Вие какво мислите по въпроса?

  • 2 980
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Майко мила, чета и не мога да повярвам. Какъв Ивайло, каква къща?! Казали са ти го вече - ти реално си сама, приятелството ти с Ивайло е имагинерно. На колко години си, че си губиш времето с обречена кауза? Ивайло ще си го обичаш докато не се отделиш от него.

По въпроса с къщата - не знам в коя страна си, но как стоят законово нещата там в случай, че наистина купите заедно къща с цел инвестиция за 2-3 години и през това време Ивайло се бракува с някоя мома от Скайпа? М?

 

# 16
  • Мнения: 3 641
Сигурно знаеш цените на къщите, не ми е ясно защо се забъркваш в такива филми. ЩЕ я продадете и ще спечелите, дрън-дрън...

# 17
  • Мнения: 22 436
Ти на колко години си?  - е първият ми въпрос.
Защото, за да имаш пари дори и за половин къща, трябва да си на достатъчно, за да можеш да ги спечелиш. Едва ли на 20г човек вади ХХХ сума и купува къща.

И после - какво правиш с този човек и как живееш с него? Били сте гаджета, сега не сте. Не разбирам ти каква работа имаш при този човек. Още повече пък да му държиш сметка с кого говори, с кого ще се среща и т.н.
Какво означава - той не и е казал за мен. Че какво има да и казва по-точно?

Струва ми се че и двамата не знаете какво правите. Хем ви е удобно донякъде заедно, хем се чудите как да се отървете един от друг, или поне той го показва. Явно му е дотегнало от това съжителство и иска да ти покаже, че вече нямаш място там.
Седнете и разговаряйте, но подобна ситуация е абсурдна. Крайно време е да започнете да живеете всеки сам живота си без да се заблуждавате с някакви глупости.

# 18
  • Мнения: 293
Извинявай но за мен си безхарактерна личност.Бъди по твърда и решавай какво искаш от живота си.
Другия вариант е да си на 20.... newsm78

# 19
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Поредна тема от рода на;Тои не ме обича но питам защо? Ами в поста ти е отговора ,намери си мъж да те обича и ще сравниш защо сега е така/.Е как не го разбирате като вече няма тръпка.. Ама той така ми говори ,така ме гледа Cry-ако сте обичани ,няма да има толкова защота ,просто сте омръзнали на гаджето,не търсете отговори -така се трупа опит...после винаги ще усещате кога любовта си е отишла и няма да има нужда да ви се помага -отговора  си го знаете ;просто вече не ме обича;

# 20
На 31 съм и той на 32.
Благодаря ви за мненията.Трудно е да взема решение.Минали сме през толкова много и сме оцелели само защото си помагаме и си имаме доверие.Дори и сега.
Днес много говорихме. След като си изказах аргументите той ми каза,че се бил объркал.Не знаел дали купуването на къща е правилното решение. Освен това ми каза,че си мислел ако нищо не се получи с девойките/ той вече 2 години ги търси/ да се събере пак с мен. Само,че аз нямам нерви и търпение да чакам той да натрупа опит с жените.От там идва големия проблем.Той няма опит.
Още веднъж ви благодаря. Знам,че ситуацията е абсурдна и че аз трябва да продължа напред.Където и да е това напред.

# 21
  • Мнения: 2 111
Уф, алтернативата да се събере с теб, ако не се получи с девойките според мен е унизителна и обидна за теб самата. Как така на 32 няма опит с жените? Дори и да няма, ако те обичаше това нямаше да е пречка. Мисля, че повечето от нас познават поне една двойка, които са си едва ли не първите един на друг и си живеят щастливо и без наличието на огромен опит със срещуположния пол.

Работата на този младеж ми намирисва на дребно сметкаджийство - да си купите къща с цел инвестиция, да си търси девойки он-лайн, пък ако не стане да се върне при сигурното, дето го чака с отворени обятия...Грозно е, някак не му прави чест на твоя човек. И говори, че не те обича наистина.

Знам, че е трудно, но мисля, че трябва да се отделиш от него заради самата себе си. Докато живеете заедно и имаш чувства към него не можеш да видиш нещата в реалното им измерение. Животът ти не може и не трябва да се изчерпва с този Ивайло.

