подсъзнанието може всичко 7

  • 33 108
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 029
norah ,да ти е жива и здрава и много щастлива принцесата Hug

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 00:02 от venny_b

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
nora13, честит празник на малката Божидара! Да ти е жива и здрава и много да те радва.



Страхотно е, че сте прекарали един чудесен рожден ден заедно. След такъв празник  сигурно преливаш от положителна енергия.

# 17
  • Мнения: 3 376


Честит рожден ден на патерици на малката Божидара!!!

Ето още нещо за децата,може би го знете,но понеже не мога да дам линк/не се получава нещо/ ще го пейстна.
Помня,че ме беше впечатлило много време преди да имам дете Peace

Когато си мислиш, че не те гледам


Съобщението, което всеки възрастен трябва да прочете, защото децата наблюдават и правят това, което ти правиш, а не това, което казваш.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре си мил с животните.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.

Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че някъде има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и парите си, за да помогнеш на хора, които нямат нищо и научих, че тези които имат нещо трябва да дават на тези, които нямат.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за нашата къща и всеки в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че би трябвало да бъда отговорен когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и исках да бъда всичко онова, което бих могъл да съм.

Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър и творчески човек, когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа “Благодаря!” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.

Изпращам това на всички онези хора, които зная, че правят толкова много за другите като си мислят, че никой не ги вижда.
Всеки от нас, родител, дядо и баба, роднина или приятел оказва влияние в живота на едно дете. Днес казах една молитва за теб. Как ще докоснеш нечий живот днес? Просто насочи някой към това, за да го прочете и може би ще ги накараш поне да помислят за тяхното въздействие върху другите.

# 18
  • Мнения: 19 297
Момичета, има ли книгата Подсъзнанието може всичко, качена някъде в Интернет? Линкът, който е даден в първата тема, не се отваря вече.

# 19
  • У дома
  • Мнения: 1 741
norah , много здраве и щастие на малката-голяма принцеса!!!!

Вени, мерси за новата тема!  bouquet

# 20
  • Мнения: 10 687
nora13 , честит рожден ден на малката Божидара! Мнгого здраве и късмет й желая!



Вени, а на теб честито ново аватарче. Очарователно е!  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 652
norah, честит рожден ден на твоята принцеса с един поздрав от мен !
Да е щастлива и обичана!


http://www.youtube.com/watch?v=lo9u88U4wwo

Обстоятелствата ме върнаха към една книга, която бях чела отдавна и за която ви говорих в една от първите теми- "Карма" на Лариса Дмитриева/една от най-светлите личности на нашата епоха/. В нея авторката казва , че не е трудно да научим децата си да са отговорни за своите мисли, за последствията от мисълта, защото след седмата година децата вече са отговорни за мислите си. Дори според нея те се по-възприемчиви в тази възраст и много по-лесно приемат  този начин на мислене. От опит мога да ви кажа, че е така.
Всички въпроси, които тук обсъждаме- за силата на мисълта, за отговорността ни пред планетата, пред пространството и себе си, пред поколенията са засегнати в тази книга. Особено място е отделено на това че ритмичните мисли трябва да бъдат подкрепяни с ритмични действия, за да се постигне резултат. Мисълта е продукт на духа . Да укрепваме духа е  нейният призив. Продуктът от мисленето на предишните поколения можем да видим в днешният ден. За това как красивите мисли се свэързват с  подобни такива,  за това че мислим дори когато спим.Препоръчвам много тази книга, в която по достъпен начин де приближаваме към Тайното учение, Агни Йога, учението на Великите Махатми на Индия.Защото както казва Елена Рьорих- "В науката на мисленето, във философската област, Изтокът винаги е бил , е и ще бъде Учител!"

http://www.theosoph.org/lekcii.htm

говоря за тази книга:

http://www.helikon.bg/?act=books&do=detailed&id=25219&am … 9d7f25b8b726da8a4

когато мога  ще си поръчам и останалите.


мисля ,че ще ви бъде много интересно.

