Пералня със сушилня ?

  • 4 721
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Пробвай на сушене за гладене, аз така ги пускам. Подреждай ги преди това, маже да е по -добре  Rolling Eyes.

# 16
  • Мнения: 1 291
на сушене за гладене да не е прекалено мокро?
а като ги сложиш на сушене за гладене-гладиш ли ги?
и къде ги чакате да съхнат, аз като нямам балкон newsm78

# 17
  • Мнения: 1 632
Аз ги тръсках и сгъвах, за да не се мачкат толкова, но вече не помня дали имаше голям ефект, но пробвай!

# 18
  • Мнения: 4 187
на сушене за гладене да не е прекалено мокро?
а като ги сложиш на сушене за гладене-гладиш ли ги?
и къде ги чакате да съхнат, аз като нямам балкон newsm78

Ами при мен не е, леко влажни са, ако преценя, че има нужда гладя. Купи си сгъваем простир, ако имат нужда могат да повисят малко там.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:21 от star

# 19
  • Мнения: 1 291
а като ги сложиш на сушене за гладене-гладиш ли ги?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Затова ти казах,че ги сгъвам след прането и ползвам програмата за сушене на фини тъкани.Тази за чаршафи и хавлии включва по някое време центрофуга на 1200оборота-за това стават на баница.Процедирам така-центрофуга на 1200об.,сушене на деликатни тъкани 1.20ч е програмата само на сушенето,после ако има нужда пускам още веднъж на късата сушилна която е 40мин.

# 21
  • Мнения: 1 650
Иначе има и кърпички на ленор, които предотвратяват мачкането на дрехите в сушилната.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 302
Гледам, че в момента Технополис имат промоция на пералня+сушилня Електролукс. Някой ползвал ли е такава и доволни ли сте?

# 23
  • Мнения: 1 291
Купих си цветоулавящи кърпики от метро , иначе където и да питах ме гледаха тъпо.
сега как се ползват , в смисъл слагам различни дрехи които пускат на едно място и кърпичките ловят това което пускат ли?
Вие как ги ползвате?

А къде се продават тези кърпички на Ленор за немачкане на дрехи в сушилнята

# 24
  • Мнения: 4 187
Слагам дрехите без да ги деля, на моята кутия пише 1 кърпичка, аз слагам по 2  Mr. Green, за всеки случай. Като приключи програмата, ако нещо е пуснало кърпата е оцветена .
Ето стари теми!
За цветоулавящите кърпички
Ползвали ли сте цветоулавящи кърпички?

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 20:15 от star

# 25
  • Мнения: 1 291
А може ли тези кърпички в да ги ползвам в програма, която е за пране и после сушене?
Споменах ли че ги намерих в Метро?
Иначе ме гледаха като извънземно.
Сега ако намеря и такива - Ленор, май ще си реша всички проблеми Hug

# 26
  • Мнения: 4 187
Рядко ползвам сушилнята, не помня дали е имало кърпичка или не, но пробвай. Тези на Ленор против мачкаемост не съм ги срещала, даже не знаех че съществуват  Grinning. Ако ги намериш, пиши за резултата.

Общи условия

Активация на акаунт