Отговори
# 15
  • Мнения: 224
И мен сега ме цепи много сериозно. Нямам никаква енергия и ме е налегнал мързел  Crazy
И мен ме цепи страшно главата от няколко дни и много ми се  Sick вечер. Бях решила вече, че съм го минала този период, защото преди 2 седмици бях адски зле,
даже излязах в болничен..а то пак наново се започна. А това и на мен ми изпива цялата енергия. След това се задава пролет, тогава полетна умора очаквам да ме налегне.
 Най-вероятно ще се оправя август:)

# 16
  • Мнения: 1 054
Деси, и аз щях да питам за цените във Фемина... защото чух, че са 60лв, но без снимки... ако искаш и диск със снимки ставало 90.. не знам..
Може да звънна понеделник да запиша един час... то още едно гледане на бебко няма да ми се отрази зле  Mr. Green
И мен откакто съм бременна ме боли глава по-често от преди. Тогава нищо не пиех, но сега установих, че много ми помага Парацетамола.

Стрелче, май тепърва ще се учим на търпение... аз примерно си мислех, че проблемите и напрежението намаляват след тоооолкова трудното бебеправене и хубавото сега започва... ама май съм объркала номера Wink
За кръвното ми казаха, че по-добре е да ми е ниско и да не се опитвам да го вдигам много, много... Ако пиеш кафенце пийвай по 1 сутрин, макар че то не го вдига толкова колкото 1 солен айрян Wink


Всъщност, Деси, ей сега надникнах в сайта на Фемина... Не е ли по-добре да си запишем час при Димитрова (четох специалностите на всички), отколкото при Врагалева?

Цитат
   д-р Светлана Врагалева
акушер-гинеколог, диагностика и лечение на гинекологични заболявания, ултразвукова диагностика при бременни и в гинекологията, проследяване на нормална и рискова бременност, онкопрофилактика.
Цитат
доц. д-р Виолета Димитрова, д.м.
акушер-гинеколог в СБАЛАГ ”Майчин дом” ЕАД, профилирана в областите на феталната медицина, пренаталната диагностика, ултразвуковата диагноза на вродените аномалии, високорискова бременност, онкопрофилактиката. Притежател на международен сертификат по фетална медицина.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 23:02 от BubolecheMeche

# 17
  • Мнения: 3 010
Момичета аз забелязах 4е главоблие се появява, след като сутрин не съм пила кафенце /една лъжи4ка нес с малко захар и сметана или мляко/. Онзи ден реших да експериментирам и да не пия кафе заради гаденето ама цял ден бях като болна и днес отново включих кофеина в моя режим  Wink

# 18
  • Мнения: 19
Добро утро,мн хубаво заглавие си имаме   bouquet

# 19
  • Мнения: 179
Да не ви загубя,че много бързо изписвате темите.Чудя се ние от провинцията къде ли ще ходим на фм?  newsm78

# 20
  • Мнения: 60
добро утро Simple Smile и от мен

# 21
  • Мнения: 9 973
Буболече,пусни една търсачка да видиш скорошните мнения-претупва за 10мин.,изнервена,не обяснява...Това е заради наплива при нея.
Аз съм ходила при нея и останах доволна,но нещата се промениха.
По-добре се запиши при Врагалева,така и така даваш парите,поне да те прегледат и да ти обяснят.Прегледа при нея е между 30-50 мин.

# 22
  • Мнения: 1 214
Здравейте и честита темичка!Много е хубава Simple Smile Аз онзи ден звънях във Фемина за да си запиша час за ултразвук между 11-14 г.с. , но ми казаха , че записват часове вече за края на февруари , до тогава вече са заети часовете.Мен не ме устройваше този вариант и се отказах , но имайте предвид колко рано трябва да се запише час за ФМ между 18-21 г.с.

# 23
  • Мнения: 9 973
KokonaBonbona  при кой лекар,аз записах за 04.02 преди 2 дни

# 24
  • Мнения: 9 973
ВАЖНО!!!!
Ако не успеете да запишете час за ранна ФМ!Отивате в Майчин дом,там ще ви направят това измерване преди да дадете кръв!

# 25
  • Мнения: 1 240
Добро утро и от мен.  Hug
Момичета, последните ни 4 теми са на 19 страница. Трябва да ги изписваме до 20-та. Модераторите може да ни направят забележка.  Peace

# 26
  • Мнения: 9 973
Добро утро и от мен.  Hug
Момичета, последните ни 4 теми са на 19 страница. Трябва да ги изписваме до 20-та. Модераторите може да ни направят забележка.  Peace
ами аз правя темата когато имам време.Не мога да стоя и да чакам да нацеля момента.Да се върнем в старате тема да си кажем `добро утро`и готово Hug

# 27
  • Мнения: 1 214
KokonaBonbona  при кой лекар,аз записах за 04.02 преди 2 дни


При Димитрова.
изследването ще ми го правят в Шейново , въпреки че аз ще имам и задължителна амниоцентеза.Но много исках да отида при Димитрова.
Благодаря за информацията за Майчин дом! Hug

# 28
  • Burgas
  • Мнения: 214
Няма спокойствие за тази моя глава!
Ах, какво ли правят мой'те бебета сега?

Малкото ми бебче да не би да е самичко?
Огладняло ли е? Има ли си всичко?
Ясно е, че с нищо не мога да помогна, но
Така желая до двама ви да се домогна!
А и на входа на санитарката ме погна...

Ето идва поредната новина -
Дълъг ес-ем-ес изпълнен с топлина!
Идва той да сгрее сърцето на татко
На малкия дисплей, макар и за кратко.
Стига ми вече таз телефонна изповедалня,
Трябват ми и двамата - в нашата спалня!
Вече няма празно креватче да има, а
Едно спокойствие насред лютата зима.
Няма притеснения за мама и татко,
А пък бебо иска вече да е батко!

Лежа самотен и нетърпелив,
Юргана ме прави и малко мързелив, но
Близо е края на моето страдание
Очаквам изписване - от голямото здание.
Вече се чудя дали ще съм в съзнание ...

И ето идва най-щастливия ден,

Няколко дни след като бебо е роден.
Аз искам вече памперсите да обслужвам
Шест пъти на нощ до бебо да се събуждам.
Естествено, че с Мумката* над него ще бдим,
Та и график ще има кога двамата да спим!
От сутрин до вечер ще има нов режим Simple Smile

Мумката бебо ще кърми и гушка,
А пък Чочко* всички ще държи на мушка.
Леко да стъпват и нас да не смущават
Когато ги повикаме, тогава да се отзовават ...
Обичам ви безумно и страшно ревнувам,

Само да сте ми здрави аз ще бленувам.
Ъп-грейда на Чочко е вече реален,
Както е вече и съпруг идеален.
Разумен, влюбен, но никога загубен
От силната любов остана пробуден.
Всичко друго отдавна изгуби значение
Истинската любов стана нашето спасение.
Ще разберете с бебо един слънчев ден, че
Единствено вие съществувате за мен!


Намерих го в нета и много ми хареса Wink

# 29
  • Мнения: 9 973
KokonaBonbona  при кой лекар,аз записах за 04.02 преди 2 дни


При Димитрова.
изследването ще ми го правят в Шейново , въпреки че аз ще имам и задължителна амниоцентеза.Но много исках да отида при Димитрова.
Благодаря за информацията за Майчин дом! Hug
е,то за това няма часове при нея-там винаги е фраш,а и да не се повтарям-по нагоре съм написала,това,което съм изчела за нея в скоро време

Общи условия

Активация на акаунт