Рицарки на Бялото кантарче 10.01.2009 - ...

  • 14 248
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз съм циклична от вчера...нещо взе да ми идва през седмица Twisted Evil съответно само шоколади са ми в главата, така че няма да развращавам темата, а само ще ви се радвам Wink

# 16
  • Мнения: 2 487
     Добро утро Heart Eyes

   Ставайте да пием кафе  Laughing

  Авентурке ,сигурно от смяната на климата си така  Hug
  Кога ще заминаваш в топлите страни  Laughing

# 17
  • New Zealand
  • Мнения: 871
     Добро утро Heart Eyes

   Ставайте да пием кафе  Laughing

  Авентурке ,сигурно от смяната на климата си така  Hug
  Кога ще заминаваш в топлите страни  Laughing
на 10 февруари се пренасям пак на лято Hug

# 18
  • Мнения: 1 531
добро утро, правя рицарско кафепиене с вас. едвам устисках вчера вечерта да съм режимна. толкова ми се беше прияло сладко, че за малко да прегреша. но си легнах и заспах и тази сутрин поне засега ми е минало. отчитам триста грама надолу. яденето на салатка от кисело зелце и пиенето на червено вино много ми объркват работата. задържам течности, а червеното винце освен калорично и то привлича течностите. ще трябва да се огранича. за днес яденетата на месо със зеленчуци ще са пиле със зеле за радост на мен и децата и разочарование за мъжа. иначе за пловоде съм приготвила мандарини и банани. да видим утре. авентурка, не знаех, че ще останеш до февруари. ти не искаш ли да направиш едно кафе с рицарките?

# 19
  • Мнения: 1 488
едвам устисках вчера вечерта да съм режимна. толкова ми се беше прияло сладко, че за малко да прегреша. но си легнах и заспах и тази сутрин поне засега ми е минало
И аз така.
Не съм се мерила,но си изтеглих на Билито таеВо-то и ще го опитам тия дни.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро!

Аз съм още в леглото, по-добре от снощи, но сега ме уплашихте с това вино - да си говоря ли с кантара изобщо или не. Ми аз вчера ядох режимно, ама отковах една бутилка червено вино и междувременно играх боулинг  Mr. Green Пак започнах да нося алкохол, което значи, че задържам яко кг-те. Ще видим......

Айче браво за помръдването на първата лентичка   bouquet За мен е страхотно удоволствие като вляза сутрин в темата и да открия твой пост пожелаващ добро утро.... и все гледам за лентичка   bouquet Ами навици  Peace

Да време е за рицарско кафе  Peace

Хубав ден момичета   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 487

  Юлке  Hug, я ми виж и другата лентичка   Party

  А ти не се отпущай много с винцето  Naughty

 И вода задържа , и калории доста , и пердето пуща  ooooh!
 Граница имаш да минаваш. Следя те  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 897
И тука да кажа.

Добре ми действа тоз ми ти Дюкан, поне на корема.
Бях започнала да съм системно подута в тази област, дори сутрин след сън имаше лека подутост и като вкарам и ядене някакво, хептен..

То като се има предвид "какъв корем" имам, вие си знаете, че и подут си е повече от добре.
Ама пък едно нещо да си имам, дето да е природно и натурално, да не трябва да го мажа, да му бая, да го упражнявам, и да си е идеално - искам си го!
Предостатъчни са ми 2 бута, дето да детувам заради тях, да ги мажа, стържа, трия, чат пат раздвижвам и най-вече да ги мисля!
Така де...

Но това се нормализира, и сега отново съм горда собственичка на 4 ясно изразени, релефни отвсякъде, направи културистки, плочки Mr. Green!

Изводът беше: препоръчвам Дюкан за спадане, спихване, отичане, и коремо-подобрение.
П.С. Но не за дъъълги периоди от време, може да съм в грешка голяма, ама една 2ра фаза от много месеци и едно протеиноядене 3/4/5 дни от седмицата в дългосрочен план не ми се струва крайно здравословно.
Но това са само догадки.
Може да съм в грешка.
Но може и да не съм!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 642
Хе-хе, кантарев се държа прилично! Доволна съм.

Айче страшна си значи   bouquet много ме мотивираш  Peace
За границата си права  Mr. Green ама аз тука си има цел - до РД на Щъки - 65 кг задържани, тъй че съм спокойна  Peace Майка ми вчера рече, че ми били отслабвали краката в момента, явно преразпределям сваленото дотук, пак е нещо. Доволна съм от мерките си - продължавам напред  Peace И мерак имам. Но - сега ще закусам парче кекс  Joy нали знаеш.

Дадох си сметка как свалих повечето кг-ми - ами със спанак, супа и кюфтета предимно. Това ми се ядеше, това ядях. Разбира се не постоянно, но основно  Joy

# 24
  • Мнения: 2 897
Забравих да засегна една тема, по която исках да се изкажа.
Темата е как се оправям напоследък с желанието за сладко.

На мен лично винаги миризмата на нещо донякъде ми е стигала.
Например след като хубаво помириша нещо ароматно (паста, сладкиш и т.н.) е спирало съответното нещо да ми се яде.
Така и така миризмата е по-голямата част от изживяването да хапнеш нещо.
(Така де Джоуи веднъж овика Чандлър, че му е помирисал сандвича - това все пак е най-хубавата част!
И... Чандлър му я върна Mr. Green!)

Та да си дойдем на думата.
Купих си една огрооомна свещ, с аромат на... Коледни сладки!
Запалвам си я сутрин до мен на масата и ми мирише на сладичко по цял ден.
Мляс мляс.

Забележка: При някои може да име обратен ефект и да ги закара до най-близата сладкарница.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 10:52 от Denichkata

# 25
  • София
  • Мнения: 1 642
При мен със сигурност ефектът е обратен  Joy Joy Joy Доказано!

# 26
  • Мнения: 2 897
Хех!
Занех си, че не е панацея Mr. Green!

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добър ви ден!

Вчера към менюто сложете 2 крекерчета и малко печена тиква.
Инак - режимен. Катнарев днес ме обича Party.
Сега се наливам с водичка и чакам утре съвсем да сме се залюбили.
Айде, че пишем домашни.До после.

# 28
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Да си призная килцата. 67 Embarassed Можеше да са повече, можеше да са по-малко, ама не са. Няма ми сантиметъра да видя другите параметри.
Хапнаха малко мюсли с млясо на закуска, после се сетих, че някой спомена за лунуване в неделя.  doh А имам доста течности за разкарване - съдя по това как ми стои халката. Днес ще пия чайчета от лайка и мащерка. Червено винце - тц Naughty
Домашните са направени, но има задачи за решаване, че на 20.01. Петьо е на състезание по математика. И допълнително писане, че не ми харесва почерка, който заформя.
Сега отивам да направя домашен пластелин, че да ме оставят за два часа намира да  wash hang  prostor 1ironing newsm28 1dishes  clean clean clean tv

# 29
  • Мнения: 2 492
Кантара ме мрази , аз го мразя и въобще сме във война .  #Cussing out
Режимна , спортуваща и два дена + 1 кг .

От днес влизам в залата .
Стискайте палци да съм сериозна , защото в тежък финансов момент / похарчих си заплатата предварително  Blush/ забивам сериозна сума за 2 месечна карта .
Надявам се да ходя с кеф - залата е много хубава , огромна с най - новите уреди ...

Останалите дни ще правя кардио в нас - да видим .  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт