През Новата година много бебета да има 12-18.01.09

  • 10 204
  • 228
  •   1
Отговори
# 150
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Маринексче,не си тренирала достатъчно,пиле Joy Виж кака ти колко е Оправна!
Наздраве!

# 151
  • Мнения: 1 284
И аз кацам HugДора,визмам си едното коктейлче,тази вечер определено имам нужда да пийна нещо по-силничко Mr. Green
Маринекс,страхотна си HugБързо оздравяване мила Hug

# 152
  • Мнения: 1 062
Между другото и аз търсих къде точно на чашата с бира ти пише името Joy Joy Розичке Wink
Joy hahaha Hug Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,днес ми беше 1ви работен ден след почивка и ми беше много гадно ,цял ден ме боли долу ниско и с е чудя кво става  newsm78,и за капак вечертта се бяхме заговорили с колегите и един идиот от другия отдел така ни изплаши направо сърцето ми падна в гащите  заврях го  на кучето в ..............................,дано да не ми е навредило нищо  Sad , плювнах си 3 пъти в  пазвата дано да е помогнало ,вече се побърквам искам да идва 19-20 и да не го мисля вече,не мога да си докосна цицетата толкова ме болятттт......
Маринекс  Hug
Ники и аз мисля че 3ти ден е добре да отидеш на лекар  Peace
Свраче благодаря ти за сладката детелинка и стиснатите палчета миличка  Heart Eyes
Много ви обичам всички,много съм уморена ис е изтрелвам в банята друг път ще ви пиша повече  Hug
Силно ви прегръщам всички  Hug

# 154
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен. Приземявам се малко късно пак, но смятам да се възползвам от питиетата. Определено и аз ще имам нужда от нещо по-силничко. След 24 часа пътувам за контролен преглед при Д-р Стаменов. Днес ми гледаха фоликулчетата. Нещо ми се струва че избързват с порастването - на 4 ден от стимулацията имам по 7-8 във всеки яйчник, а размера им е 8-9 мм. Направо съм стресната. Кажете дали е нормално това. Пожелайте ми късмет в събота. Обещавам да се отчета като се върна.
 Hug за всички!

# 155
  • Мнения: 290
добро утро
след снощните коктейли имате нужда от кафе  Wink

Lora33 мисля,че са добре фоликулите,късмет на прегледа
cecitooo търпение,още малко остана
marinex бързо оздравяване
целувки на всички,отлитам на работа

# 156
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Laughing От доста време съм станала , но още не смогвам да пия кафе
Ревалче , сядам да пийна от твоето  Hug

# 157
  • Мнения: 2 422
- на 4 ден от стимулацията имам по 7-8 във всеки яйчник, а размера им е 8-9 мм. Направо съм стресната.

Супер са ти браво на теб не се стряскай браво на теб браво Hug
Ще стискам палци Praynig Praynig Praynig Praynig

Равалче тенкс за кайвето  bouquet

Маринексче ти по добре ли си как е тъпата настинка Heart Eyes

Розичке не се кискай ние с кака ти Сврачинка сме дърти и недовиждаме Mr. Green

Много мъгливо вън бе Sad

# 158
  • Мнения: 54
Здравейте мацки,
ЛЕИЧКЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН със закъснение. БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ДА СЕ СБЪДНЕ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ НАЙ-СЪКРОВЕНАТА ТИ МЕЧТА. ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО...  bouquet  bouquet  bouquet Hug Simple Smile
Честита щерка на Гея и семейство - да Ви е жива и здрава и бързо възстановяване.  bouquet Hug Simple Smile
Хубав ден

# 159
  • Мнения: 1 062
Здравейте, момичета  Grinning Малко кафе и закуска    bouquet




Розичке не се кискай ние с кака ти Сврачинка сме дърти и недовиждаме Mr. Green

Смея се, защото наистина си мислех да напиша на дъното твоето име, но се отказах  Laughing
А то и без да го пиша сте си го търсили  Crazy Hug



Маринекс, бързо да пребориш настинката  Hug


Цецито, стискам палци  Praynig


Лора, добре се развиват нещата, давай все така  Grinning

Минди, имаш моите палци......и показалците.....  Crazy Hug

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 09:23 от Black_rose

# 160
  • Мнения: 3 294
Добро утро на всички  Hug
Равалче , Розичка благодарско за кафето и закуската  Hug

Маринексче , бързо оздравяване  Hug

Лора и аз мисля че бройката е много добра , няма място за притеснение  Hug

Момичета , аз днес съм на преглед , ще помоля за малко стиснати палци , ще докладвам после  Hug

# 161
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Равалче,Рози,мерси за кафето и закуската! Hug
Цецито,да болят гърдите мила,а дано отсега натам 9 месеца да е така Wink ! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Лора,много са си добри,не се притесняскай отсега.Стискаме палчета  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Маринекс,как си?Напарвай крачетата,чайчета и инхалации,иначе идвам при теб и те почвам по моя метод–греяна ракийка,греяно винце и ще стане тя една... Joy Joy Joy
Мая,дърти са на село воловете,я да се не пра*иш и ти Naughty!Дърта,дърта,ама дето джумбарето първа долита... Joy hahaha
Минди,имаш ги палчетата! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedИ да се отчетеш после,да не те мислим!
Спирам да досаждам и изчезвам и аз по работни дела,приятен ден,кукли!

# 162
  • Мнения: 1 768
Благодаря за пожеланията  Hug по- добре съм , даже вчера за малко рипнах пак на протеста  Laughing
В момента чакам майстори да ми монтират ТВ - ма не помня кои извиках , тия от Булстат или другите .Няма значение щом си тръгнат пак съм на площада  newsm44 От настинка никой не е умрял , а и нямам температура от вчера  Wink

# 163
  • Мнения: 1 768
Еййй тея майстори , ще дойдат след половин един час , направо нерви не ми останаха  #Cussing out Отече ми днес протесто , ама поне ядене да сложа , че то обяд станало  Laughing
Хайде да ви е сладко

# 164
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Маринекс,златце Hug Hug
Снощи ми се запъна този репортаж и това си е..Така и не се зареждаше.И аз не знам защо..
Къде отиде Кали??? Heart Eyes
Хубав и лек петък ви желая,кукли!

Общи условия

Активация на акаунт