Умопобъркваници и мистерии - 26

  • 41 543
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 3 251
Бейб, слагай го на мястото му и пак търси. И аз се лутах доста с едно топче, но след като го поставих, после набързо открих следващото, а там бях кликала вече.

# 1 351
  • Мнения: 2 425
Стана, много благодаря.   bouquet Напредвам.


Остана ми последното червено и това след него, сините ги завърших.
Не откривам последното червено и бяло.  Sad

Туити, виж дали тук ще ти зареди http://www.cafecafegames.com/games/1577/aquarius-ss.html.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 20:41 от _baby

# 1 352
  • Мнения: 326
Намерих една при скорпиона и една при птицата(май е гъска)

# 1 353
  • Мнения: 2 425
Те май имат последователност, ако ти останат последни, червеното и това след него, запомни от къде ги взе и подскажи, че бая цъках и нъцки.  Rolling Eyes

# 1 354
  • Мнения: 3 251
Помня, че едно/ама черното или бялото -не помня/ взех от запалката, а друго имаше в една от фигурите в ляво.

# 1 355
  • Мнения: 326
Нищо друго не намирам CloseСамо се нервя

# 1 356
  • Мнения: 3 251
Za по-сигурно, аз обхождах всички фигури, даже и тези, от които бях взела топче. Голямо кликане падна.

# 1 357
  • Мнения: 2 425
Готова съм, излязох. Не ми издържаха крехките нерви и мъжът ми седна да цъка, благодарение на Сапфира и на него, я изиграх.
Значи червената петица е в лявата стая, на кръглата поставка, на едно, което прилича на едър рогат добитък. Пада се в горен десен диагонал. Последното черно топче, за звездата е в дясната стая, на рафтовете, има едно като капка, като е в близък план, долу в дясно. Туити, дано да съм помогнала, че не знам какво ти е останало.  Wink

# 1 358
  • Мнения: 326
Благодаря ти ама аз нямах чак толкова нерви да я изигаря LaughingЩе я пропусна Laughing

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 09:49 от tuiti

# 1 359
  • Мнения: 3 251
ЛИНК към новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт