Чия "собственост" са хората, списващи във форума?

  • 3 509
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Списването в който и да е форум не те прави собственост на създателите или собствениците му, а още по-малко може да те закрепости или оселени. Странно е дори, че в правилата е забранена всякаква политическа агитация, а наблюдавам откровенно такива теми. Регистрацията някъде не ти дава автоматично права да говориш или пишеш от името на всички там. Та това е крайно нелепо.

# 16
  • Мнения: 2 792
 Мишон, мисля че е крайно време да броиш до 100 преди да споделиш съкровените си прозрения, много си първосигнална.
 В цитирания пост ти се казва, че никой не може да се цани за говорител на всички, само защото е регнат някъде, има си правила и политика на форумите и тн., и тн...
  Как това, че си се съгласила с определени правила те накара да се почувстваш продадена в робство, въобще не го разбирам.

# 17
  • Мнения: 3 634
В цитирания пост ти се казва, че никой не може да се цани за говорител на всички, само защото е регнат някъде, има си правила и политика на форумите и тн., и тн...
Как това, че си се съгласила с определени правила те накара да се почувстваш продадена в робство, въобще не го разбирам.

Затова ли било?! Първата страница е много интимна, почти не става ясно откъде е проблема, а само че Еди е замесен.  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 394
Оказва се, че сме като крепостни селяни във форума или поне определени хора ни смятат за такива.
После ще ви дам цитати.
Сега кажете чия собственост сте? Laughing


Ще ти отговоря на въпроса с въпрос: Гледала ли си по Animal Planet една реклама на енергоспестяващи крушки с бяла мечка, четяща вестник, а едно пингвинче върти колело, което захранва крушката, дето свети?....Мечокът хвърля по някоя рибка на пингвинчето, за да върти по-бързо...е, ти си пингвинчето, само дето и рибки не ти хвърлят  Sunglasses
[/quote]



знам я тази рекламка - баси хитрата мецана!
Та кой кого притежава...

# 19
  • Мнения: 408
Ничия собственост не съм. Нито мненията ми, те са си мои. По същияначин и форум.бг-мамма не е моя собственост обаче (всички знаем чия е)

Аз не знам, ще ми кажеш ли ?

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Е, със сигурност не съм собственост на който и да е форум, еле пък на тоя! Още по-малко пък говоря от негово име... най-малкото, защото почти винаги съм контра!  Sunglasses

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Няма да ти се получи номерът, Мишона!
Форумът няма "собственост", има ПОТРЕБИТЕЛИ.
И те са такива заради политиката, ценностите, собствената си воля, дори и заради модерирането тук.
Незнанието относно идеите на форума и ваденето на цитати на администратор от конкретна актуална тема не оправдават безумната тема.
Нечетенето и неразбирането на конкретното администраторско мнение - също!
Няма да доставя удоволствието на всички чакащи да заключа темата.
Инициативите на bg-mamma са съгласувани с нас. 
За конкретната, от която е изваден цитатът, нямаме уведомление, питане или желание за подкрепа.
Има тема.
Въпросът е актуален, вълнува много хора и затова не сме изтрили темата.
Даваме трибуна, но държим, да е съобразена с правилата ни и искаме яснота.
А, кой на кого  "робува" е въпрос на гледна точка.

# 22
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ничия собственост не съм. Нито мненията ми, те са си мои. По същияначин и форум.бг-мамма не е моя собственост обаче (всички знаем чия е)

Аз не знам, ще ми кажеш ли ?
И аз се присъединявам към това питане   newsm78 и вече някой да ни светне по въпроса   ruporuu

# 23
  • Мнения: 2 257
Мишона, де психология, де! Две-три сте пишман-психоложките тука, не мой така. Милата тя!
-----------------------------------------------------
Tatti, а ти що така подробно тоя път?

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Ох, от как' сложих чавка на условията им, ме щракнаха с пухени белезници за парното... Но и да ме бият, ще ги обичам!

ПП. Аз на червени шапчици последовател не ставам. Еди е бил даже кротък... Що така тоя човек?! Аз си го харесвах какъвто беше - бой и алтернативна на сръбската музика!

# 25
  • Мнения: 822
Форумското ми сърце винаги ще бие за Еди... Моля, никой да не му посяга! Дори и Мина. А с въпросната тема не съм запозната из основи, но и да бях... Дори и политиката не може да убие обичта...

# 26
  • Мнения: 14 490

мишона, от едно такова нещо в голям филм си се вкарала, както е модерно да се казва.


# 27
  • Мнения: 984
Мишона, де психология, де! Две-три сте пишман-психоложките тука, не мой така. Милата тя!
-----------------------------------------------------
Tatti, а ти що така подробно тоя път?

Пишман-психоложката иска да ти каже, че не е психоложка, в този смисъл който хора като теб влагат. Аз консултирам деца и родители, когато се обърнат за помощ към мен. По-скоро съм педагог.

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 14:02 от Мишона

# 28
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз не се смятам за ничия собственост. От няколкото смръдливи скорошни истории тук, обаче, започвам да се чудя чия собственост е 'мамата'.

# 29
  • Мнения: 3 634
От няколкото смръдливи скорошни истории тук, обаче, започвам да се чудя чия собственост е 'мамата'.

Поясни, моля!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт