САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 145
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24
  bigdance2 newsm59ЧРД на Линка и от нас newsm59  bigdance2
И ние днес си направихме страхотна разходка преди обяд. С количката беше малко трудно, но пък за сметка на това времето беше разкошно и на Цвети му беше много кеф. Милото тези дни излиза само с мен до магазина и обратнои днес този час и нещо му се отрази чудесно. После хапна и заспа - 3 часа Hug

# 76
  • Мнения: 79
Сладуркото ще се оправи според мен .Желая им от сърце да е скоро и на 100%!!!
Страхотни новини.Бързо възстановяване на малкото човече и кураж на мама.

# 77
  • Мнения: 3
  party023  party023 newsm59  GiftЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛИНКА  Gift newsm59  party023  party023

# 78
  • Мнения: 0
ето тава са новини ани!
браво!
пожелавам бързо и безболезнено заздравяване на раничките!
много сили и кураж на мама!
и целувки на малкия сладур!
до скоро!приятна вечур на всички!

# 79
  • Мнения: 70
здравейте майки-приятелки Party

Забравила съм какво е с толкова малко бебе и сега ми идва изнанагорно, Когато плаче и не знам защо ми става много тъжно . Тогава се сещам за Емилиен ,че сигурно и той иска при мама и ми става още по-тъжно.

Мая много ми е познат твоя проблем с късното заспиване и имам решение за него. Но трябва да се много търпелива. Ние така научихме Емо да си ляга в по-нормален час. Вкарваш го в банята и докато го миеш , Тати гаси лампите, ТВ ,всичко което свети. Когато се върне му казввахме ,че токът се е свършил . Махаме пердето и виждаме ,че колите спят , трамваите спят и мама  и тати спи. Пазенето на тишина успокояваше Емо и за 30 мин. заспива. После го местим в неговото креватче. После газ към ТВ и РС. Има ефект след около 1 седмица.

Ани ще чакам напътствия за диетата.

 Катя ние с теб сме нощни птици ,но днес те няма

Поли не си пуснала субдитри на приказката Joy

Силве Липсваш ни

Ева  Вие оправихте ли си режима?

# 80
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО!



Днес аз съм от ранобудните.А след малко ще буда и Марти.Дани благодаря ти за съвета снощи загасих навсякъде
да пробвам дали ще има ефект.А тои само като го сложа в леглото и си мисли , че за игра -става , закача се ,вика ,пищи ,но за 30 мин се умори и заспа.Довечера ще прабвам пак Laughing

# 81
  • Мнения: 24
Добро утро!Мая, благодаря за закуската  bouquet
Ох и ние вечер като си легнем и такава игра пада, че  ние с М се изморяваме, а на Цвети още му се играе. Хем вече умишлено почнахме да го къпем към 20.30 и после след като го облека и си изпие млякото, гасим всички лампи и........започват игрите ooooh! Даааа вместо да заспи, Цвети започва да си играе на спалната с нас. Винаги играе поне час.Скача по леглото, катери се върху нас, щипе ни, хапе ни гази ни и си умира от смях. Освен това и като заспи и после цяла нощ място не може да си намери. Ту на М на възглавницата ту на моята /но не и на неговата си/ ту на пряко на леглото. ама иначе се води че спим Peace

# 82
  • Мнения: 228
Здравейте сладурки,Майчето пак е сервирала кафенце,а аз отново го пийвам с вас HugВчера ходихме до Ситицентъра с колата да се разнообразим,че ми писна все у дома,Радостина умря от кеф да обикаля и пазарува.В Овиесе-то ди напазари сама-една детска кошничка със зайци.Награби я и хукна да излиза.Ние отдавна се каним да и вземем,че само чанти разнася у нас,а за чанта ползва и широката кофичка за пясък за морето.Та сега сама си я избра-няма нас да чака я.
А после продължи с пазара,налиташе главно на бижута и торбички,шалове...а из Мол-а не искаше да я държим за ръка.Ходеше където тя иска,и колкото бързо тя иска.Влизаше из магазините,в които на нея и е кеф.На края почна да ползва заешката кошничка за шапка и събра  #Crazy на хората съвсем.Абе цирк да има в родината любима.

Дани,добре прибрало се момченце у вас,бързо да дойде и другото желая от сърце.

# 83
  • Мнения: 0
здравейте на всички и от нас със елиза!
мая благодаря ти за кафето и закуската!супер!
ние тези няколко нощи спим и се опитваме да сгласим режима
аз да ви се оплача цяла нощ не мигнах така ме боля в областта на бъбреците и гръдния кош че не знаех къде се намирам
сутринта ходих до болницата-изследвания преглед и така
сега ще пия антибиотик и дано скоро се оправя
дани ще влезнеш в час мила нали знаеш роди ли си бебе ражда се и майка-ще си припомниш как е било и ще се успокоиш
важното е че сте вкъщи и сте добре
ани а вие хубав пазар сте направили-браво
мая и ти спокойно марти ще си оправи спането само спокойно стискай зъби
жане и твоя цвети е като мойта елиза-щуеят до последно и през нощта ела да видиш пак отново
от мен за сега чао че и работа ме чака 1dishes 1ironing hang newsm79 newsm28.........и така всеки ден......ох  love001 целувки на всички и приятен ден

# 84
  • Мнения: 16

Здравейте и от мен, моля да ми дадете съвет . Миналата година свалих 7кг. с тази диета, но я спрях защото мислех че ще ми овисне корема. Както и да е сега пак я започнах, но за 10 дни  кантара не отчете никакви резултати. 2дни ядох всичко и мисля от утре пак да я захвана. какво ще ме посъветвате?

# 85
  • Мнения: 1 485
Привет самоковски мами! Hug
Искам да ви попитам от кой АГ лекар сте доволни и кой бихте ми препоръчали? newsm78

# 86
  • Мнения: 16
аз бях при Каримов и съм доволна от него

# 87
  • Мнения: 0
аз също съм доволна от каримов

# 88
  • Мнения: 3
ЕВЕ БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed
Ани хубав пазар сте си направили и Радост още от сега проявява характер  Hands Clap
Относно отслабването според мен толко много килограми освен с диета  мисля ,че е нужно и малко спорт

вижте какъв мечо намерихме днесhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=220777&pid=10023947

# 89
  • Мнения: 228
Ети,радвам се,че се включи Hug Hug Hugдобре дошла.На Дюкан ли си?Опитай отново 7 дни чисти протеини,ще тръгнат надолу килцата,не се бой,а със спорта почакай малко.Хубавото на Дюкан е,че сваля мерки,не само килца,така,че не се притеснявай за корема.Ще се прибере и той. Hug Hug Hug
Фиор,аз също се записах точно преди да родя при Каримов и съм супер доволна.Абе всички в отделението харесвам и съм им супер благодарна за появата на моята мъничка Радост.

Майче,страхотна находка.Красота Peace

Ето нашата покупка- http://bravyann.multiply.com/photos/album/15#89

Общи условия

Активация на акаунт