Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
- от мен кафенце и сокче за новата тема Hug
Анита, дано сте по-добре днес Praynig
Жани, честит празник   bouquet   bouquet   bouquet Бъди много щастлива!!!
Стелксен, аз лично се чувствам много добре тук Blush И, вероятно ставам досадна, но още веднъж ви благодаря, че ни предразполагате да се чувстваме толкова уютно Heart Eyes
Алоказия, много се радвам да те видя и тук Heart Eyes Аз хляб ям само във въглехидратния ден, така че не съм много сигурна кога е добре да се яде. Пуканки мисля, че може в деня на варива, нали все пак си е само царевица с растителна мазнина newsm78
Малко отчет от мен - кантарът ме закопа днес, отново не е мръднал Tired Такъв глад беше вчера с тия плодове и нищо. Всъщност тези дни си очаквам цикъла и предполагам, че може и да задържам течности вече, но ще видим Thinking
Пожелавам ви успешен режимен ден Hug

# 16
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Goldie, радвам се че се чувствате добре тук!  Hug
Не се тревожи за кантара, заради МЦ е 100% съм сигурна. Сантиметърчето използваш ли?
Алоказия, хляба не се препоръчва, Ако не можеш без него хапвай само по 1 филийка на обяд, но на вечеря се опитай без хляб. А ако по-нататк свикнеш без него ще е супер. Аз също ядях хляб само във въглехидратните дни. Семки не е са позволени. Може само по 50 гр. сурови ядки в плодовите дни. Аз предимно бадеми хапвах. Simple Smile Пуканки бих яла само в краен случай и то във въглехидратните, а не в дните за варива. Мезетата също не много често, че съдържат соя. Те се ядът в белтъчните дни. А относно шоколада, да - на вечеря само във въглехидратните дни, по възможност да е натурален.  Peace
Още веднъж, гушки за всички! Хайде заминавам на работа.  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 5 724
Добро утро и от мен!
Мисля и аз да се оремеря днес но малко по късно Wink
Goldie,мерси за кафето!  Hug
Днес съм на белтъчени! Ура! Party Crazy Party
Стел, аз също не изполвзам снтиметърче но май трябва! Hug

# 18
  • Мнения: 99
Добро утро фиданки Hug
Иринка ти голяма среднощна изненада си ми заформила-Благодаря за изненадата и поздравите момичета Hug Hug Hug
Хайде почерпете се сега:

и това също Wink



А сега аз пък д издам другия рожденник Hug
Иринка има един малък рожденник у дома днес.
Иринка да ти е жив и здрав малкия рожденник Денислав, много щастие и безгрижно детство. Да расте щастливо и много обичано дете, да е умен и добър и да стане един прекрасен мъж след време-гордостта на мама и татиТова е за рожденника:

А това миличка е за теб Hug Hug Hug


След малко ще продължа с писането, че малкия реве ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 132
Добро утро, девойки!
От днес смятам да се включа към вашата група и да диетуваме заедно!.
Жанета, честит рожден ден!    bouquet
Честит рожднен ден на Денислав!   ura

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро фиданки. Hug
Жани,мила,честит рожден ден!Пожелавам ти много щастие,любов и успехи във всяко начинание.Това е за теб. Hug



Иринка,да ти е жив и здрав рожденника и много да ви слуша и да ви радва.Това е за него Hug



Днес сме по-добре.Тук има един вирус ,който предизвикава болки в корема,повръщане и разстройство.И двамата с Алекс сме го хванали.Аз вече съм по-добре,но той още повръща.Дано бързо се оправи,че е много гадно това.
После пак ще пиша.На всички лек ден и много  Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета!
Започвам и аз от днес. Закусих 1 банан.
А ето ги и въпросчетата: Как стои въпроса иманно с бананите? Май никъде не се споменават  ooooh! И ако за обяд хапна пилешка пържолка със салата домати и краставици - може ли за вечеря същото, или трябва да изям половин пържола?  Thinking
Ще се върна след малко в първия пост - може би сама ще си отговоря на въпроса трябва ли да се пие много вода.

Лек ден на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 99
ralej, Мопси добре дошли при нас Hug
Ани миличка дано мног бързо да премине този гден вирус, че така се притиснявам за теб...и аз бях лепнала грип през втората бременност и е срашно. Пиши как сте, моля те Praynig
Иринка аз се сетих за това магазинче до ДЗИ-благодаря, че ме подсети...ще проверя там и в Билла и чакаме кулинарни творения да видим Hug
Мишонка95 килограмите на линийката ми са свалени почти с тази диета...Вчера си купих цифров кантар и се оказа, че той показва тази сутрин 81.900кг #Crazy а не 78кг които виждаш на линийката. Но пък е факт цифрта на сваленото....т.е. явно съм била 95кг. в края на септември(от когато започнах да свалям) Тогава за 10 дни семейни проблеми се оказа че съм свалила 5 кг. и от там зпочнах да ровя из диетите. От 03.11 започнах тази диета. До първия воден ден(т.е. за 29 дни) свалих 8 кг. и 11 см обиколка., после декември наред с диетата лунувах два пъти и имах още 2 кг. свалени, които за жалос си върнах покрай празниците)

Фиданки аз с голямо неудоволствие ще трябва да кача цифричките от лентичката защото се оказа, че са с 4 кг. повече ooooh!, което си значи още доста за сваляне...И за това от утре или вдругиден ще започна Дюкан. Но ще съм при вас-защото си ви обичам и надявам се няма да ми се сърдите....но за жалост с тази диетка вече спрях от доста време да свалям.
И на края
Честит имен ден на всички, които носят името Таня, Татяна, Танка, Танита и всички техни производни.    bouquet Имаме ли именнички тук, да се покажат ако има та да ги нацелуваме Hug

# 23
  • Мнения: 484
Жани,кой стои до късно,рано пише  hahaha

Ани,мила,съжалявам,че сте се разболели  HugБързо оздравяване и на двама ви!!!  bouquet

Благодаря на всички за пожеланията!!!  bouquet
Хайде сега да ви почерпя







Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1
Добро утро и от мене .Първо да не забравя ЖЕНИ честит рожден ден да си жива и здрава и много щастие и късмет и много килца надолу.ИРИНКА и на. тебе да ти е живо и здраво детенце ;за него много детски усмивки и весело детство а за мама много успехи във диетата.
     Днеска ми е плодовия ден и съм малко тъжна защото кантара не е показал нито едно килце надолу и малко ентусиазма ми е намалял,но ще бъда упорита и ще продължа.Добре че ви има ,че като ви чета се надъхвам.Откакто съм почнала диетата ходя и на фитнес дано скоро да има положителни резултати.
   Успешен и усмихнат ден на всички фиданки.

# 25
  • Мнения: 99
Иринка направо останах без думи с тези две торти, които си спретнала Hug Hug Hug
Страшна майсторка си-БРАВО  bouquet
ralej, бананите ги избягвай но ако усетиш че ще има атака на хладилника и шкфа с вафли по-добре грабни един банан защото веднага засища този неубоздан порив. За пържолката-ами иделно е....но защо да хапваш една пържолка-хапни наобяд и две дори(стига да не са от тия отромните, които като изядеш една и няма място за повече) и за вечеря може една. Макар да си призная не съм спазвала правилото за вечерята да е като обяда и да е на половината количество(но ти не прави като мен Wink) Менюто ти е перфектно за днес-давай смело Hug
siska_r благодаря ти за пожеланията Hug.Чудно защо ли кантара при теб не е мръднал newsm78Дали не е от диетата и спорта, че от спорта се качва мускулна маса. И какъв ти е кантара? А ползваш ли сантиметър? и как си усещаш дрехите, защото понякога кантара не мърда но се усеща на дрехите Peace

# 26
  • Мнения: 1
Ами кантара ми е съвсем обикновен,но определено се чувствам по комфортно във дрехите си и сега като ме подсети се измерих със сантиметър и съм със-1 надолу.Благодаря ти че ме подсети върна ми усмивката.

# 27
  • Мнения: 99
Ами кантара ми е съвсем обикновен,но определено се чувствам по комфортно във дрехите си и сега като ме подсети се измерих със сантиметър и съм със-1 надолу.Благодаря ти че ме подсети върна ми усмивката.
Hugрадвам се, че те накарах да се усмихнеш и аз последните 3 мес. ползвах обикновен механичен и съжалявам, че по-рано не си взех цифров....те отчитат и 100гр. разлика и където и да го сложа в стаята показва едно и също а механичния покзва 78кг. и на педя в страни показва 80кг. а всъщност цифровия поазва почти 82кг #Crazy така, че се направи извода за кантра. Аз имам дост за свляне и ми трябваше нещо, което и 100-200гр да сваля да ми ги покаже, че да ме надъхва да продължа,  при механичния трябва да свалиш минимум 1 кг. за да проличи(а понякога з този 1 кг. трябва 7-10 дни и като няма мърдане на кантара и аз се отчайвам).

# 28
  • Мнения: 389
Жанета, честит рожден ден!   
Честит рожднен ден на Денислав! 
Привет и от мен .Да ви се опла4а имах вирус на компа от скайпа и два дена се мъ4их да го махна ,4е най-накрая успях,но си скъсах нервите  Rolling Eyes

А сега да се похваля,4е от на4алото до сега съм 1,5 килце на долу ,ама си мисля ,4е ефекр има и от спората дето ходим с една приятелка 2-3 пъти в седмицата.Ако има някоя фиданка ,която живее близо до Герена да идва .

# 29
  • Мнения: 102
Здравейте мили момичета, аз малко да се попремъкна в темичката и да ви видя какво правите, защото ми липсвате много, все едно че част от живота ми го няма, това сте вие за мен.
Жани, миличка какво да ти пожелая. Преди всичко здраве и семейно щастие, и да си винаги така отзивчива и добричка към нас  Hug
Това е за теб  Simple Smile



Ирка, тук съм мила но просто вече като не съм на режимчето само си ви чета и от време навреме пиша, защото то без вас не се живее бе момичета  Simple Smile
Да ти е жив и здрав Денислав /страхотно име и ние си имаме един Денислав Simple Smile/, пожелавам му преди всичко здраве и безгрижно детство, и много да ви радва. Това е за него  Simple Smile



А това е за най - прекрасната сладкарска мама  Simple Smile страхотни творения, възхищавам ти се  Hug



Благодаря за тазсутришното кафенце, много добре ми дойде.
Ани, оправяй се злато  Hug
На всички момичета казвам, че много ви обичам и ви благодаря за подкрепата която ми оказахте два пъти миналата година, няма никога да го забравя и винаги ще ви благодаря.
 Hug
Звездичка, благодаря ти много за новата темичка и добре дошла отново в отбора на фиданките.
И момичета да ви почерпя и аз  Simple Smile Днес правя 4 години откакто съм назначена на тази работа  Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 11:35 от elinor80

Общи условия

Активация на акаунт