...наистина ако отложиш може би ще му простиш Confused Мисля даже че днес трябваше да си изкараш и едно медицинско, за всеки случай... newsm78
Ако не е късно утре- направи го! Събирай багажа и бягай...ако все пак мислиш че е бил искрен в съжалението си- дай му шанс и все още не подавай молба, но въпреки това се разделете за известно време. Успех каквото и да решиш. И си помисли за медицинското Wink

# 17
  • Мнения: 4 458
Незнам какво да ти кажа.
Всичко зависи от взаимоотношенията ви по принцип.
Това че ти е посегнал не трябва да се подминава и трябва да го обсъдите и да поговорите. Кажи му че не ти е приятно да се случва така и че не би искала такъв брак. Просто се споразумейте, но бъди твърда и рештелна в изявлението си че няма да позволиш това да се случи и ако пак ти посегне само още веднъж ще се раделите!

Аз на моя не му поставях такива условия, но при нас нещата си бяха за раздяла а физическата разправа просто беше капката която преля. Ако при вас нещата са розови  newsm78 по-добре първо поговорете преди да се разделяте

# 18
  • София
  • Мнения: 77
поговорихме си с г-на и честно да ви кажа ми стана жал. Много ми беше тъжно като го гледах как плаче и съжалява за стореното.

Миличка, щом веднъж е направил това, той ще го повтори - не се съмнявай и недей да го съжаляваш! И винаги след това ще плаче и ще е жалък. Спомни си как си се почувствала, защото ако сега му простиш, пак ще го направи със съзнанието че всеки път ще му се разминава.
Извинявай за крайното мнение, но до сега не съм чула мъж като посегне да си остане само с единия път, освен разбира се ако ситуацията не е била причинена от жената (например изневяра от нейна страна)
Така че - бягай надалеч! Знаеш го, осъзнаваш го. Може би страха от неизвестното те спира, но повярвай ми - ако останеш ще съжаляваш повече.
Всичко разбира се зависи от теб - трябва да прецениш какво искаш от живота си оттук нататък, но за това се иска спокойствие и той да не е около теб.
Успех в каквото и да решиш!

# 19
  • Мнения: 264
Мила, съжалявам че и аз ще се присъединя към общото мнение, но за съжаление всички са прави. Мъж който посегне веднъж ще го направи и друг път.
Моят бивш ми посегна още когато бях бременна.
И аз винаги се обвинявах че съм го предизвикала. Той ми обещаваше че няма да се повтори и така до безкрайност.
"- Ако не ме предизвикаш няма да го правя" И аз си казвах сигорно е така. Аз направих това или другото за това ми посяга. Ходих със слънчеви очила и плачех доката той си развяваше шапката, и после ми обещаваше че е за последно. И така цели 5 години.
Аз не ти давам съвет, просто ти казвам прочети и помисли.
Дано да вземеш правилното решение. Hug

Общи условия

Активация на акаунт