презерватив

  • 7 613
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 328
Човекът е излъгал, ч...л е нещо чуждо.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
авторката не е ли проверила за следи по външната страна на въпросното доказателство ?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 328
 Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 168
Е, той пък много глупаво не си е покрил следите... Rolling Eyes

# 19
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
На грешно място попита.
Гадателките тук могат само до кристалните си кълба да се допитат, и да предполаааааааагат.
Едва ли ти то казват от собствен опит, защото обикновено мъжете мародерстват някъде задкулисно, едма ли ръзпъват шатрата пред благоверните.
Питай някой с пишка.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
питам защото на една приятелка гаджето така е оправдало използвания презерватив в коша в банята,а на нас двете това ни се струва нелогично newsm78

Ха-ха hahaha Добро оправдание. Не че обвинявам момчето, ама за мастурбиране с презерватив са ми казвали мъже че са го правили само преди още да правят секс за първи път и като искат да научат как се употребява презерватив, за проба.

# 21
  • Мнения: 2 448
някой чувал ли е мъж да си слага презерватив когато маструбира?

Бг сексология се изказва по въпроса. Ето методи за мастурбация на мъжа, точно първият описан е с презерватив:

"Чрез слой вода"
На пениса в ерекция, се поставя презерватив, под който поставяме края на шланга на душа. Пълним го с топла вода, махаме шланга, когато е напълнен добре затискайки с другата ръка изтичането на водата, и започваме да онанираме, като члена се масажира едновременно и от механиката на ръката и от масажа на водата. Ефектно е да се види, как спермата по време на еякулация образува причудливи фигурки, които приличат на направените с компютър 3D-изображения.


Останалите методи , ето линк.
http://bg-sexologia.info/site/index.php?Itemid=2&id=67&o … ent&task=view

Има и друг от посочените с презерватив, но се надявам мъжа ти да не е ползвал точно него метод.  Laughing

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 19:02 от pasinet

# 22
  • Мнения: 1 447
Явно няма да успеете да хванете момчето в издънка. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 10 605
по-тъпа лъжа отдавна не съм чувала. Явно хич не му дреме, щом нито си прикрива следите, нито знае как да излъже.

# 24
  • Мнения: 3 453
Не зная кое е по-лошо - вероятността да е кръшкал или факта, че смята приятелката си за достатъчно тъпа, за да не се напъва да измисля по-смислено оправдание.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 388
 Ей грам шанс не оставихте да предположим например, че човека е миел чинии.

# 26
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Как не се сетих, ако ме хванат ще кажа, че съм го слагала на вибратора.  Whistling

# 27
  • Мнения: 2 070
ooooh! Как не се сетих, ако ме хванат ще кажа, че съм го слагала на вибратора.  Whistling
спермата ,как ще оправдаеш?

# 28
  • Мнения: 7 474
Ще го изплакна преди това  Mr. Green


Аз ли ги написах тия простотии?
  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 395
И понеже напипахте презерватива искате да го вкарате във филм човека Confused
Изневерил й  е 100 % ръчно Mr. Green

Така твърди        hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт