Постоянно и е червено гърлото.

  • 15 257
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
САМЕНТО -

Върши чудеса. Peace
Един от най-добрите имуностимулатори.

# 16
  • Мнения: 1 163
sky_angels, ако моето дете беше като твоето с такива симптоми и аз навярно бих се съгласила да и извадя сливицата. Доктора каза, че може да прорасте отново но може и не зависело как била изрязана. На моят племенник му махнаха третата сливица не беше толкова малък но мога да ти кажа, че изобщо не спря да боледува. Не му израстна наново но спря с болестите чак като тръгна в първи клас. На една приятелка на детето й я извадиха долу горе на възраста на твоето. Сега е на четири но няма порастнала наново. Доколкото разбрах всичко зависело от доктора, който я махал.

# 17
  • Мнения: 1 163
Esstellia, дай повече инфо за това Саменто. Само това не съм купила още  Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 31
Здравейте пак Simple Smile
пак бяхме болни Sad. повод ваденето на сливицата и продължаването на болестите, искам да  ви сподели и нещо което, нашите лекари рядко се сещат да ни кажат преди да пристъпим към вадене на сливици. Моя приятелка 4 години с големия си син ходене по мъките болести и какво ли не, накрая извадиха 3-та сливица, но болестите не спряха, тя продължи да ходи по мъките, чак стигнаха до асма център, където възрастна лекарка която ги приела и започнала да разглежда картона на детето я попитала за снимка на синусите, дали е правила и защо няма, тя веднага назначила такава, след като я направили се оказало че детето е със СИНОЗИТ. Никой до този момент 4 години не се бе сещал или просто не е изгодно да се сетят за такава снимка, лекарката и изписа капки който в продължение на 20 дена се капят всеки ден след това контрола и КРАЙ бре хора край на болестите, е сега в зимния период ако настине или нещо вирусно, но да ви кажа че няма кашлица няма сополи, за цяла зима беше болно 3 дена докато ние се скъсахме от болести.Та проверете и този вариант. Аз утре ще водя детето Simple Smile
Успех мами и по-малко болести!

# 19
  • Мнения: 1 163
Мама Деси,
това е много полезна информация по скоро за мене, че тая зима боледувам повече от детето.

# 20
случайно попаднах тук  Rolling Eyes 3 пъти за 1 месец - та повтарях потретвах.... имах абцес  #2gunfire антибиотици 1 месец пих ...... и накрая "туп"  Twisted Evil ми ги махнаха след 1 месец размотаване... постоянно в болница  Sad

# 21
Здравейте
Аз съм майка на едно прекрасно момиченце.Казва се Мария на 2,8м ходи на ясли и често ми боледува от червено гърло с марсолки дори когато не ходише на ясли.Усещах я още в самото начало на зачервяване на гърлото  без температура и започнахме схомеопатия  състоянието и се подобряваше по време на личението,но когато спирахме ликарствата,след няколко дена и се зачервяваше отново гърлото(и отново и отново) докато не вдигна температура и стигнахме до антибиотик.И всичко това се се повтаряше.Може би някъде бъркам
Личната лекърка ме посъветва да не и гледам повече гърлото и да оставя детето да вдигне температура за да се бори и тогава ще ни исписва антибиотик.Дайте ми съвети за червено гърло.

# 22
  • Мнения: 1 163
Ние още не сме се преборили с проблема. И моята е болна. Вчера УНГ докито каза да не съм посмяла да и вадя сливиците. Давам мед с прополис, пчелно млечице взех и ония водорасли и клоастра, бронховаксон и друго не се сещам. И пак сме болни.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давам мед с прополис, пчелно млечице взех и ония водорасли и клоастра, бронховаксон и друго не се сещам.
Това всичко зедно ли го даваш? Shocked

# 24
  • Мнения: 1 163
Давам мед с прополис, пчелно млечице взех и ония водорасли и клоастра, бронховаксон и друго не се сещам.
Това всичко зедно ли го даваш? Shocked
Е не всичко заедно. Редувам ги. Ама съм готова и всичко да и дам само и само да става работа и да не се разболява.

Общи условия

Активация на акаунт