"В Разград - минус седемнайси, студено е, признай си!"

  • 10 709
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585

Ивенцето, тая харесва ли ти?

# 16
  • Мнения: 253
Здравейте! Днес май ще е хубаво времето и мисля да се поразтъпча малко. Laughing
Честит имен ден Таня! Много здраве, щастие, късмет, много лични и професионални успехи ти пожелавам! smile3525  ura  bigdance2

# 17
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен в новата тема.

Честит имен ден Таня.Да ти е живо и здраво името и да го носиш със здраве


                                                                       

Лек ден на всички от мен.

# 18
  • Мнения: 2 774
Честит имен ден,Танче.Винаги здрва и усмихната
Благодаря за кафето .
Вчера исках един запис ,да сложа,ама сървара нещо се срина  Rolling Eyes.
Руже,чакаме новини   bouquet
Лек ден на всички.

# 19
  • Мнения: 91
Добър ден,момичета LaughingИ при нас в Горна голяяям студ,ама и при вас не си прави майтап LaughingУспешна и късметлийска,макар и ледена седмица на всички Heart EyesПоздравления за кръстника на темата Hug

# 20
  • Мнения: 5
здравейте и от мен.  bye
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ТАНЧЕ!ДА СИ ЖИВА,ДА СИ ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!   bouquet
Темата е супер  newsm44
успешна седмица на всички!  newsm10

# 21
  • Мнения: 4 585
Светнете ме, моля, Бели Ружи какво очкава, Ружичка или Божурче?

# 22
  • Мнения: 3 219
Светнете ме, моля, Бели Ружи какво очкава, Ружичка или Божурче?

Божурче ще да е Joy

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да ви почерпя с нещо следобедно:

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Танче,ако знаеш как ми се хапва нещо сладичко,че и порцията с овес за деня излапах и не мога да си спретна нещо за душата.

# 25
  • Мнения: 104
А добър ден. Танче аз ще се почерпя, че и на мен ми се дояло нещо сладко. До сега се цедих и се уморих чак, обаче съм изцедила 110гр.  newsm10
Но по съвет на педито днеска сме на изкуствено хранене, понеже ми повръща като фонтанче кърмата, а като дам фризолака всичко е ок. Дано само днес сме на фризолак, че тъкмо ми се засили кърмата а това диване я не ще  #Cussing out

Вълчо убиваш ме  hahaha

# 26
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, а защо не даваш изцедената кърма вместо Фризолака? Пак ли повръща така?

Макси, на мен също много ми се хапва. Видях гофретите, много апетитно изглеждат. Сигурн наистина са такива.

# 27
  • Мнения: 104
За следващото хранене ще я дам да видим как ще я понесе. Дано не я повърне пак. То така с фризолака лесна работа- за 5 мин е наядена и спи, ама не е полезно. В смисъл кърмата е за предпочитане. Ох нямам търпение нашия тати да си дойде че да влезна да се изкъпя   bath1

Забравих да кажа оня ден се теглих и като видях кантара  badscale  Уж корема ми се прибра почти напълно, а килцата си седят. Е смъкнала съм около 10-тина само .  Е то вярно че много бързам, ама... Както и да е. Както дойде лятото ще ги смъкна. Че като стана една финна, тънка мадама... Брей че се размечтах пак. Айде отивам малко да  prostor   1ironing 

# 28
  • Мнения: 5
ох Иве закачи ме по болната тема  Embarassed и аз откакто родих  все отслабвам ама нещо не се получава  newsm78 не че се съм положила кой знае какви усилия но каквото смъкнах в родилното това беше  Sad Дано ти успееш  newsm10 ! Аз бях качила все пак и доста килца то голямо ядене беше голяма работа  #2gunfire

ей днес как е времето?не съм си показвала носа.уж пече слънце   Nature Partly Sunny май сте по разходки а?  newsm78

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ооо, навън е доста студено. Отново.

pipineska, ние с теб сигурно се познаваме. Дечицата са на една и съща възраст. Метни някоя снимка да ви видя.

Общи условия

Активация на акаунт