Театрални школи

  • 23 220
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Айде помагайте де! Темата замря  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 1 324
МОНТФИЗ - тел.: 089 911 82 72; 089 911 82 52, e-mail: schools@montfiz.com

# 17
Мерси мн за всички отговори.За МОНТФИЗ мисля че изпуснах срока за записване.Ако имате още информация ще се радвам много. Hug

# 18
А да сте чували за театрални школи на "Ню имидж" или "Бояна филмс"?Защото ако ще търсят добри актьори,то то ще е от там.... Rolling Eyes

# 19
Ima teatralna shkola v HDK. Teatralen Koleg "L. grojs" Za deca e i ne e kasno da se obadish tel. 986 20 25. Uspeh

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
В читалището в Младост или Дружба, не разбрах точно театрална школа води актьора Николай Хаджиминев.
Нищо не ти пречи да провериш.

# 21
Ima teatralna shkola v HDK. Teatralen Koleg "L. grojs" Za deca e i ne e kasno da se obadish tel. 986 20 25. Uspeh

А можеш ли да ми дадеш малко повече инфо за школата ако имаш?Добра ли е и също дали знаеш някаква друга школа която е "авестявана" от продуценти и т.н... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
Що ли имам чувството, че те вълнуват повече продуцентите, отколкото школа, в която да се научиш наистина на актьорско майсторство  newsm78

# 23
  • Мнения: 7
Включвам се много след като сте стартирали темата, но може да съм от полза:

В края на март 2009 г. имаше фестивал в София на театралните школи.

Арт студио Камбана е в читалището в Княжево
театър Вива Верте - като го потърсите с търсачка ще излезе някакъв телефон
Театър "Смях без сълзи"
И не искам да звучи като реклама, моята театрална школа www.theatre-vedna.hit.bg

А по повод на филмовите продуценти - те правят кастинги, за които от време на вмере ни информират. Има и специална школа на БНТ - казва се Хлапета, ръководетел е Ганди и децата от там често играят в продукции на Канал 1. Добра е и школата на Петър Върбанов в Дом на културата "Средец" - голям брой от тези, дето са там после влизат да учат в Театрални специалности. Подобен трамплин за висшето театрално образование предлага и школата в Славянска беседа.

На мен все ми се струва, че преди да се мисли за големи продуценти, трябва да се види става ли човека за изкуство, или му е трудно. И колкото и да е важен таланта, волята и ината да се справяш със задачите е определяща, любовта към изкуството трябва да надделява над желанието да отидеш на кънки с тайфата, а като изпуснеш някой рожден ден, когато има важна репетиция, тряба да го приемеш като част от жертвите, които ще ти се налага да правиш цял живот, ако се занимаваш с това, а не като кофти ситуация...

Желая успех!


# 24
Най-добрата театрална школа е разбира се Фукльовци!Включват децата в филми и спектакли и стават изключително добри! Wink

# 25
  • Мнения: 998
Виждам, че темата е малко старичка, но за мен е актуална в момента. И аз търся добра школа за сина си. Надявам се, да има такива, които да започват набиране на нови деца есента.
Андариел е споменала школата в Ариел - много е добра, но е само през лятната ваканция, през годината казаха, че не се получавало със свободното време.

# 26
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
съученичка на дъщеря ми посещава театрална школа и знам че е много доволна. Септември, като тръгнат на училище ще я питам за повече информация и ще пиша.

# 27
  • Мнения: 7
Илкова театър има театрална школа за деца от 4 до 14 години. Вижте повече на адрес http://www.ilkovatheatre.com/shkoli.htm

# 28
Малко е стара темата, но нека дам и аз едно предложение.
Става въпрос за театрална студия "Бончо Урумов" към Драматичен Театър "Сълза и смях". Школата се намира в читалище "Славянска беседа", точно до "Сълза и смях". Всеки уикенд от 1 до 5 може да намерите хора там. Има малка и голяма група. Учителите са много добри, работи се професионално, а през лятото дори се провеждат уроци за кандидатстване в НАТФИЗ и другите висши театрални университети. Simple Smile
Новата им година започва от 3 Октомври от 16:00 се провежда кастинга, ако искате елате. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 9 184
Аз знам за тази школа.....,но
там приемат само деца от 14г. нагоре като ги подготвят за НАТФИЗ !
а малки деца не!
поне миналата година ми отказаха

Общи условия

Активация на акаунт