# 22
  • Мнения: 535
Вени, благодаря ти за новата темичка  Hug Със старото или ново заглавие... за мен няма значение, важно е всички вас да ви срещам тук  Heart Eyes Винце, благодаря ти, че се включи  Hug
И на мен ми беше доста свито вчера, докато чаках отговора ти  Heart Eyes

# 23
  • България
  • Мнения: 1 090
Nora13 , 4естита ти рождени4ка, да е здрава и щастлива, а и вие покрай нея!  bouquet

Моми4ета , не аз , а nora13 има рождени4ка Joy, аз нямам дъщеря (все още Laughing), но дали не е знак това, се питам Wink...

Аз да взема да си сменя ника ли, 4е да не ни бъркате, без друго отдавна ми е омръзнал newsm78.

# 24
  • Лондон
  • Мнения: 403
Има ли начин да си я закова тази тема в моите публикации?Стара-нова там да си стои. Hug


venny_b   bouquet

# 25
  • Мнения: 535
Честит Рожден Ден на малката принцеса на Нора   bouquet  Heart Eyes Hug
norah , аз не ви бъркам  Peace
E206 , мисля че няма как да си я заковеш там  Confused

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
В_и_В_и, ето тук можеш да изтеглиш книгата Подсъзнанието може всичко.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Момичета преди малко, когато публикувах предния пост ми се случи нещо интересно. След като натиснах бутона " Публикувай" видях поста си за секунда и после ми се отвори една страница от форума с тема за Ясновидки (врачки). Даже не знаех, че има такава тема във форума. Определено съм настроена резервирано към ходенето по врачки. Когато обаче пожелах да се върна на предната страница, от стрелката в браузъра както всеки друг път, се оказа, че това не е възможно, защото предните ми страници бяха заменени с други, които не се отваряха. Мисля, си, че попадането ми на страницата за врачки не е случайно. Може би трябва да прочета темата, за да науча нещо от нея / само дето ми се видя много дълга/.

Стана ми интересно вие как сте настроени спрямо врачките и техните предсказания?

# 28
  • България
  • Мнения: 1 090
Вела, аз съм настроена негативно към ходене по вра4ки, но мисля , 4е не е слу4айно това , 4е си попаднала на тази тема, може би има какво да се нау4и. Аз съм ходила на вра4ки отдавна и помня ярко една циганка, която един ден звънна на вратата у нас и ми предсказа целия живот. Вси4ко се е сбъднало до този момент, тя каза , 4е ще имам 2 деца, засега имам само едно, затова малко се замислих днес покрай тези поздравления за нора 13 Laughing.
А между другото, последните 2 месеца при мен "слу4айностите" придобиват огромно зна4ение, дори на елементарно ниво.
В4ера например си мислех как искам да про4ета книгата за подсъзнанието на Кехоу, но няма откъде и днес намирам линка ,който си дала Simple Smile. До в4ера не бях се замисляла за купуване/намиране на книгата...
Отделно много други ,наглед слу4айни работи ми се слу4ват всеки ден,но преди гледах на тях като на произволни слу4ки, докато сега се опитвам да изтълкувам посланието, което носят.

Едно оба4е  не мога да разбера относно вра4ките, ако вси4ко се сбъдва както са казали, какво остава за свободната воля, избора , силата на молитвата и подсъзнанието.
Но в Библията ни предупреждават да не вярваме на "лъжепророци" , което са вра4ките и други. Аз мисля, 4е така си ограни4аваме сами правото на избор и пренебрегваме Бог ,като не му се доверяваме , а ходим при съмнителни хора за съвет.
А някои вра4ки са си живи пророци Rolling Eyes, но как да знаем дали са истински?Дали в съвременният свят има истински пророци?

# 29
  • Мнения: 554
norah, мога да ти кажа моето мнение по тези въпроси, ако искаш да го чуеш, но в съответната тема, че тук ще ни се карат, че се отвличаме  Wink

Общи условия

Активация на акаунт