Израел 20

  • 20 331
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Бравоооооооо на Мадлен newsm74 ....

# 271
  • Мнения: 1 526
тортата за училище

тортата за вкъщи

Бдете снизходителни, пекла съм ги по нощите, а им лепих украсите в 6ч. сутринта преди работа.
Важното е, е от училище много я харесали и няколко момиченца искат да им принтирам рецептата  Flutter  Joy

Мента, видях че си будувала след гостито при свеки  Laughing  Peace.
Пете, как си днес?
Борянка, кога ще ходиш към Хайфа?

# 272
  • Мнения: 1 263
Цитат на: Tali Dan
Важното е, е от училище много я харесали и няколко момиченца искат да им принтирам рецептата  Flutter  Joy
А може ли да ни я дадеш и на нас? Страхотна се е получила на външен вид. Peace
Браво на дъщеричката ти за стихотворенията!   bouquet Има талант- насърчавaй я да продължава със същия творчески потенциал!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 16:46 от basis

# 273
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами мисля за утре...ама в прогнозата го дават цял ден преваляване ,та ще накарам мъж ми да провери също пък може да ми даде някоя надеждичка Simple Smile .
Аз искам парче от тортата Simple Smile изглежда вкусно...Най-готиното тук е ,че всеки прави домашни сладка...не като В Бг по-евтино да купиш от магазина...

# 274
  • Мнения: 1 410
Tali,браво на Меди!Аз разбрах три думи от стихчето -иглу,шоко и ски! Laughingооо, а тортите.аааа тортите .....чудесиии!

# 275
  • Мнения: 2 952
Браво на детето , Тали !  smile3501

Аз съм по-зле , не минава тоя  вирус  Crazy ....Малките играят на Комфи и компа е зает  Simple Smile ....
http://www.babykeyboard.net/images/originalComfyKeyboard.gif

# 276
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
БРАВО на МАДИ Hug, Тали на теб също за тортите  chef
Пете, оздравявай бързо  bouquet и честито за новите мебели, толкова много обичам да купувам нещо ново за дома, но близките 2-3 години надали ще ме огрее за съжаление Sad
На всички  bouquet лек  ден ви желая!

# 277
  • Мнения: 1 526
Докато децата играят, а аз дремя тук подготвям новата тема.
Мента, нека този път те отменя  Peace.
Но ще я пусна когато изпишем и другата страница  Grinning!

# 278
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тали, едната тората с вишни ли си я окрасила? Стихчето е много сладко, а и цялото семейство сте включени  Grinning
Grinning след посещението при свекърва ми не можахме да заспим, но това е заради преяждане... просто прекалихме и после на мен ми беше тежко до много късен час  Blush ...  Беше направила някаква салата от колораби... Тали, какво е това на български?
Давам и снимка - да помагат и другите: http://www.scoop.co.il/images/post_images/1499999700478f696e05c262.38641164.jpg

Пете, да не е нещо сериозно, лекуваш ли се? Нали и Снежи беше така болна - и тя, и Сами... което ми напомня да я подканя да се разпише в темата  Party

Борянка, на север дъждовно ли е? Тук времето още не се е развалило, само малко вятър е излязъл... Вчера на връщане от свекърва ми си направихме разходка в квартала, просто защото времето през нощта беше много приятно - тихо, меко, без вятър и дори може да се каже, че беше топла нощ Hug

А в България как сте? Аз не разбрах, но май с газа няма голям напредък  Thinking

# 279
  • Мнения: 1 526
Колорабито и на мен ми е любимо. Салатка с лимонче, може и морковчета мммммммммм...
Много го хвалят по диетите, горял калории.
На български се казва алабаш  Peace.

http://www.cuisineeurope.com/cms/bg/vegetables-kohlrabi-bg

Пете, Снежи и всички болнички- да оздравявате!

Мента, захаросани черешки са.

basis, ще я преведа и ще я пусна. Много е лесно и бързо. Това отгоре са сметанови кремове с готови захарни листове (поне така се казват тук).

# 280
  • Мнения: 81
Кризата с газа поне за мен е объркваща,постоянно излизат нови и нови решения.
Според медиите сме осигурени с газ и мазут от резерва до края на месеца. Thinking
В някои квартали подаването е много слабо и са на ток,в други почти няма промяна. Confused
Например,вкъщи има парно като при нормални условия,а в у-ще в съседния квартал караме на физическа издръжливост. Crazy
Ако Русия и Украйна не се разберат,Гърция е готова да помага с доставки.

Тали,тортата с Барби много ми хареса. Grinning

Сутринта гледах малката ми племенница и цял ден ще трябва да подреждам,успя да обърне всичко наопаки. Shocked

Поздрави! Hug

# 281
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
информацията за газта е толкова объркваща,че не знам какво става , но газ все още няма по тръбата Thinking
протестите някак отместиха този проблем newsm78
Да ви се оплача от днес и аз съм в отбора на боледуващите, много ме боли гърлото и съм отпаднала, май имам Т, но не съм си я мерила Cry

# 282
  • Мнения: 2 952
 Мани , тръшнали сме се едни отпаднали , но не е нещо кой знае какво.Заредили сме се с носни кърпички , кашлюкаме и така .... Главата ми е тежка като гюле.

 Много топло тука днеска  бе ....ходихме на обяд с малките на парк - герои сме ... какво да ги правиш  - нямаш избор да легнеш да си боледуваш ....Та  направо пролет и сума ти народ.

 Джаки, още сме на етап поръчване ....После може до 2 месеца да чакаме - ужас !  Crazy За холовата гарнитура това .Много чакане - поръчваш си цвят и вид кожа и т.н. Направо ме е яд да чакам толкова много бе !  #Crazy

 Отивам при бандата да ги храня ! 2 малки и едно голямо зейнали , а  аз  болната се въртя около всички  Crazy .....

# 283
  • Мнения: 1 410
И моята Мади е към отбора на болните - гъгне и кашля ,сега пие илачи под формата на чай!

# 284
  • Мнения: 1 526
Много болнички днес  Confused.
Пийте повече течности, плодове яжте, кивитата са витаминозни бомби.
Освен да ви черпя по един чай.
Пете, почивай колкото можеш, Офер да помага.

Общи условия

Активация на акаунт