Лечение с продукти на "Вижън интернешънъл пийпъл груп"

  • 13 087
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Малко в страни от темата, ама.... и на мен ми стана странно защо даваш витамини на 5 дневно бебе, та дори и профилактично  newsm78

# 16
  • Мнения: 9
Не може да не сте виждали колко бебета се раждат с проблеми,колко бебета като се родят имат проблеми!?Факт,че моето дори не е кихвало!Средата ни е агресивна,щом на нас не ни се отразява добре,представете си на бебоците ни какво им става!

# 17
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
само да кажа че днес за пръв път чух за тези продукти
повярвах, защото чичо ми който имаше разширени вени днес си показа краката и всичко се беше прибрало. А беше пред операция, мн зле беше. Пие ги в комбинация с няколко продукта, ефекта за мен беше потресаващ.

# 18
  • Мнения: 32
Абсолютно подкрепям и съм съгласна със Зори мама.Бременна съм в 4-ти месец и не съм си и помисляла да пия каквито и да било витамини от сорта на центрум матерна и всякакви такива, които дори и АГ-тата вече на препоръчват.Пия продуктите на Вижън от 7 години,за проблеми и резултати мога да говоря много и то за цялото ми семейство.Само ще спомена за хормоналния дисбаланс и проблеми с кисти на яйчниците и почти 2 години невъзможност за забременяванв.Сега съм бременна и от самото начало пия Лайф пак юниор,който е комплекс витамини за деца и съдържа фолиева киселина.Наподледък навсякъде се говори за правилно и пълноценно хранене и профилактика на болести,а не на лекуване на проблеми и болести.Освен това продуктите на вижън са единствените продукти,които имат ДЖЕ  ЕЛ ПИ сертификат за качество.www.visionbulgaria.com  www.vipgroup.net  newsm10

# 19
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
само да кажа че днес за пръв път чух за тези продукти
повярвах, защото чичо ми който имаше разширени вени днес си показа краката и всичко се беше прибрало. А беше пред операция, мн зле беше. Пие ги в комбинация с няколко продукта, ефекта за мен беше потресаващ.
Малко съм разочарована от тях. Пия ги почти два месеца, ефекта при мен е нулев. Пия комбинация от пет добавки, лечението ми е 320 лв на месец. Конкретно ги започнах заради аритмия на сърцето, хронична умора. Симптомите си продължават. А от два месеца съм и с хронична хрема, която също не се повлиява, а казват, че който пиел Вижън спирал да посещава личния лекар... Глупости...
А забравих да кажа, че синът ми също от два месеца е на Лайфпак джуниър, еми и той боледува два пъти от септември насам.

# 20
  • Мнения: 335
само да кажа че днес за пръв път чух за тези продукти
повярвах, защото чичо ми който имаше разширени вени днес си показа краката и всичко се беше прибрало. А беше пред операция, мн зле беше. Пие ги в комбинация с няколко продукта, ефекта за мен беше потресаващ.
Малко съм разочарована от тях. Пия ги почти два месеца, ефекта при мен е нулев. Пия комбинация от пет добавки, лечението ми е 320 лв на месец. Конкретно ги започнах заради аритмия на сърцето, хронична умора. Симптомите си продължават. А от два месеца съм и с хронична хрема, която също не се повлиява, а казват, че който пиел Вижън спирал да посещава личния лекар... Глупости...
А забравих да кажа, че синът ми също от два месеца е на Лайфпак джуниър, еми и той боледува два пъти от септември насам.

За съжаление и на мен Вижън не помогна в такава степен, каквато ме убеждаваха. Не обвинявам никого, сама реших да пия таблетките,хващайки се като удавник за сламка. Явно не на всеки действат.
Резултатът при моя близка е сходен,т.е. няма такъв.

# 21
  • София
  • Мнения: 813
Здравейте и от мен,
аз пия продукти на вижън от поне шест седем години, не помня точно. Винаги са ми помагали. Лично съм ползвала детокс, антиокс и мега. Скоро бях бременна и през цялото време, както и в момента, защото кърмя, пия лайтпак джуниър. Е, не очаквайте ефект като с магическа пръчица, тоест не става за ден два. Всеки си е индивидуален, но аз лично съм мноооого ЗА и за вижън и изобщо за всички хранителни добавки, без значение Аквасорс или нещо друго. Всяко от тия неща е в пъти по добре отколкото без  Simple Smile

# 22
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
е да, ама за да има евентуално някакъв ефект това не става с един продукт, пият се в съчетание няколко продукта, и то месеци наред. Много е скъпо, 200-300 лв на месец, кой може да си го позволи не знам и то със много съмнителен ефект. Мисля, че на който му действат става на принципа на внушението и нищо друго.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 099
Като чета темата се рад newsm78вам, че навремето не избрах Вижън, а Аквасорс.  newsm78 тнова 200-300 лв на месец ми се виждат множко.
За подобен ефект (не се разболяваме и не боледуваме) четиримата у дома даваме по 120-140 лв. месечно в най-тежките случаи. Имам предвид гадните месеци.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Давах ги на детето миналата зима, не видях никакъв резултат, изпи 5 АБ Cry от септември до април. Точно тогава минахме на Аквасорс, много съм доволна, да не дъпрам дявола за опашката но от тогава не съм слагала ни капки за нос, ни сиропи за кащлица е пил..
..Dino липсваш ни в темата за Аквасорс.

# 25
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Аз и Аквасорс не съм доволна, след няколко месечното приемане на зелена енергия и коластра, направи една сериозна пневмония....

Общи условия

Активация на акаунт