Кипър топъл...БГ лед, всички тук на мохабет (19)

  • 21 142
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Добро утро,момичета!За нас не е много де,че Лъчка пак е с Т.... Confused
Femme ,здравей и от мен!Аз още не смея да приветствам с добре дошла,че и аз съм от две страница в темата... EmbarassedНо се радвам,че ще има някой с когото искаме да заминем долу-горе по едно и също време и ще си даваме кураж взаимно! HugАз вече съм сигурна,че Кипър е моята дестинация! PeaceНо си мисля,че ако нашия приятел не уреди съпруга ми при него,дали ще се съгласи все пак да го посрещне и заедно на място да му търсят работа?!?Че то на приказки всички сме силни...Ама това ще го мисля,като дойде де.
Сега ви поднасям кафето и ще звъня на личната да я питам,дали работи днес,че да идем да погледне Лъчка.Лек ден за сега от мен!

# 16
  • Мнения: 307
Здравей Mirkata,
И ние сме така. Наш приятел ще ни посрещне и каза, че ще уреди работа на мъжа ми, а пък за мен ще мислим на място. Все още нямаме деца, така че поне за това няма да мисля. Дано всичко да се нареди по най-добрия начин, но това, което ме притеснява мен най-много е езикът. Гръцки не знам изобщо, а с английския съм на 1-во ниво.
Благодаря на всички момичета за топлото посрещане и на lusien4eto за информацията.

# 17
  • Мнения: 903
Добро ви утро, прекрасни мои!!! /всъщност вече клони към "добър ден",ама ако в събота не се пооспи човек, то кога?!/

И понеже някои са на вълна ДюкЯн hahaha.., тъй де ДюкАн Mr. Green  тая сутрин съм ви наготвила два вида закуски:
1) За диетстващите...




2) За всеплюскащите /като мен/ Joy


Муцинко, ние с теб сякаш предаваме на една честота - гледай как и двете по едно време сме си сменили аватарите... Я кажи това да не е бъдещото ти ново МПС newsm01

Femme, добре дошла и от мен!


Сега отлитам... smile3535  Приятен уикенд на всички!

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 10:16 от blondy-mamma

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Яхуууу...ето ме и мен най-после!

Блондичке, днес нали знаеш, че  е
работен ден в БГ-то. И каква закуска си наготвила...мммм.. eat
Та не си поспиват хората, ами работят! Mr. Green
За аватарчето, вярно, че и ти си го сменила.
А за МПС-то може, няма да го върна, ako ми го подари някой.... Joy

Лусиенче, аз знам, че може сирене да ядеш.
Кашкавал не може! Само трябва да е ниско маслено и обезсолено. Между другото в Красива мама
има тема на Дюканките и всичко за диетата.

Сега да ви пожелая спокоен и топъл Mr. Green уикенд!
Hug

# 19
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте  момичета и баби.... Hug
Блонди мерси за закуската Мирката мерси за кафенцето това обаче кат че ли на капучино ми прилича  Mr. Greenобаче всичко що е с мляко пия няма проблем Peace.....дано да се разминете леко да не е някой грип че ужас е ... Sick #Crazy...а Пухчо си го представях бял и пухкав пък той бил черен и пухкав ама няма нищо така е по екзотичен той и моя Тео е черен та да си правят компания... Hug
Муце а видя ли ти пък притесни се и ти получи най накрая заветния плик той още малко за свети Валентин щял да дойде ... Joy
Люсиенече тая диета май действа само докато я спазваш зарежеш ли я и хооооп пак килцата обратно .......гледам тук от една приятелка дето я прави така се получи накрая #Crazy
Фем добре дошла и от мен  bouquet....остани при нас и задавай въпроси един по един така де така си обобщила всичко то да се чудим какво по точно да ти обясним Mr. Green
Гледам Люси в общи линии те е запознала зачети и някои от темите преди дано намериш отговорите които те върнуват.... bowuu....но отсега ти казвам без език трудно ще намерите добре платена работа ще е нещо в кухня или чистене за мъжо в строителството или в някой магазин .....незнам и аз накъде ще ви задуха вятъра най важното е обаче да не се отчайвате и да опитвате докато стане .......всяко начало е трудно хубавото е че в Кипър се насели много с БГ граждани и винаги ще намериш някой с желание да помогне има и добри хора..... Peace Peace...
Айде стига толкова че се улях аз като видя нов член и ми се отвори устата  Party............за приказки де hahaha

# 20
  • Мнения: 307
Katy6, аз знам, че без език ще ни е трудно, но се надяваме че като имаме основата там ще свикнем бързо. Какви са разходите за сметки и храна на месец ориентировъчно. Люси каза, че квартира за около 500 евро ще може да си намерим, колко още ще са нужни за ток, вода, храна ? Защото ние го мислим така-едната заплата да отива за сметките, а от другата нещо да песним. Дано не са ни криви (сметките) обаче  Mr. Green
Благодаря още веднъж.

# 21
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета! Hug
Честито ви нова хубава темичка!  bouquet
Муце, дай и на мен линк към снимките, плийз Blush да ви видя какви сте хубавици Grinning

Мирка, дано Лъчка скоро оздравее Hug

При нас е - 14 градуса Flutter

Желая ви хубав ден!


# 22
  • Мнения: 39
Здравейте на всички  bowuu

Първо относно диетата...сирене тук не мога да намеря обезмаслено!!!
Кате, светни ме душа какво да търся!
А относно това че ще си върна килограмите...не вярвам,защото не възнамерявам да започвам отново да ям като прасенце hahaha Нали знаете, на едни им е писано да си хапват добре и да са слабички, а на други цял живот да са на диета и да са дебели hahaha

Муци, ама нова кола ли?

# 23
  • Мнения: 500
Ау,сега открих нещо!Връщах се назад да чета темите и на  линка към 6-а и 7-а,излиза все 6-а,т.е тази е 18-а или? newsm78
А иначе Лъчка е по-добре,за сега.Пухчо е ваксиниран и ми се сърди. Mr. GreenАз си шетам и чета в промеждутъците старите ви/ни( Embarassed) теми. Peace
Редактирам си поста,за да не си пиша сама......... Mr. Green(т.е. да си публикувам пост след пост...)Та имам питанка:Къдееее сте? CrazyИначе сте толкоз сладкодумни,а сега?Ма аз кво ли се чудя?То събота вечер-сигурно някъде купонясвате,а ние си мерим температурата из дома....То не бяхме ние,не бяха кукли....солидарност,кво да се прай? Heart Eyes
Кате,ама Тео си казва името( Mr. Green Hug),а Пухчо дума не обелва.......даже днес звук не издаде на ваксинацията,а аз като съм свикнала все с гръмогласни кучета и хора( Crazy) и ми е терсене нещо..... Mr. Green

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 22:00 от Mirkata

# 24
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
хайде и аз хльоп в новата тема

за нова година, момичета, да сте живи и здрави всички и все така тук да се срещаме и да си споделяме дните

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утрооо...! Mr. Green

Кафенце разбира се!


Люси, за каква кола ме питаш, че не разбрах....  Heart Eyes А за сиренето все някъде има от този тип френсик магазини, дето продават само сирене. Освен обезмасленото и сиренето без холестерол става. В БГ има такова с марка Лактеа.

Мирката, видя ли в началота на темата.
Пухчо вече е почетен член на Домашните любимци редим с Тео. Mr. Green А, като затръгавте към Кипрото ще го взимате ли и него?

Кати, не се пълнее след диетата, обаче трябва всяка седмица по един ден (след като приключиш всички етапи и стигнеш мечтаното тегло) да продължиш да ядеш само протеини. така се поддържа теглото.

Жаки, виж албумчето на предната страница!

Относно месечните разходи съвсем на скоро смятахме с Кати. Та минимални, без глезотий включващи ток, вода, интернет, детска градина, храна за трима, вероятно гориво за кола на около 900-1000 евро. Смятаме наем 500-550 евро. Та излиза точно така, че едната заплата отива за разходите, а за да може и да се
спестява най-вероятно този който ще работи основно, ще трябва две работи да започне.

Хубав уикенд на всички!


# 26
  • Мнения: 140
Добро утро и от мен!
Покрай празниците и разпродажбите нещо не ми остава време за компа напоследък Embarassed
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! бЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! Hug  Hug  Hug
Муци, на тебе както винаги поздравления за новата темичка- чудесна е  bouquet Много сте хубави и на снимките,а апък Алекс е като истинска принцеса Hug
Мирката и Femme, добре дошли и от мен! Към това,което са ви казали момичетата,аз бих добавила че много зависи как човек е свикнал да живее...щото ние колкото и да се опитваме да спестяваме,1000 евро на месец не ни мърдат,а не плащаме за квартира,ток и вода Embarassed  Embarassed
Кати,аз също получих червено пликче   bouquet Благодаря за което Hug
Хубав ден на всички!

# 27
  • Мнения: 500
Ха здравейте и от мен!
Муци,благодаря за оказаната му чест на Пухчо!  bouquetАко знаете сега каква поза е заел,спейки...точно за тавата ми... Mr. GreenА относно това, дали ще го вземем?Не знам!Той още мъжо не е заминааааал....А и повчечето апартаменти под наем не допускат животни,ама дали имат предвид и зайци? CrazyАма пък и зайците не обичали много топлото,че ще видим-това да ми остане проблема! Laughing
А за спестяване-наистина си зависи ,колко се отпускаш на месец.А и аз не смятам да спестявам за жилище тука,а мисля за постоянно да се местя да живея там,ако е възможно де.Някъде четох,че лимита е 4 години... newsm78А и не знам,дали ще ми хареса,детето дали ще свикне...Така че ,живот и здраве да замине мъжо,а после и ние и ще видим.То човек май не трябва много да си крои планове,че не се знае,къде ще те отвее вятъра... PeaceИмаме още 10 дни до 22-и,когато ще се връща нашият приятел и тогава ще разберем,дали само приказки е говорил или наистина ще помогне... Thinking
Лек ви ден за сега от мен!Отивам да мета талаш,че Пухчо се развилня....... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 577
Ехееее ето ме-къде без мен  Crazy
И аз съм Дюканеса   10-ти ден  ooooh!
Вчера не трябваше да ям зеленчуци -но не усоях
Наръфах една марула,като невидяла.
Не можах да и устоя---видя ми се,като вечеря в 5 звезден хотел............

# 29
  • Мнения: 39
Добър ден дами!

Жужи, и аз мила и вчера съгреших. Ядох салата. Ударният ми период беше само 6 дни.
Но мина вече, включих и зеленчуците. Тъй  че вече съм във втория период. Пека си хлебче от трици и ми харесва.
Аз сладко не обичам много,ама като ми се прияде, дъвчам дъвка със сладък вкус.

Муци,  сирене намерих прясно,безсолно...това ще да е.

Не чвствам голям глад, само на работа ми е по-трудно,защото всички ядат пици,бургери и каквото там се сетят. Иначе вкъщи сме задружни Дюканеси Joy

Аз имам малко проблеми в работата- разбрах ,4е не ми плащат каквито и да било осигуровки...а и освен това не си получавам редовно заплатата!!! Имал проблеми моя шеф! Дори иска да ми намали часовете и съответно заплатата.

Та хич нещо не съм доволна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт