Карлово очаква с нетърпение денят на любовно-винено опиянение!

  • 10 402
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Ееее и аз да се запиша освен!Ние сме с ваксината,която се полага от ЗК и на нито едната тямахме проблеми!Честно казано менингита от който предпазва Пентаксима е от най-рядко срещания вид!То да пази господ!Радка не разбрах,за кремче против подсичане ли питаш?Нашто дупе  Winkе Хип и е много доволно!То и Петюфа да си даде даните и на Гого за първа страница.А Радка името на бебчо как е?

# 16
  • Мнения: 7
Хоп-цоп и аз в темичката.Привееет!Супер тема ,знам ,че от оная имаше още место за изписване,но важното е отгоре какво пишеее-заглавиетоооо Peace!!!
Радка-и ние сме с пентаксим само втория път ми дигна тура но беше 37,3-той изобщо не я осети.
За коричките немога да ти отговоря понеже никога не сме имали.
А за шората аз започнах откакто сме се пребрали от родилния дом и на 2 месеца вече го бях оправила сега вече си има мъжка пишора:)))))))))))))))!С баткото видях зор и затова с него започнах отрано.Съвет ми даде и д-р Дудулов де не е само на моя глава!Но съм страшно довона от себе си Joy
за крема за подсичане аз лично все още такъв проблем не съм имала,но знам за един крем който го правят в аптека Бергер -точно за подсечено дупе и са  мн. доволни разни мами които са го ползвали.
Ами това е от мен!Надявам се съм била полезна за Радка:))))) баъъъ и до скорооо!!!

# 17
  • Мнения: 236
За коричките по главата-най-ефикасното нещо е-колкото и посто да изглежда-зехтин (ако нямаш може и мас).Мажеш и решиш-падат веднага.Къпеш и готово.На Ева доста късно  се появиха и с 2-3 мазания изчезнаха.2 мами на чиито бебета по-рано се появиха мазаха с крема на мустела и казаха 4е падали по много малко,от тях научих тоя номер.

# 18
  • Мнения: 3 360
In,това със зехтина  и аз съм го правила-наистина действа безотказно.Малко мазна стои косичката ,но след две- три измивания  се оправя.
Петюфа,ако искаш  дай данни  да те впиша на първа страница
Тин,как са учениците?Не можем да се чуем с теб напоследък -все се разминаваме Wink

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Първо да си излея яда. Е, няма такова обирджийство! За 3лв в градината, днес си получихме снимките с Дядо Коледа. 2бр. 10 на 15 Марти с Дядо Коледа и една цялата група - 13 на 18. Дори непрофесионалните фотографи са наясно, че един, двама и трима души се снимат вертикално, 4 и нагоре-хоризонтално. Да, ама явно г-жа Обрейкова не е запозната с това правило и на снимката на Марти там някъди из украсата и част от коледната дръвче има едно дете. Определено мисля за 8 март да направя аз снимките на децата и картичките за майките. Толкова непрофесионални снимки дори с лентов фотоапарат ще направя.

Радка, аз също премахнах коричките с мас. Още от Мартина имах едно гребенче, купувала съм от детмаг, пише, че е специално за корички. Бях го забравила, че Марти нямаше, но като се появиха на Ангел, точно за две вечери след банята, масажирах малко с мас и разресах и на третия ден нямаше и помен от корички. За дупетата-и двамата съм ги мазала с мас, проблеми не съм имала. За пишлето-аз започнах на края на първия месец. Ама пусти страх, едва, едва, обаче тя някакси сама си се забели, в началото нищо не се виждаше, даже вече мислех, че ще ни режат, но някъде към края на 10-я месец си се отвори съвсем и сега е готова почти, има съвсем малко. Пусни търсачката на форума с тема Фимоза, ще излезнат доста теми по въпроса, общите мнения са, че не трябва да се насилват нещата, пък и аз бях доста притеснена, колко й досаждах на Тин тин, ама всичко си се нареди. За кърменето-ако искаш да кърмиш повече от 6 месеца-попаднала си на необходимия човек, да си направя малко реклама де. Обучавам се за ЛаЛечеЛига лидер, което си е един вид консултант по кърмене, така че мога да ти помогна с някои съвети. А и имам доста богат личен опит. Каката е естествено отбило се кърмаче, на 1г и 11м, кърмех я докато бях бременна, малкия все още е кърмаче, така че, само да искаш-питай. Ако не влизаш често в кърмаческия, правим си всеки сезон и тениски. Ето виж, ако искаш може да си поръчаш. Аз имам от всички минали колекции, много са идейни.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358269.315
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362270.90

# 20
  • Мнения: 3 360
Ей,мамчета,тръшна ме гадна болест и съм у дома yu5.Толкова е хубаво да си на топло в тоя студ,само да е здрав човек SadДобрата новина е, че ще видя форума как е   typeuu
Микки, те цените като на "всичко по лев" Mr. Green hahahaИ за какво качество,а? SickДани не беше тогава и сме "изпуснали"тез емоции,ама май-май не съжалявам WinkМарти ходи ли сега на градина?

# 21
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мацки, някоя да има скенер у тях, една снимка само искам да се сканира, ама с висока разделителна способност, 300 dpi

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
азимам ама не знам каква му е способността Joy

# 23
  • Мнения: 7
Мацки, някоя да има скенер у тях, една снимка само искам да се сканира, ама с висока разделителна способност, 300 dpi

Мики и аз имам ама като незнам как се работи с тва чудо Embarassed newsm78

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
та коя ще ме покани на гости Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7
еййй,Тутти желая ти бързо оздравяване  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 360
еййй,Тутти желая ти бързо оздравяване  bouquet

 HugБлагодаря!

Аз нямам скенер,ама ако искаш ми ела на гости Laughing

# 27
  • Мнения: 3 360
Петя,готово,има ви вече и вас на първа страница Grinning

# 28
  • Мнения: 165
Здравейте от мен!
За много години,да сте живи,здрави и много усмихнати през новата година...!Крайно време е да се запиша и аз  Grinning Бяхме си по празниците в Карлово,а там нямам нет и затова не съм писала...Лина е болна та се лекувахме и какво да ви кажа започваме новата година с болест...ама какво да се прави...

# 29
  • Мнения: 20
Ето ме отново Simple SmileИмето на сина ми е Станимир-кръстен е на татко му Стоян и мама Радка Simple Smile,а дъщеря ми е Радостина-кръстена на майка си Радка и баща си Стоян Simple SmileМикки имам един въпрос към теб-има ли нещо което да ям или да пия с което да засиля лактозата в кърмата?Струва ми се че е рядка,боя се да не стане по-рано прекъсването на кърменето.С дъщеря ми след 6 месец стана рядка кърмата ми и се наложи да минем на искуствено хранене.Видях логата за кърмещи майки Hugмного са хубави и интересни сега се замислям за лятото да си поръчам една-две блузки с някое от логата.

Общи условия

Активация на акаунт