# 22
  • Мнения: 215
Гледам и не вярвам на ушите си  smile3521

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Е, честно вече ме убихте. Май ще спра да влизам в тоя подфорум Shocked
Сега наистина по въпроса. За първи път чувам как се разделяш с някой и оставаш да живееш с него. Предвид това че сте в чужбина, горе долу го разбирам. Ама не разбирам как го чакаш да трупа опит с жените, ми той след 5 години може да реши да трупа опит с мъжете.
И доколкото разбирам като натрупа опит, ако никоя не му върже по-сериозно ще се върне при теб. Това дали те устройва? ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 505
Една моя приятелка испанка така след като се раздели със съпруга си се запозна с едно страхотно мом4е в нета,излизаха заедно 2 години и той 4ак тогава й признал,4е нямал опит с жените,останаха заедно о6те 1 година и тогава той запо4на да гледа в страни и всякаш да търси онези си години които е изпуснал.Разделиха се.Но след многократни убеждения от негова страна,4е това пове4е няма да се повтори тя се върна при него и сега са по 6тастливи от всякога.Явно,4е опитите му са били неуспешни и той се върна при онази която го оби4а и не би го предала,тоест сигорната,но въпреки това са 6тастливи отново.
А ти си помисли какво искаш много добре и 4ак тогава вземи решението за себе си,той е о4евадно,4е иска да понатрупа опит малко,но ти какво искаш???

# 25
  • Мнения: 217
Това е майтап,нали? #Crazy

# 26
  • Мнения: 4 068
Какво ли няма да прочетем вече в ДиС.
Първото, което ще кажа е, че нямаш абсолйтно никакво право да се сърдиш на Ивайло и да го притискаш с разни разговори. Вие не сте гаджета от 2 години вече, което идва да значи, че той е абсолйтно свободен човек и е в правото си да има връзки без значение дали през скайп или реални. Ти си тази, която доброволно се е поставила в тази ситуация, знаейки че още имаш чувства към него. Какъв е тоя мазохизъм бе момиче? 2 години вече чакаш някакъв си тип да се сети отново за теб преживявайки всичките му връзки през това време. Луда ли си? Никой човек не заслужава чак такова унижение от втоя страна. Бягай далече и си живей живота. Какви къщи какви 5 лева? И после какво? Ти ще си прислужницата на неговите приятелки ли? Мъже на тоя свят с лопата да ги ринеш. Явно този не е твоя-давай напред към следващия и ти желая щастие!

# 27
  • Мнения: 1 559
То си е трудно за разбиране.Ние бяхме гаджете.Преди 2 години се разделихме, но продължихме да живеем в една къща, като приятели. Е това се опитвам и аз да разбера какво иска. Иска да е с нея или все още държи на мен.Подробностите той ми каза.
Купим ли къща- означава двамата да платим за тази къща и да бъде наша.Така той вижда нещата.

Е то бива извратено мислене,ама чак пък толкова. #Crazy
А на теб пък още повече да ти се начуди човек.Ама докато има такива патки,дето вярват на всичко,което им каже някой мъж,ще има и такива мъже..тва е ooooh!

# 28
  • Мнения: 197
ЕЕее, хайде да не нападаме момичето! PeaceИ без това си личи, че не й е лесно, според мен имаш проблем с взимането на решенията, колеблива си, както и със самочувствието                      \ изключително ниска самооценка\....Да не би да си израснала без баща? PeaceЗащото аз съм и знам откъде идва подобно поведение, страх да не бъдеш отхвърлена, страх да не го загубиш, в крайна сметка просто страх да отстояваш себе си и да кажеш едно твърдо и убедено "НЕ"!
Може да посетиш психолог, ще разреши вътрешния ти конфликт...
Преодолей го, помъчи се да го преодолееш и продължиш нататък...С Ивайло нямате бъдеще!Напиши си го на едно листче, закачи го на огледалото и го гледай всеки път , когато си миеш зъбите...
Не мисли, че ти се подигравам, метода е изпитан! Peace
Вярвай в себе си, ти си силна, вземи се в ръце и не се обръщай назад! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
Опитай се да заживееш самостоятелно.Миналото с този мъж,който се държи като момченце,не трябва да ти съсипва бъдещето.Опитай се да започнеш от начало.Предполагам ще ти е трудно,но ще е за добро.На човек с такова отношение към теб,не може да разчиташ.И какво значи-ако не стане с другите,че ще остане с теб!? smile3513

Общи условия

Активация на акаунт