Какъв фон дьо тен ползвате?-3

  • 39 259
  • 402
  •   1
Отговори
# 75
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Много обичам тази тема, но искам само да помоля да се пише за каква кожа е фон дьо тена и ако може да го опеделяме спрямо друг ползван.
Аз се оглеждам за нов, а иначе пак си поръчах от матиращия на Орифлейм.
Някакъв за смесена кожа, ценови диапазон - до 30 лв, а иначе ползвам крема на Биодерма.
Предварително брагодаря

# 76
  • Мнения: 2 768
Реших да пробвам ФДТ пудра на МАС. Грешка! Не е хубав.
Ето този M·A·C Studio Fix Powder Plus

# 77
  • Мнения: 6 649
Записвам се с поредния Revlon Colorstay, обичам го Heart Eyes
И аз ,бях се запалила по новя на Гарлен ,но можех да си го купя само он-лайн ,а не ми се рискуваше.
Та спестих си някой лев  Laughing

# 78
  • Мнения: 162
Аз днес бях гримирана с Дабъл уеър-а на Ести и ми се вижда доста доста добре. Сега ще излизам,така че ще му тествам издържливостта,но мисля че това ще е следващият ми фдт.  Wink Ако някой има отзиви за него,нека да сподели  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 63
Аз съм много доволна от хидратиращия  на Maybelline AFFINITONE.Вече 5 месеца го ползвам  Peace

# 80
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В момента ползвам козметиката/включително и фон дьо тена/  на Body shop, страхотни са, голяма фенка съм им от години и страшно съжалявам , че нямат интерес да са на българският пазар. Нанасям фон дьо тена със специална четка,която покрива идеално, и понеже досега не бях ползвала четка - разликата е огромна  Peace Peace

# 81
  • Мнения: 6 649
В момента ползвам козметиката/включително и фон дьо тена/  на Body shop, страхотни са, голяма фенка съм им от години и страшно съжалявам , че нямат интерес да са на българският пазар. Нанасям фон дьо тена със специална четка,която покрива идеално, и понеже досега не бях ползвала четка - разликата е огромна  Peace Peace
Я дай линкче към ФДТ да го потърся в Ибей.

# 82
  • Мнения: 84
от скоро смених моя, сега ползвам крем-пудрата на Авен, нанася се с тампон, и е със защита  UV30 моя. В началото ми беше малко трудно с техниката на нанасяне, защото бях свикнала с Лореала фдт, иначе съм доволна.  Отдолу нанасям лек крем поне 10 мин преди това.

# 83
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
от скоро смених моя, сега ползвам крем-пудрата на Авен, нанася се с тампон, и е със защита  UV30 моя. В началото ми беше малко трудно с техниката на нанасяне, защото бях свикнала с Лореала фдт, иначе съм доволна.  Отдолу нанасям лек крем поне 10 мин преди това.

Един сьвет,нанасяй с четка за пудра Peace
Аз бях готова да я захвьрля ,но тук прочетох ,че едно момиче нанася с четка и реШих да пробвам,резулатат е супер  Heart Eyes
Сега сьм сигурна ,че това е моят ФДТ Simple Smile

В момента ползвам козметиката/включително и фон дьо тена/  на Body shop, страхотни са, голяма фенка съм им от години и страшно съжалявам , че нямат интерес да са на българският пазар. Нанасям фон дьо тена със специална четка,която покрива идеално, и понеже досега не бях ползвала четка - разликата е огромна  Peace Peace

МОже ли да покажеШ четката Praynig

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 12:01 от estrella_bg

# 84
  • Мнения: 162
Абе като стана дума за четчици и нанасяне,да се изкажа и аз  Laughing Вчера докато ме гримираха и попитах как е по-добре да се нанася фдт - с пръсти или с четка? И жената ми каза с четка определено. Аз ѝ казах,че винаги го нанасям с пръсти,тъй като съм чувала,че по този начин фдт-ът се затопля м/у тях и по-лесно се слага или нещо такова. И затова никога не съм слагала с четка. Обаче наистина гледам,че почти всички гримиори(съжалявам,но нямам "ер малък" Crazy) го нанасят с четка. Ще взема и аз накрая да пробвам така,че и без това много ми се цапат пръстите и после се мия по 10минути докато ми падне фдт-а и от тях  ooooh!

# 85
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В момента ползвам козметиката/включително и фон дьо тена/  на Body shop, страхотни са, голяма фенка съм им от години и страшно съжалявам ,
кой по то4но?
имах   moisture face base  SPF 15
пълен боклук  изоб6то не бях доволна.. изхвърлих го след третия опит....
не съм фен на Боди 6оп... въпрели 4е имам клиентска карта за магазините им...
до сега съм имала само няколко попадения от тази марка

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 15:20 от sl

# 86
  • Мнения: 112
Аз съм с Манхатън със светлоотразяващи пигменти, но не съм много доволна, защото няма никаква покривност. Действително озарява лицето, но може и повече. Просто немога да случа на фон дьо тен. Искам хем покривен, хем светлоотразяващ.

# 87
  • Мнения: 140
6те ме светнете ли каква е таzи 4етка zа фдт предполагам не е такава като zа руж newsm78

# 88
  • Варна
  • Мнения: 692
Аз съм много доволна от хидратиращия  на Maybelline AFFINITONE.Вече 5 месеца го ползвам  Peace
Покривен ли е?

# 89
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
6те ме светнете ли каква е таzи 4етка zа фдт предполагам не е такава като zа руж newsm78

Тази ,която ползвам аз е обикновенна четка за пудра,но ми стана интересно каква е специалната четка, на МАГНОЛИАММ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт