Какъв скраб/ексфолиант за тяло използвате

  • 31 263
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И аз скоро се сдобих с гьба/луфа,но неЩо не се погаждаме с нея Confused, много ми е твьрда,вярно е ,че като се намокри поомеква малко,ама то направо си ме боли като се тьркам с нея Sad 
Jaquie , цялото тяло ли тьркаШ с нея,не те ли боли?  newsm78

# 106
  • Мнения: 13 627
Абсолютно цялото. Не ме боли, аз я намокрям с топла вода и слагам душ гел отгоре.

# 107
  • Мнения: 162
И аз ползвам само такава гъба вече 2 години и повече и съм много доволна. Сега тъкмо мисля да си купувам нова,че моята вече се е изхабила от търкане. Малко боли в началото,когато не си свикнал,или ако не е намокрена добре,но като се напой добре с вода и си сложиш душ гелче отгоре става поносимо  Wink

# 108
  • Мнения: 267
аз пък днес цял ден я търся тази гъба в била и не можах да я открия  newsm78,само там ли я продават

# 109
  • Мнения: 13 627
На много места я има. Най-добре питай за нея. Аз съм я виждала и в Пикадили и в Ремедиум и различни дрогерии

# 110
  • Мнения: 267
На много места я има. Най-добре питай за нея. Аз съм я виждала и в Пикадили и в Ремедиум и различни дрогерии
мерси Jaquie ще се разгледам и другаде

# 111
  • Мнения: 3 356
Ползвам всички разновидности на Ейвън и съм доволна

# 112
  • Мнения: 1 941
Най-любим ми е ексфолианта с ягоди на Боди шоп. И още един не мога да се сетя на коя марка беше ... Вайлет шугар мммммм  Flutter

# 113
  • Мнения: 3 641
Най-любим ми е ексфолианта с ягоди на Боди шоп. И още един не мога да се сетя на коя марка беше ... Вайлет шугар мммммм  Flutter
Откъде го купуваш? Hug

# 114
  • Мнения: 952
Преди ползвах на Лореал ексфолианта и мн. ми хареса продаваха го комплект с балсам за тяло,което много омекотяваше кожата Peace Сега ползвам на Орифлейм с горената захар и също доста ми допадна и като аромат и като ефект Peace

# 115
  • Мнения: 1 941
*Jeny* от чужбина. У нас Боди шоп така и не откриха....

# 116
  • София
  • Мнения: 2 484
Кафе и кокосови стърготини в произволна пропорция Laughing
Много съм доволна, изглажда и овлажнява кожата.

# 117
  • в белята
  • Мнения: 536
А аз сега ползвам копринената ръкавица на Виргиния Здравкова и съм много доволна ,но и скраба със захар на Касиопея не е лош.

# 118
  • Мнения: 196
А аз сега ползвам копринената ръкавица на Виргиния Здравкова и съм много доволна ,но и скраба със захар на Касиопея не е лош.

вчера си купих този на Касиопея,много хубаво ухае Hug

# 119
  • Мнения: 3 830
Като че ли не съм много склонна вече да се глезя с такива неща и да давам пари за някакви кой знае какви маркови гелове, ексфолианти и т.н. Crazy

Използвам това + душ гел примерно Палмолив и кожата ми е супер гладка и мека:



Общи условия

Активация на акаунт