хотел на Мальовица

  • 14 528
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 013
Интересна работа са това хорските мнения...
Ако трябваше да се доверя на форума съвсем щях да се объркам!
Аз пък съм доволна от хотел Мальовица- много добре отоплено, чистичко и разбира се скромничко имайки предвид цената /впечатления от миналата зима/.
Тази зима в ЦПШ- за 8 дни рядко имаше топла вода, много шумно- за 16 лв. на легло не може повече /тази зима/.

Все пак хората са различни, някои са по претенциозни, други сме не толкова.

# 16
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Дааа, левскарката , права си, хора разни!  Peace  Ако бяхме без малкият изобщо нямаше да избирам, където има места, там отиваме, все пак сме тръгнали на ски, не на почивка! А, иначе, всеки от хотелите на Мальовица, си има своите предимства и недостатъци - х-л Ален Мак е чудесен, но за да стигнеш до пистата трябва да пресечеш шосето, х-л Чайната е на самата писта, супер, нооо паркинга за колите е далече и трябва да мъкнеш багаж, х-л Мальовица като цяло бива.
francheska, mimeime, Home raider, с нетърпение ще чакам отзивите ви за х-л Мальовица.

# 17
  • Мнения: 188
Обещавам да пиша веднага след като се върна, а може и докато сме там...  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 833
Francheska, тъкмо ще им пробваш и нета, дето го пишат, че има. Wink

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
всеки от хотелите на Мальовица, си има своите предимства и недостатъци - х-л Ален Мак е чудесен, но за да стигнеш до пистата трябва да пресечеш шосето, х-л Чайната е на самата писта, супер, нооо паркинга за колите е далече и трябва да мъкнеш багаж, х-л Мальовица като цяло бива .

Много хубава информация, затова я изнесох.
Мерси, стефанийка.   bouquet

# 20
  • БГ
  • Мнения: 1 162
О, Шани, радвам се, че съм била полезна с инфо!!!

Вчера звъннах за допълнителна информация в хотелите.

В х-л Ален Мак свободни стаи няма, най-рано ще се освободи на 20 март!!! Жалко, били сме там 3 пъти и наистина съм доволна, но...

Комплекс Чайната имат свободни стаи (разполагат само с двойни), за апартаменти не питах, но цената е малко височка - 70лв - двойна, 140лв - апартамент! Всички двойки гледат към пистата, така че до към 17ч ще е шумничко, предвид края на раб. време на влековете и изтеглянето на скиорите към паркинга, а апартаментите са от другата страна, с изглед към реката. За съжаление другият минус там е, че няма къде разнообразиш късния следобед и вечерта, освен в ресторанта, а иначе топла връзка между хотелската част и ресторанта има.

Х-л Мальовица има свободни стаи, но промоционалните пакети са само за двойки и тройки без тераса и фамилни стаи, посочените дни, отговарят и на нощувки - пакет 5 дни, значи 5 нощувки. Доколкото разбрах двойките без тераса са с изглед към върха. Двойките и тройките са еднакви стаи, била съм в тях, дълги и тесни, с разлика от едно легло повече или по-малко (вижте снимките). Питах как ще се таксува малкият, ако си носим преносимата кошара, отговориха ми, че щом няма да ползва тяхно легло, нищо няма да се плаща. Увериха ме, че проблем с топлото и водата нямат! В хотела пространство много - коридори, фоайета, лоби-бар, ресторант. Най-важното - нощният бар не работи, това беше и най-голямото притеснение на таткото, дали няма да е много шумно. Интересувах се и за шейни на ски-гардероба - няма. Ами, това е в общи линии. Та така, в чуденка съм дали да резервирам двойка от пакетите или апартамент без пакет?!

Момичета, наистина разчитам на вашите впечатления от х-л Мальовица за да реша твърдо за резервацията ни.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Х-л Мальовица има свободни стаи, но промоционалните пакети са само за двойки и тройки без тераса и фамилни стаи, посочените дни, отговарят и на нощувки - пакет 5 дни, значи 5 нощувки.

къде го гледаш това и как смяташ да резервираш?

francheska - ти как резервира?

# 22
  • БГ
  • Мнения: 1 162
На сайта на хотела, в ляво, в зеленото поле има НОВИНИ, вътре е информацията за пакетите.

http://www.maliovitsa.com/news.php?nid=14

Имат си и бланка за резервация, незнам дали попълването й е достатъчно, мисля да се застраховам с още един разговор на рецепция.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 833
Да, за съжаление е така с пакетите. Явно, за да се продадат стаите без тераси, са направили тези пакети. И ние резервирахме без тераси, за да се включим в пакета. Че доста по- евтино излиза. Именно затова се притеснявам, че няма да са много слънчеви стаите.

Уф, и дано малко снежец падне, че сега погледнах уеб камерите -едната писта е доста оголена и май не работят изобщо. Cry

# 24
  • Мнения: 188
Francheska, тъкмо ще им пробваш и нета, дето го пишат, че има. Wink

 Ок. newsm10

# 25
  • Мнения: 1 013
Stefaniika, разбирам притесненията ти имайки предвид това , че ще сте с малко дете.
Незнам дали това ще навие, но аз съм била в хотел Мальовица с току що проходило дете в изключителен студ навън.
И въпреки това съм доволна от хотела.
Колкото до Чайната- януари проверих условията на място- струва ми се малко скъпичко за предлагането. Наистина е новичко, но може би съм предубедена.
А колкото до близостта на пистите до хотелите- за мен всички са изключително близо.

# 26
  • Мнения: 241
Била съм в хотел Мальовица и въобще не съм доволна.
1 Базата е много стара,стаите са под всякаква критика
2 Ресторанта не е добър,като обслужване и храна. (има едно кръчме точно до хотела там храната е добра)
Аз бих ти препоръчала хотел Дивите петли там е много по добре,и като стаи,и като храна.
http://www.rezervaciq.com/hotel_divite_petli.html

В Дивите петли бях лятото и определено ми хареса. Колко е удобно за пистите не мога да кажа, но хотелът предлааше добра кухня и чисти стаи.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 052
... Х-л Мальовица ... Увериха ме, че проблем с топлото и водата нямат! ...
Това е най-важното. Страхотна новина!

... Интересувах се и за шейни на ски-гардероба - няма. ...
Това обаче е много тъпо... То, като гледам няма да има, кой знае колко сняг, ама все пак.

Благодаря на всички, които се включиха Hug Много полезна информация

# 28
  • Мнения: 188
Момичета пиша от хотел Мальовица, с Нет-а е много трудно само един компютър и то бавен...
Топла вода и парно има достатъчно, но си ходим със спортни елеци, шейни има на пистата, която е на 20м от хотела иначе храната е вкусна и има всичко, аз съм доволна и пак ще дойдем  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета пиша от хотел Мальовица, с Нет-а е много трудно само един компютър и то бавен...
Топла вода и парно има достатъчно, но си ходим със спортни елеци, шейни има на пистата, която е на 20м от хотела иначе храната е вкусна и има всичко, аз съм доволна и пак ще дойдем  bouquet
Hug
А, има ли достатъчно сняг?

Общи условия

Активация на акаунт