2008 МАЙска мама "дебеланка",иска пак да е фиданка

  • 15 498
  • 220
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 572
Мене тест ми не требва, а секса знам по дати и едва ли ше си имам друго бебе сега!
Не съм мърдала на кила или на обем. Днес се  разхождахме 3 часа съвсем сами и сега съм като разбита, Дано поне от това да се отрази на килата.

# 211
  • София
  • Мнения: 448
Здравейте ,фиданки и поздравления за резултатите!
Онче, Мария не влиза ,защото по цял ден е с Гого по лекари и рехабилитации.Моята диета е глад и жажда и ходене,но от нерви и притеснения съм още едно кило отгоре. EmbarassedИ тъй като съм срам и позор за тази тема,май не трябва да се записвам.

# 212
  • Мнения: 1
Онче не се разбрахме нещо , общо съм -3кг , тази седмица -1 кг.
оххх де да бях - 5кг........................

# 213
  • Мнения: 50
Мене тест ми не требва, а секса знам по дати и едва ли ше си имам друго бебе сега!

 newsm62

Цитат
Надявам се това немърдане надолу да е в резултат от фитнеса и се надявам скоро да започна да свалям
Възможно е да е от фитнеса. Трупаш мускули не се притеснявай за кг. И не се шашкай ако кантара покаже +1.

Защо в четвъртък да се мерим?
Аз днес се мерих!! 55,200 съм вече. Обаче не пазя строга диета вече. Вчера си похапнах тортичка даже. newsm48 Реших да видя имам ли аз силна воля или не. Викам си сега ще направя бисквитена торта със течен шоколад, та да видим. Еми не удържах. Не съм мазохистка и тъй си похапнах....вкусничко, светна ми пред мен, видях светлина и смисъл за храна newsm62

# 214
  • Мнения: 84
Здравейте,сега хубаво ще ви изчета и ще въведа данните в табличката.

Ще ме извинявате,ако има нещо невписано и пропуснато,но пак свеки ме вкарва в некви филми,слава Богу,мъжа ми ме подкрепя и аз за да не седя в къщи и да мисля и да се дразня излизам с детето навън,независимо от времето.
Обличам я хубаво,одеало,покривалото на количката,дъждобран и така.Тя е като в парник,а аз с други майки седиме някъде назавед ,но поне не мисля за глупости.

Мария,обадими се когато можеш,аз не ти звъня защото се досетих че си заета.
Престани да гладуваш,даже пък и вода не пиеш.Недей така,децата имат нужда от силна майка.

Хайде да прегледам хубаво темата и ЛС и да вписвам данни

# 215
  • Мнения: 50
Кво те трови свеки.. и аз като се сетя за мойта, излизам от кожата си..направо  newsm61 tantrum Rage Rage Rage Rage
и се правя, че не съществува..ама как ще издържа 3 дена при нея  newsm45 незнам!

# 216
  • Мнения: 84
Лапенце ,то не е едно за разправяне.Не искам да мисля за нея,игнорирам я от съзнанието си,радвам си се на детето,гледаме си се,излизам навън. И така.

Онче не се разбрахме нещо , общо съм -3кг , тази седмица -1 кг.
оххх де да бях - 5кг........................

Набързо те вталих,не че си дебела,ама аз съвсем те стопих   Joy
Направо си прося почерпка  Wink

# 217
  • Мнения: 572
Мацки, я кажете за свекитата, че малко калории да изразходвам, някаде четох преди време ,че когато се ядосваме и слабеем. Аз да си призная понякога си мечтая да да имам свекърва в къщи, да ни пусне пералнята, да ми прибере чиниите в шкафа или просто да се исера на спокойствие а не на бегом от страх да не е дълго време без погледа ми.
А нещо с моята диета никак не върви, а и8 дрехи нямам вече, а и не си копуват.  Embarassed

# 218
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Малееееееее много сваляте бе.Аз минялия път когато бях на диета толкова стриктна бях,а сега............................. все правя прегрешения.Но както вика Ончето има вреем до лятото.

# 219
  • Мнения: 1 792
Добро утроо/АЗ ВЕЧЕ СЪМ 75,6кг. Grinning
Мейз ама ти много сис е заблудила бе нила ако си мислиш че свекито ще върши всичко това.ООООО мила моя в каква заблуда си.Мойта идва,правя и кафе и си зарязва чаши и чехли на най невъзможни места и аз след нея търча.А за чинии и това онова........няма смисъл да разправям.

# 220
  • Мнения: 84
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

КЛИКНИ И НЕ МУ МИСЛИ,КИЛЦАТА ТУК СТОПИ


разгледайте и ако трябва промяна свиркайте докато мога да редактирам

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 18:32 от oncheto

Общи условия

Активация на акаунт