Японски чай "Инхуа" - 4 част

  • 49 890
  • 477
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
nadinka83,не мога да си обясна защо така ти се получава.Но ако пиеш само 1чай,когато обядваш,мисля че затова няма нормален ефект.Пробвай по 3 чайчета: 1-то сутрин , 2 -то на обяд преди храна ,3-то преди сън. Аз задължително пия последното преди да си легна и така ми действа страхотно сутринта Hug
пак ще си пишем. Кураж и постоянство! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 163
Пия по 3 чайчета на ден и нищо вече втори ден коремът ще ми се пръсне още не съм посетила wc Sad

# 77
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Пия по 3 чайчета на ден и нищо вече втори ден коремът ще ми се пръсне още не съм посетила wc Sad

Продължавай да пиеш по 3 на ден, на мен също не ми действаше поне една седмица . На всеки различно почва да действа зависи от организма на човека.

# 78
  • Мнения: 163
Днес най сетне посетих wc Joy

# 79
  • Мнения: 0
nadinka, newsm10 , браво!Само така ,с постоянство ще постигнеш завидни резултати! Peace
Пиши пак,за състоянието си. А аз продължавам и с чая и с капсулите Инхуа, може и ти да пробваш за вбъдеще. Моите резултати са страхотни,вече ще си нося един панталон на шивачка за стесняване. Кантара показва 4кг надолу, а видимо вече и приятелки ми казват че имам резултат BlushВчера дори минах и лунната диета Blush,успешно. И така напред ........ newsm17

# 80
  • Мнения: 3 117
ЕЕЕЕ, браво на вас!
Сериозни мацки сте, не кат мене!
Хабибке, колко време направи на чая вече?

# 81
  • Мнения: 0
С чяа вече съм два месеца и половина.През седмицата пия по 2-3,а през уикенда стигам до 4 на ден-защото като съм си вкъщи мога да си позволя по често ходене до WC. Но е чудесно,защото организма се прочиства от всички натрупани шлаки. Toilet И така се чуствам перфектно Hug

# 82
  • Мнения: 163
Хабибка какъв режим спазваш с чая? За тези два месеца и половина колко килограма свали Blush ако не е тайна

# 83
  • Мнения: 3 117
Хабибка какъв режим спазваш с чая? За тези два месеца и половина колко килограма свали Blush ако не е тайна

Кантара показва 4кг надолу, а видимо вече и приятелки ми казват че имам резултат BlushВчера дори минах и лунната диета Blush,успешно. И така напред ........ newsm17

# 84
  • Мнения: 4 406
Момичета, какви са капсулите Инхуа, концентриран чай ли е newsm78

# 85
  • Мнения: 0
Привет, момичета! за чая да ви кажа режима не е нещо специално,просто го пия 3 пъти на ден, 30-40 мин преди храна-това е по специфичното. А откакто го комбинирам с капсулите ИНХУА,мисля че е по добре ,вече 4,5 кг съм свалила,но явно топя и подкожни мазнинки,защото дрехите вече ми се въртят.В упътването на капсулите ,много добре е описано как действат и как организма се приспособява с тях.Точно това наблюдавам и при мен. до скоро! Grinning

# 86
  • Мнения: 4 350
здравейте,момичета!
и мен ме зарибихте за чая(задържам течности и се надявам чая да помогне).след малко ще отида да си го купя.
habibka ,поздравления за резултата!за колко време си го постигнала?и от колко начални кг?
пожелавам на всички "инхуанки"много минуси! Peace
до скоро!

# 87
  • Мнения: 9
Привет и от мен Hug
Надявам се да ме приемете в отбор "Инхуа"... Аз също пия чайчето от няколко дни, но...за съжаление рядко посежавам 00 #Cussing out Коремът ми е ужасно подут...но няма да се отказвам... Благодаря ви, че споделяте своя опит Heart Eyes
 Успех! Peace

# 88
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Привет и от мен Hug
Надявам се да ме приемете в отбор "Инхуа"... Аз също пия чайчето от няколко дни, но...за съжаление рядко посежавам 00 #Cussing out Коремът ми е ужасно подут...но няма да се отказвам... Благодаря ви, че споделяте своя опит Heart Eyes
 Успех! Peace

Не се притеснявай и това ще дойде, на всеки действа различно така че изчакай малко:)))Успех!!!

# 89
  • Мнения: 1 479
Привет, девойки!
Напишете нещо за капсулите!
Чая го пия с прекъсване от по два три месеца! Примерно зимата го пия - пролетта и лятото не!
Но като че ли той ми даде началния тладък за отслабването!
Започнах пролетта на 2007 г с чая - три пъти на ден по 1 пакетче, НВД - диета и ежедневен спорт - сега съм минус 22 кг!  Искам още 5 кг да стопя!
В момента съм 60 на височина 164!
Пишете ми да капсулите!
Мерси, предварително!

Общи условия

Активация на акаунт