Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Много просто, щях да си отварям очите преди да се омъжа.... и нямаше после да пускам тъпи теми.

Ауууу , колко злобно изказване от човек , който се опитва да го играе много духовен  Simple Smile
Май не можеш да се прикриваш много добре ?

# 16
  • Мнения: 7 474
Тези неща се гледат преди брака. След това няма оправия.
Дори и да живееш отделно, ако им ходи по гайдата пак е същото. Sick

# 17
  • Мнения: 1 849
Много просто, щях да си отварям очите преди да се омъжа.... и нямаше после да пускам тъпи теми.

Ауууу , колко злобно изказване от човек , който се опитва да го играе много духовен  Simple Smile
Май не можеш да се прикриваш много добре ?

Или ти не можеш да прикриваш личното си отношение?
Хайде да спрем със спама а...

# 18
Оценявам вашите съвети нещата стават но трябва време до като се оправят  wavey

# 19
  • Мнения: 308
На моменти някои от форума са много груби но  това си е тяхно право Hug

Има едно поленце горе в дясно на страницата "Експертно търсене", като те интересува нещо пускаш ключова дума. Постоянно да се пише по едни и същи проблеми ни писва на всички.

   Ами не пиши.

   По въпроса на авторката. Съгласна съм с Лео, но все пак щом сте семейство според мен си длъжна поне да поговориш с него и да кажеш, че това те притеснява. Кажи му кое те дразни, но не грубо и му обясни, как ти гледаш на семейството.

# 20
Да, може би трябва време. А може би като дадеш време могат да си продължават така цял живот. Никой не знае. Сподели, може би тогава ще получиш по задоволителни отговори. Успех, де... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 447
Опитай се да ограничиш контактите му с техните до минимум,не знам дали ще помогне,но не пречи да опиташ.
Кажи му кое те дразни,защото за него това може да е нормално отношение с родителите,а за теб да е /както казваш/ под силно влияние.
Може и разговора между вас да помогне.

# 22
Да добрият тон помага но временно след това идва ред на  tantrum

# 23
  • Мнения: 581
 Не бих се омъжила за такъв.Мисля, че  такова поведение на мъжа е голям показател за характера му, а на мен не ми допадат такива типове.

# 24
  • Мнения: 1 447
Да добрият тон помага но временно след това идва ред на  tantrum
Не винаги е така.

# 25
  • Мнения: 2 448
Ако е попаднал по тяхното силно финансово влияние, нямаше да се противопоставям, щях да се поддам на влиянието и аз.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 12
Опитай се да ограничиш контактите му с техните до минимум,не знам дали ще помогне,но не пречи да опиташ.
Кажи му кое те дразни,защото за него това може да е нормално отношение с родителите,а за теб да е /както казваш/ под силно влияние.
Може и разговора между вас да помогне.
PeaceЖелая ти успех ,дано като говорите разбере ,как се чувстваш! Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 32
При мен оправия нямаше!!! Не намерих и формула, и накрая всичко приключи с развод... Дано ти откриеш пътя. Желая ти успех!!!

# 28
  • Мнения: 473
Опитах с добро, не стана. Манипулациите продължиха с още по-голяма сила. Вдигнахме един голям скандал със свекървата и аз й казах всичко, което мисля, без заобикалки, директно, открито. Направиха всичко възможно да развалят брака ни, но не успяха. За мое най-голямо щастие мъжа ми "прогледна" и му стана ясно, че така няма да продължаваме. Не може на самостоятелен човек оправял се с всичко сам до 30-та си година да се появи в живота "мама" и да започне грубо да разпорежда кой какво да прави. Не става. Затова сега нито се виждаме, нито се чуваме, тя признава, че е виновна за всичко, но много късно реши да си признае вината.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
На първо място не бих се омъжила за такъв човек. Всеки се влияе от родителите си, неизбежно е, все пак това са хората, които са ни възпитавали, най-малкото заради това. Но прекалената емоционална или финансова зависимост говори за незрялост, а незрял мъж в брак не вещае нищо добро. Това ми е мнението, съжалявам, не мисля, че има оправия такъв проблем. Просто се примиряваш или си събираш куфарчето, това е.

Общи условия

Активация на акаунт