Какъв скраб/ексфолиант за тяло използвате

  • 31 216
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
Аз преди използвах ексфолиант за тяло на Ейвън - Сенсис с аромат на мандарина, а след това - Ексфолиант с екстракт от гинко и билоба, а сега съм с - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … fromWhere=catalog

# 16
  • Мнения: 3 634
Като казвате "кафе" имате предвид утайката от турското, нали? Защото другото е просто прах...  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 629
Да и аз искам да питам за кафето. Може ли инстантно кафе да се използва Blush Иначе аз бях с един на Ейвън - Клиър скин, добър беше, но ми писна едно и също цяла година. И сега мисля скоро да не си купувам, но ето има захар, кафе за използване. Пък и кафето беше полезно за целулит нали така беше Thinking

# 18
  • Мнения: 572
С ексфолианта "Френска винотерапия" от серията "Планет спа" на Ейвън. Фубав е, но като че ли ексфолиращите му частички са малко по-едрички от необходимото.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 251
Утайка, разбира се. Аз например използвам от цедката на кафемашината. Смесвам с душ гел и така. Прочетох за кафето тук във форума, експериментирах и много ми допадна. Не мога да сравня ефекта с нищо друго.

# 20
  • Мнения: 3 634
На мен ми е ясно, че е утайка, не за първи път срещам тази "рецепта". Трябваше обаче да го уточните защото вероятно някоя потребителка сега се къпе с нес-кафе. Виж, че питат може ли си инстантно.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 313
най-добрия,който съм ползвала е този http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=39895&goChar=P#DETAIL

# 22
# 23
  • Мнения: 1 629
На мен ми е ясно, че е утайка, не за първи път срещам тази "рецепта". Трябваше обаче да го уточните защото вероятно някоя потребителка сега се къпе с нес-кафе. Виж, че питат може ли си инстантно.  Peace

ми какво сега Laughing явно със захар ще го правя Sunglasses

# 24
  • Мнения: 0
Ами аз не съм използвала особено много ексфолианти за тяло, но съм доволна от Буржоа, мисля, че беше с жожоба единия- кафява опаковка с жълта капачка

# 25
  • Мнения: 249
Аз ползвам утайката от кафето от еспресо машината, много съм доволна  Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 10:44 от Milva2003

# 26
  • Мнения: X
Една приятелка ми донесе от Франция ето този на Боди шоп, беше част от подаръчен комплет. Много приятно мирише и не се пени.

# 27
  • Мнения: 674
Аз ползвам Галеник,доволна съм и го препоръчвам  Peace

# 28
  • Мнения: 267
И аз се присъединявам към кафето със зехтин , страхотен пилинг на кожата и помага за целулита ( за 2-то още няма наблюдения,но мажа осърдно и чакам резултат ). Вие на колко време си правите кафето ? Аз в седмижата 2 -ти ако ме домързи един път

# 29
  • Мнения: 3 634
Вие на колко време си правите кафето ? Аз в седмижата 2 -ти ако ме домързи един път

Достатъчно е за пилинг. По-често може да има негативен ефект.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт