1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 4

  • 37 538
  • 448
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Аз, си мисля не може ли да гласуваме за двама...то, иначе е ясно, че Онур е фаворит на всички...
Да, мисля, че идеята е добра.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 20:36 от ViKsSi

# 16
  • Мнения: 1 492
Мерси, Звездичке  bouquet

Онур ни е фаворит, щото обича Шехи. Ако Керем играеше неговата роля, повечето щяхме да харесваме него, а за Онур някои можеха да кажат: Тоя пък грозен охлюв, къде се бута? Laughing
Ей, кротко, само си разсъждавам Whistling

# 17
  • Мнения: 1
Мерси, Звездичке  bouquet

Онур ни е фаворит, щото обича Шехи. Ако Керем играеше неговата роля, повечето щяхме да харесваме него, а за Онур някои можеха да кажат: Тоя пък грозен охлюв, къде се бута? Laughing
Ей, кротко, само си разсъждавам Whistling

Не зная дали Онур щеше да е  грозен охлюв. Всеки си има чар, дори и Гани(щом Нимет го харесва).

# 18
  • Мнения: 959
Онур ни е фаворит, щото обича Шехи.

На мен, точно за това, ми се иска да видя, кой друг се харесва като персонаж след Онур.

Аз, лично много се радвам на Бурхан...

# 19
  • Мнения: 75
Аишето  харесва Ганито.
Аз съм за Бабка ама я няма в анкетата  Wink

# 20
  • Мнения: 1
Аишето  харесва Ганито.
Аз съм за Бабка ама я няма в анкетата  Wink
Извинявам се, все ги бъркам. smile3518

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Присъединявам се и аз към феновете на сериала.Аз ще споделя с вас,че ще кача 100 кила покрай филма. Mr. Green Като ги гледам как все нещо похапват и аз да не остана по назад..А днес и с кафетата попрекалих,че изгледах 5 епизода наведнъж. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
Хайде и аз тук!  Hug
За невидялите 13 епизод,     14 епизод  и  15 епизод.

# 23
  • Мнения: 425
Да се запиша и аз.Дорде мъжо стане от компа,и вече сте на 2 страница Flutter
Мерси момичета че ми отговорихте.Ама пропускам моменти-че детето храних по време  на сериала,после приспивах,по едно време трамбова с проходилката Crazy,че нейсе ,най накрая заспа и настана тишина в нас.....и сериата свърши ooooh!По едно време заспиваше в началото на серята и аз си гледах спокойно със слушалки  GrinningНещо не ми харесва това обедно излъчване на сериала ,тез от Нова значии..#Cussing out
ОНУР ЕСТЕСТВЕНО!!! Crazy
Аз пък да ви кажа нещо Heart Eyes-Керем  въобще нямаше  да може да изиграе така ролята,и въобще нямаше да бъде така впечатляващо!Сигурна съм! Naughty

# 24
  • sofia
  • Мнения: 56
запис
 Hugза звездичка
не требва да се изпуска най интересната тема затова всички сме тук
много бързо се пълнят тези страници

# 25
  • Мнения: 7 914
Аз, си мисля не може ли да гласуваме за двама...то, иначе е ясно, че Онур е фаворит на всички...
ми нееееееее Mr. Green Mr. Green Mr. Green
иначе ще се гласува и за Керем и за Онур smile3534

Онур ни е фаворит, щото обича Шехи.

На мен, точно за това, ми се иска да видя, кой друг се харесва като персонаж след Онур.

Аз, лично много се радвам на Бурхан...
да махна Онур и Керем smile3506 newsm53

Аз съм за Бабка ама я няма в анкетата  Wink
този път анкетата е само за мъжете Peace


анкетата я измислих за 1 минутка... за другата тема приемам предложения всякакви, но ако държите ще я променя Peace

# 26
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Гласувах Simple Smile) Онурчо естествено.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 270
Здравейте, аз също не испускам сериала.В началото харесвах Онур. Но сега гласувах за Керем, някак си с напредването на сериала се превърна в любимия ми герой, но Онур и Шехерезада са един за друг Hug. Гани е доста противен, перфектен за ролята си , както и сестра му.Смятам че повечето герои са избрани много добре за ролите, които изпълняват.От жените освен Шехерезада, която е несъмнено красива, харесвам много Бену,има невероятно излъчване.


# 28
  • Sofia
  • Мнения: 270
Според мен трябва да има анкета и за женските роли, също ще бъде интересно... Simple Smile

# 29

Общи условия

Активация на акаунт