Какво се носи на надвечерно парти край морето?

  • 2 858
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 722
Сега на мода са дългите поли с волани /тип цигански/, съчетано с блуза с етномотив или ефектен топ /по нашему потниче/. Също е модерна комбинацията туника-панталон. Сложи си и някакъв по-обемен гердан и едни слънчеви очила - модерни са тези широките, стигащи до носа ... така ще си супер фешън.  Hug Това го видях в новия брой на сп. Максимум.

# 16
  • Мнения: 5 500
Обаче тия широките очила тип муха изобщо не са актуални вече, фешънските са с много камъни по рамките, поне аз това видях в Париж.
Иначе наистина всичко що е много циганско и шаренко, накичено с камъни, синци, пайети е много модерно.

# 17
  • Мнения: 5 500
Туника, една нова туника ще му ходи чудесно на този панталон. Подходящи (според мен ) има в едно малко магазинче до пиано бара на Червения площад
Или магазинчето зад Операта.

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Мерси, момичета, то трябва да си купя нова глава, но засега ще се задоволя със скоростен тур по магазините.
Панталонът и аз смятам, че поема повече пайетки и потник, ама пусто де що имам потници-не вървят. Циганските поли и пр. ги влача вече четвърта година и ми втръснаха, а с тия роклички, дето съм като натегачка от гимназията, вече не ми се ходи.
Така че ще се ориентирам към по-шарения, лъскотия потник или бистие и сандарлети.
После, ако си заслужава, ще пратя снимков материал.

# 19
  • Мнения: 5 500
...
После, ако си заслужава, ще пратя снимков материал.

Не ако, а непременно Laughing

# 20
  • Мнения: 7 186
Мдам, чакаме да се похвалиш на какво си се спряла.  Sunglasses
Еееех как ми се ходи и на мен на плажно партиии.... #Puppy dog

# 21
  • Мнения: 505
Ей Biby, това зеленото от къде го измъкна - сън няма да мога да спя тая нощ   Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И искам да добавя, да бъдеш оригинална. Спри се на нещо странно, уникално и по вкуса ти, същевременно вписващо се в модната тенденция, демек раздвижено и мънистено... Щото нали на парти, всеки ще облече най-модното, та поне да се представиш с оригиналност някаква и суета..
Лакирай си нокътя непременно, че всеки там зяпа, прическата дан забравиш и мацни на клепача един цвят за хубост...
Ко сия, няма съ срамим пред манкенкити я!

# 23
  • Мнения: 6 155
Ей Biby, това зеленото от къде го измъкна - сън няма да мога да спя тая нощ   Wink

 Laughing Кое от всичките зелени?  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 505
 Mr. Green и второто и третото, че и първото, разногледа станах, какво ли ми трябваше да влизам...

# 25
  • Мнения: 7 186
Ох и на мен ми харесаха Бибините тоалети, даже с голямо задоволство установих току- що, че имат и магазин в Пловдив. Simple Smile Чудно, че не съм го знаела досега. Thinking Разконспирирах и сайта: Wink

МЕСАЛИНА

А за цените някой знае ли как са?

# 26
  • Мнения: 6 155
Ох и на мен ми харесаха Бибините тоалети, даже с голямо задоволство установих току- що, че имат и магазин в Пловдив. Simple Smile Чудно, че не съм го знаела досега. Thinking Разконспирирах и сайта: Wink

МЕСАЛИНА

А за цените някой знае ли как са?

Хихихиии... лисица си ти... smile3521 newsm53

# 27
  • Мнения: 7 186
Хихихиии... лисица си ти... smile3521 newsm53

Мдам, конкуренция... newsm48 smile3503

# 28
  • Мнения: 9 903
оо, сега виждам - една от любимите ми марки, които шият и малки номера костюми.
Между другото цените им не са никак високи, съвсем нормални, но не мога да цитирам нещо актуално. Имам дълго черно вталено, класическо палто за 130 лв. Е, най-евтино излиза от Русе да се купи, ама....

# 29
  • Мнения: 24
Ох и на мен ми харесаха Бибините тоалети, даже с голямо задоволство установих току- що, че имат и магазин в Пловдив. Simple Smile Чудно, че не съм го знаела досега. Thinking Разконспирирах и сайта: Wink

МЕСАЛИНА

А за цените някой знае ли как са?
Аз имам 2 техни костюма. Единия е от две части (пола и потник) за 55 лв., а другия е от 3 части (панталон, потник и горнище с къс ръкав) + едно много ефектно коланче за 75лв.
Мисля че най скъпия им костюм, който съм виждала е 95лв.

Общи условия

Активация на акаунт