Баба Марта в Шумен всички ни закичи с мартенички!

  • 17 213
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
Сряда е, а никой не казва нищо за срещата. Tired А уж имаше желаещи...... Whistling
Аз предлагам час и ден, а пък на вас оставям избор на заведението:

Неделя, 13 часа в..........

Ето и списък, който е ЗА да се пише: Wink
1.Кари

# 46
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ами,Кари,то май само ние сме желаещи този път Crazy
2.Дани

А относно заведението,аз имам две три в които обичам да ходя и вече съм ги предлагала,но все пак ако ви се ходи на китайски,това предлагам аз Hug

# 47
  • Мнения: 143
3.Силвена
Нямам претенции за заведението.

# 48
  • Мнения: 143
Данче,Честит Рожден Ден!!!на големи  патерици
Пожелавам ти много здраве,щастие и  да бъдеш най-обичаната жена!!!

# 49
  • Мнения: 903
1.Кари
2.Дани
3.Силвена
4. Дидка
Аз предлагам Попшейтановата къща, но не знам дали работи в Неделя. Другото ми предложение е Регал. В краен случай Чоли и Китайски. Важното е да се видим.

# 50
  • Мнения: 2 609
 doh Дани и от мен ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на  newsm27!!!
Бъди здрава, щастлива и все така усмихната!


# 51
  • Мнения: 122
1.Кари
2.Дани
3.Силвена
4. Дидка
5. Тони

Ако може да не е китайски, но както решите  ще дойда.

# 52
  • Мнения: 112
Не знам какво да кажа, в неделя съм както детегледач, така и дядогледач. Очертаваше ми се едно излизане, то че ще е с детето е ясно, ама кога и как ще се случат тия неща не знам. Ще реша в последния момент, може да дойда за мноого малко, колкото да ви нацелувам. Ако идете на китайски ще дойда и заради панираните пилешки хапки със сусам, които обожавам.   Kissing Heart

# 53
  • Мнения: 5
Записвам се в списъка за неделната среща!

# 54
  • Мнения: 1 128
И аз ще се опитам да дойда, ама нищо не обещавам, че така ни е тръгнало на болници , направо  smile3514  Моля се newsm17  всичко до неделя вече да се е оправило и да ви видя . Аз също нямам претемции за заведението, ама все пак тайничко ще се надявам да е Китайски.

# 55
  • Мнения: 903
Даре, какви болници бе мила? Да не е болна Деничка?

# 56
  • Мнения: 62
Привет! Привет!

Аз също ще дойда в неделя. Пишете ме и мен! Чакам с нетърпение да се видим! newsm68
По принцип за заведение нямам претенции, само да има скара,че съм малко на диета. Затова китайския не ми е сред фаворитите. Но ако има и там нещо без мазнини и на скара, нямам нищо против!  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 128
Диде , Слава Богу Дени е добре. Баба ми и и дядо ми не са добре. Миналата седмица по спешност приеха дядо ми с тежка аритмия, изписаха го тази седмица в понеделник, във вторник баба ми постъпи в онкото болницата, в сряда и правиха операция. По принцип тя има кожен рак и и откриха разсейки по лимфните възли отдолу на брадата, ама доктора каза, че всичко е  минало неред, дано!!!
Ще направя всичко възможно да дойда на срещата, само да решим за колко часа и къде.

# 58
  • Мнения: 122
За срещата 13.00 часа ама къде ще е......... newsm78 ?

# 59
  • Smallville
  • Мнения: 994
Някой може ли да провери дали работи Попшейтановата къща,аз не знам тел.,като гледам половината не сте навити за Китайски,на мен в Регал не ми се завира,че е много като маза,а такова слънце е изпекло навън.Като гледам май няма да можем да се организираме...
Всъщност нямам против пак да отидем в Класика,там е приятно и изпитано.Хайде пишете какво решавате,че не остана време..

п.п.Благодаря за поздравите Hug

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 11:07 от danibaby

Общи условия

Активация на акаунт