Японски чай "Инхуа" - 4 част

  • 49 835
  • 477
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 332
В листовката пише по едно пакетче три пъти на ден 30-40 минути преди храна! Аз така го пия днес и се чувствам добре! По-честичко ходя до тоалетната, но нали това е част от идеята!
Смятам обаче ,че много зависи как ще го понесе организма ти.Аз затова смятам да започна почивните дни  Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 369
В листовката пише по едно пакетче три пъти на ден 30-40 минути преди храна! Аз така го пия днес и се чувствам добре! По-честичко ходя до тоалетната, но нали това е част от идеята!
Смятам обаче ,че много зависи как ще го понесе организма ти.Аз затова смятам да започна почивните дни  Laughing Laughing
Аз го пих първия ден 3 пъти и  Thinking и не съм ходила до тоалетна изобщо.Да не съм изключение Thinking
Как да продължавам? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз го пих първия ден 3 пъти и  Thinking и не съм ходила до тоалетна изобщо.Да не съм изключение Thinking
Как да продължавам? newsm78


Започвам 4 ден, и пия по 3 на ден, чувствам се добре и така продължавам!

# 18
  • до Бургас
  • Мнения: 76
И аз пия по 3 пъти на ден преди ядене. Но аз вземам и витамини от А да Z защото имах ужасен косопад.

# 19
  • Мнения: 423
А така айде и аз при вас! Hug.От цялата информация дето изчетох тези дни в нета за отслабване с разни хапове и чайчета, се спрях на този чай ИНХУА! От дне почвам да го пия, след няколко дни ще пиша действието му в/у моя организъм, защото нали всеки организъм си е индивидуален. Аз нямам много да слабея, имам си там 6-7килца дето не можах да смъкна, след раждането. Общо качих 15 свалих 7-8 и запецнах. Целта ми е 60кг, сега съм 67. Айде дано стане
Ооооо да ви питам с нещо подслаждате ли чайчето, много ми удря на костилки!

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 11:49 от ka_tq

# 20
  • София
  • Мнения: 1 185
Не го подслаждам с нищо! След второто чайче се свиква!

# 21
  • Мнения: 369
Аз вече съм на края на кутийката - -2кг.  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 185
На края на голямата кутия ли? Хранителен режим пазиш ли?

# 23
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, здравейте! Hug
Искам да попитам дали е същия чай, който продават в Метро-зелена опаковка, пише зелен чай, инхуа, струва около 3-4 лв.Насипен е и се разтваря във вряла вода.Жалко, че не се сетих да снимам опаковката.Благодаря ви предварително.

# 24
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Момичета, здравейте! Hug
Искам да попитам дали е същия чай, който продават в Метро-зелена опаковка, пише зелен чай, инхуа, струва около 3-4 лв.Насипен е и се разтваря във вряла вода.Жалко, че не се сетих да снимам опаковката.Благодаря ви предварително.
Moята кутия е жълта и вътре има подарък:зелен ,черен и чай жасмин.Аз съм го вземала от аптека и беше към 8лв.

# 25
  • Мнения: 369
Пазя хранителен режим - но не строго.  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И аз го започнах,засега само по веднъж на ден,но тъй като нямам проблеми с тоалетната вече ще го увелича.Чувствам се добре,спазвам лек режим и съм оптимистка.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 12:16 от Жижи

# 27
  • Мнения: 270
A чая действа ли разхлабващо?

# 28
  • до Бургас
  • Мнения: 76
A чая действа ли разхлабващо?
Да действа разхлабващо, само първи 2-3 седмици а после няма такъв проблем, въпреки че познавам такива на които не им действа така.

# 29
  • Мнения: 3 118
Привет! И мен ме зарибихте! Купих вчера две кутии и днес ве4е втори ден го пия. Още не съм ви изчела, но да питам има ли някой на който не му е подействало чайчето?

Общи условия

Активация на акаунт