Отново съм жива и влюбена,но не във мъжът ми-има ли и други?!

  • 5 680
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Да , доста е изтрито . Почти половината даже  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 619
Абе аз разбрах жената!Явно няма живец в отношенията им и си търси партньор който да я събуди.Знаете ли кое е най странното направо се облещих  Shocked,сякаш аз съм писала темата!С мъжа ми сме от 8г. заедно,имаме син на 2.5г.,много си го обичам,незнам как бих могла да живея без него-добръ е,работи,не ме лъже,отнася се добре както с мен така и с сина ни,имаме брак,моногамен е-няма проблем освен в това,че няма живот в него сякаш.Аз съм темпераментна-искам бурен секс поне 3-4 пъти в седмицата,да ми казва ,че ме обича.че му липсвам поне 2 пъти месечно,да ми звъни по тел. през деня докато е на работа макар и за 2мин. за да ни попита как сме,а аз да му отговарям всеки път едно и също-добре сме,спиме,или добре сме хапваме(то в къщи няма какво да правиш друго)и от време на време да подмятам някоя и друга мръснишка закачка.Когато му звънна по тел. през седмицата(става всеки ден-я за пазар,я за нещо друго),той все бърза...работа!Това е,аз съм + ,а той -.Дали пък несъзнателно това не е разколничето в отношенията ни  newsm78-казват +и- се привличат.Е,имам човек от 5г. с който само разтоянието ни е отдалечавало,с който бих мога емоционално,по темперамент да бъда щастлива,но се питам дали пък ще издържа,не смея да направя каквото и да било-не е справедливо на фона на старанието от страна на съпруга ми.Пиам се и дали пък наистина не се нуждая на 26г. от това спокойствие и монотонност с което ме дарява 38г. ми съпруг  newsm78.Незнам!Но при всички положения ако ми превърти шайбата ще приключа първо с него(мъжа ми),а след това ще действам!Някакси не ми дава сърце да му забия нож в сърцето!За детето няма да говоря-то ще е най голямата причина за това да остарея заедно с прекрасния си съпруг Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 020
Мисля , че трябва да си подредиш приоритетите ... Замисляла ли си се колко ще нараниш мъжа си ? А имате и дете ... Confused
Ако си решила , че между вас с мъжа ти всичко е свършено , по - добре му го кажи , разберете се и тогава се влюбвай отново .
Но така играеш нечестно и на двата фронта - реално лъжеш и двамата мъже , но нищо чудно ти да си потърпевша накрая ...
Колкото до адреналина - разбирам те . Ако е само заигравка - ОК . но не мисля , че е така , защото ти го каниш и му предлагаш секс  ooooh! което между другото не ме кефи като тактика .

Така мисля и аз. Няма лошо човек да се влюби, но е нужно да си подреди приоритетите.  Hug
Иначе и мен тактиката не ме кефи.  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 334
А на кой са апартаментите newsm78, твои , на мъжа ти, общи?


Ако не ти харева живота който водиш с мъжа ти защо си играеш на семейство, и чакаш друг да ти вдига адреналина?

темата е страшна....


# 19
  • Мнения: 2 448
Толкова много изтрито, че нищо не се разбира. Поне авторката да се включи да поясни какво се пита в темата , иска ли някакъв съвет или просто любопитства дали има и други омъжени с тръпки по други мъже.
Защото ако е последното едва ли ще получи отговор на този въпрос, защото не виждам какво би я топлило ако всяка втора е така или ако няма други като нея. Ще и се изпари ли желанието за секс с другия мъж, ако разбере, че няма други като нея?  Wink

# 20
  • Мнения: 1 064
На мен ми прилича на хвалба.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
даммм няма търси любовник ... нещо като мода ли е това?

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Леля ми има един много готин лаф - винаги казвай истината или поне около нея Laughing, защото после като забравиш къде какво си лъгал, става голяма конфузия Wink Та и авторката тъй Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Е ,аз и да искам не мога да разбера какво става.
Имам мъж ама ми е приятел,искам си го на друга не го давам,има и един колега обаче който ми се дърпа,пък аз съм готина,защо не иска да правим секс.
Така както пишеш,ще направиш всичко възможно да го пъхнеш в леглото си,пък после кой ще му е гадно,няма значение,ти нали си се наиграла.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 18:07 от Mira 1919

# 24
  • Мнения: 2 448
Ама тя не е ли правила още секс с въпросната тръпка набедена за влюбване?  newsm78 Ми давай скъпа - поне имаш 50/50 шанс за разочарование.  Laughing

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ама тя не е ли правила още секс с въпросната тръпка набедена за влюбване?  newsm78 Ми давай скъпа - поне имаш 50/50 шанс за разочарование.  Laughing
Ами с такова впечатление останах,ама то явно много изтрито има,може и да пропуснах нещо.

# 26
  • Мнения: 194
Писано, трито,......


Четох и не разбрах, ама да кажа Mr. Green

Не е важно , че те сърби.

По - важно е да знаеш, как да се начешеш
Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 204
Само внимавай да не разберат в министерството,че може да ви уволнят Mr. Green
Според новия закон любовници,не може да работят на едно място,а в министерствата според министър Тачева,всичко се знае Grinning

# 28
  • Мнения: 189
Благодаря на всички които ми писаха и подкрепиха на лични! Малко объркано го написах(грешка моя) А сега за неразбралите да поясня: Няма нищо лошо да имаш друга връзка,когата нещо ти липсва в къщи(това не означава,че трябва да си зарежеш семейството)  Peace Темата написах,за да  разбера има ли и други като мен и ако желаят да споделят своите истории Peace Разбрах,че има и ми написаха на лични,защото тук може и да ги познаете......       

ronkis- ти ме разбра Peace

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 18:59 от мишка77

# 29
  • Мнения: 2 448
Е, щом от това, че не си единствена ти е олекнало да сме спокойни.  Wink Щом сте се разпознали и си обменяте опит и тактики на лични, направо да замолим някой мод да заключи темата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт