Ултра лято Албена 2009

  • 64 467
  • 624
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 681
Аз се интересувам от х-л гергана и намерих ценна информация тук но от хотела за август месец ми дадоха цена 280 лв за двама възрастни с 3 год. дете - не знам честно казано очаквах да е по малко, имали ходили миналото лято през август месец да кажат колко беше тогава но ден на база All Exclusive.
Сигурна ли си, че говориш за All Exclusive??? Какво е това - само разходка из лобито? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 937
Да сигурна съм пак прегледах и-мейла от хотела това е цената която предлагат 280 лв за двама възрастни и дете на база олл, малко ли е?
Даже ако плата по рано има отстъпка от 15% и сумата става 238лв на ден.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 537
Искам да попитам дали в Елица има детска анимация?

# 78
  • Мнения: 2 908
Мда,и аз видях 280лв за двама +дете,защото и аз се заинтересувах-няма да ги дам никога,просто защото нямам толкова пари-и това за една нощувка само....

# 79
  • Мнения: 7 107
Мда,и аз видях 280лв за двама +дете,защото и аз се заинтересувах-няма да ги дам никога,просто защото нямам толкова пари-и това за една нощувка само....

Е как ще е за една нощувка само  Simple Smile - в цената влиза и храната+напитки, и ползване на басейн..... Laughing, детска анимация и може би още нещо, за което не се сещам в момента .

# 80
  • Мнения: 1 710
Мда,и аз видях 280лв за двама +дете,защото и аз се заинтересувах-няма да ги дам никога,просто защото нямам толкова пари-и това за една нощувка само....

Е как ще е за една нощувка само  Simple Smile - в цената влиза и храната+напитки, и ползване на басейн..... Laughing, детска анимация и може би още нещо, за което не се сещам в момента .
Още, курортна такса и ДДС Mr. Green

Шегата настрана, наистина цената е доста височка.  Да не говорим, че какъвто и период да посоча, ми изписва, че за някои от датите няма свободни места. Няма значение дали е през месец юни, юли или в края на септември. А, най-сетне намерих свободни дати - в началото на май Simple Smile
Миналата година, в началото на септември, платихме същата цена за студио делукс във Фламинго Гранд. Хотелът е с изключително изискана обстановки и прекрасно обслужване, ама няма да отделя повторно толкова много пари.

# 81
  • Мнения: 9 494
Момичета, по-евтино ще излезе май в чужбина Thinking Аз се пренасочвам към Гърция / Турция  Whistling

# 82
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Малко офф, но не се стърпя:
Направо не знам с тази криза,
която все тръбят, че ще настъпи в туристическия бранш,
какви са тези луди цени, на които предлагат услугата си за българи.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 19:23 от Гери

# 83
  • Мнения: 9 494
Не разбра ли предложението на сдружението на тур ператорите /или както там се води..асоциация ли е..не знам../, та идеята им бе, от нашия бюджет да платим визите и летищните такси на чартърните полети на братята руснаци, за да можели горките, да дойдат да си пекат дупетата на Черно море.
 #2gunfire
http://varna.dir.bg/2009/02/24/news4047926.html

# 84
  • Мнения: 690
Аз бях решила да почивам в БГ именно заради кризата - смятам, че пари спечелени в БГ трябва да се харчат тук, а не да подкрепяме братята гърци и турци, но с тези цени и отношение към сънародниците ще вземат да ме раздумат наш'те ту оператори и мениджъри на хотели  #2gunfire

# 85
  • Мнения: 1 710
Тази година цените в Турция са много, много завишени. Аз не съм съвсем съгласна, че да се почива в Турция е по-евтино. В най-скъпия хотел в Албена, нощувка през юни с ол инклузив е 230 лв., а в добър 5-звезден хотел в Турция е 320 лв. Сигурна съм, че разликата от 90 лв. на нощ е съвсем оправдана предвид по-доброто обслужване, огромното разнообразие на храна, хубавата анимация и т.н., но като прибавим и немалко пари за път, който със сигурност ще е по-дълъг и съответно по-скъп отколкото до нашето Черноморие, накрая сумата си става доста по-голяма.

# 86
  • Мнения: 690
Марги*, не съм проверявала цените за почивка в Гърция или Турция още и може би си права за цената, но не съм съгласна за пътя.
Първо: обикновено чартъра е включен в цената и стигаш за 1-2 часа.
Второ: дори и с кола от София до някои дестинации в Гърция се стига по-бързо, отколкото до Албена.

Не агитирам за почивка в чужбина, а напротив смятам, че трябва да подкрепим българския туризъм. Просто исках да уточня  Peace

# 87
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не разбра ли предложението на сдружението на тур ператорите /или както там се води..асоциация ли е..не знам../, та идеята им бе, от нашия бюджет да платим визите и летищните такси на чартърните полети на братята руснаци, за да можели горките, да дойдат да си пекат дупетата на Черно море.
 #2gunfire
http://varna.dir.bg/2009/02/24/news4047926.html


Много ще оспамим темата, ако продължим да коментираме това,
но като цяло си мисля, че туроператорите изобщо не желаят да привличат българите в курортите си.
Само ние се напъваме да им ходим по хотелите, за да защитим бг туризма.
Те обаче не очакват нас и не чакат ние да им го оправим.
Жалко, много, много жалко.

Едва ли хората ще се вслушат в призива!

# 88
  • Мнения: 1 710
Марги*, не съм проверявала цените за почивка в Гърция или Турция още и може би си права за цената, но не съм съгласна за пътя.
Първо: обикновено чартъра е включен в цената и стигаш за 1-2 часа.
Второ: дори и с кола от София до някои дестинации в Гърция се стига по-бързо, отколкото до Албена.

Не агитирам за почивка в чужбина, а напротив смятам, че трябва да подкрепим българския туризъм. Просто исках да уточня  Peace
За Гърция съм съгласна, че се стига по-бързо, но аз исках в Турция да почивам и за това имам наблюдения и съм проучвала за Анталия. Нарочно издирих оферти със собствен транспорт, за да не е включен пътя в цената и да направя що-годе равносилно сравнение между цените в Албена и Анталия.
Знам, че не е тук мястото да обсъждам Турция, но така ще направя реклама на Албена Mr. Green Тази година турските хотелиери са се пооляли с вдигането на цените. За двата хотела, които харесвам цената за 7 дни е 3300 лв. за стая с две легла и то през юни, а за юли и август дори не искам да поглеждам  Close
Ще си почивам в Албена и това е! Naughty

# 89
  • Мнения: 765
Момичета, искам да ви попитам-Албена като е по на север не е ли по-студено морето. не съм ходила на северното черноморие. Все на Южното ходим и от миналата година следя темата за хотелите в Албена.

Общи условия

Активация на акаунт