"Без грим, без токчета, без ролки" 11

  • 36 353
  • 427
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добър ден и от мен, уважаеми Simple Smile
Вписвам се в дрескода.
Кежуъл е и усещане за нещата - това бяхме дискутирали преди 10-на теми, не спа?

# 16
  • Мнения: 875
цамбур и аз в темата. не мога да пиша, защото чакам гости и готвя. само да докладвам, че днес пробвах един от онези готини бежови шалвари, които, май, лу беше постнала. и както бях с едни набръчкани боти, само го понавих малко и бях готова. обаче, продавачката нещо не ме одобри  Cry и аз се отказах, за което сега съжалявам. в понеделник ще ходя да го взимам и ще пускам снимки.

 

# 17
  • Мнения: 2 478
Здравейте момичета Hug
Не издържам да не се похваля,но днес се сдобих с дългоочаквания панталон за сняг.Мнооого кежуал ,няма по удобна дреха.
Черен,непромокаем,подплатен и с доста закачливи джобчета.С ниска талия,и ципове отзад на краката.Единственото ,което ме притесняваше малко беше червения етикет "miss sixty",но не е толкова голям и ще го преживея.
Не можах да намеря снимка никъде в нета,така че няма как да ви го покажа.
Стига съм се хвалила,но наистина съм изненадана ,че такъв тип панталон може да стои толкова секси,а в същото време супер небрежно Wink

# 18
  • Мнения: 22 436
Хоп и аз тук. ))))

Вчера прескочих до магазин Ринасцименто, който обсъждахме преди няколко теми. )) Има намаление от 70%, предполагам, че и в София е същото положението.  Та съвсем за без пари може да си купите по нещо. Имаше неща, които харесах, но при меренето....нещо отпаднаха.
Имаше подобно пончо като на.....уммм да, в предишната тема на последните страници една очарователна дама си беше пуснала снимка с бяло пончо и страхотна чанта. ))))
Аз мерих едно черно, но се почудих - та да попитам с какво се носи отдолу. Установих, че задължително трябва да има блуза. ))

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Аз мерих едно черно, но се почудих - та да попитам с какво се носи отдолу. Установих, че задължително трябва да има блуза. ))


Еее Мирама гарантирам ти, че ако тръгнеш с пончото без нищо отдолу, ще си хит  Joy

Сега сериозно - аз имам лилаво пончо на Sisley, то си е направо връхна дреха. Така че под него може да се носи какво ли не - от пуловер (по-лек или по-дебел в зависимост от температурата навън), до тънка блузка, ако е пролет/есен.

# 20
  • Мнения: 2 768
Аз нося пончо и със сако отдолу.

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ета, а не ти ли идва много зелчесто така? В смисъл много дрехи една върху друга?  Thinking

Аз например много мразя да нося сако под зимното палто (а понякога се налага). Имам чувството,че се движа два пъти по-бавно от нормалното и като се обръщам настрани се завъртам с цяло тяло като мечка  Crazy

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 17:57 от Лу

# 22
  • Мнения: 2 768
Ами не, въпросното сако е велурено, вталено. Добавям към него пончо късната есен, когато не е само за сако, но още е рано за палто.

# 23
  • Мнения: 875
ох, аз хич не ги харесвам пончотатa. сигурно, защото тук са много популярни и съм се нагледала на много кофти комбинации. а и си зависи и от пончото, де.

# 24
  • Мнения: 1 072
Мисля и аз поради набъбналия брой ангажименти и зачестилите излизания да мина малко в кежуъл-стайлинга. Но отсега си признавам, че съм заклета еклектичка. Не издържам просто.
Та, на въпроса на Додо:
- нещо малко, което да крещи "Не ме гледай, че приличам на класната на сина ти, аз съм палава!"  Grinning

# 25
  • Мнения: 22 436
Лу, хехе, не че искам да тръгна без нищо отдолу. )))) Просто преди да го премеря ми се стори, че ще стои по-скоро като блуза и отдолу може и с боди, но като го облякох, установих, че си трябва блуза задължително. ))))

На мен също ми се е налагало да нося сако с палто и е много неудобно.

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ох, аз хич не ги харесвам пончотатa. сигурно, защото тук са много популярни и съм се нагледала на много кофти комбинации. а и си зависи и от пончото, де.


А къде е това "тук"?

Яааа имаме си Летяща гостенка  Laughing

Добре дошла, то тук еклектика има доста тъй че не му мисли  Laughing

# 27
  • Мнения: 127
Замъквам се и аз, срам не срам, в една такваз модна тема \  Wink \ и целя да попитам вещите в таз област.
Аджеба, какво да направи човек, ощетен вертикално \като моЙта особа, притежаваща цели 160 сантиметра ръст\, за да издължи фигурата си, без да трябва да навлича 10-сантиметрови токове? Питам тук, защото, виждам, се обсъждат по-разчупени решения, а това ми харесва, макар да нямам много отношение към дрехите кат' цяло. Аз съм си рок-хипи-клошар по стил, та може да не съм много за съответния подфорум..
Някакви далавери с дрехите има ли, туй-онуй?
Невежа и зелена съм, моля опростете стиловото ми незнание.  Blush

# 28
  • Мнения: 1 072
Лу, благодаря за посрещането.

Аз за издължаването не знам много. Моето е генетично обременено. Но може би вертикално райе и настойчивото отбягване на обемни дрехи ще ти свърши работа.

# 29
  • Мнения: 22 436
Ummagumma, прав класически панталон, обувката не е нужно да е с твърде висок ток, 5-7см са нормално. Вталени, къси сака.

Общи условия

Активация на акаунт