Отговори
# 465
  • Мнения: 414
Хули, браво!!! Истински ме зарадва! Hug  Hug Hug Hug Hug
Понеже вчера писах писах и антивирусната ме прецака като рестартира компа и всичко се затри, днес влизах, написах малко и ми заби нещо компа, та сега пиша и пускам по-бързо.  Wink
Сонче, изтъркаляха се  Wink Да не ти пука, всичко е в миналото  Peace
ЕХХО, много благодаря за хубавите рецепти, Кексчетата не ми изизат от ума  Blush

Тимчева приема в Исул, нямам неин директен, но ще дам след малко телефони в Исул.

# 466
  • Мнения: 1 253
So special много благодаря за комплимента  Blush Аз днес пак пица заформих, че имахме гости и съм голяма фенка на пица Верди! Само малко сол добавих на вкус. Нещо не ми се снимаше обаче и не съм качвала снимки иначе беше божествена и на външен и на вътрешен вид Simple Smile

# 467
  • Мнения: 414
Здравейте, извинявам се предварително, но немога да изчета всички теми, просто нямам това време. Трябва ми спешно тел, или e-mail на доц. К.Тимчева - за химиотерапия на мой близък.Благодаря предварително
Телефона в дневния стационар в ИСУЛ е 943 24 34 - питайте първо там сестрата за тел на доцентката или да ви запишат, тя приема в определени дни и часове само
Имам и телефон на сестрите в химиотерапия - 943 22 38, може и там да питате.
Звъннете рано сутринта, преди 8.00. В 8.00 всички лекари имат съвет, или както и да се нарича и после почва навалицата. За това само се присетх, иначе когато ви е удобно може, дано се свържете.

Сонче, пък аз да кажа за айрянче със сол.  Simple Smile На мен ми го каза една приятелка и доста ми допадна. Както и компот от кайсии, че гадния вкус....

Кана, добре дошла на земята  Hug

Хули, печелиш първа награда за тия дни с новината!

Veselinap, браво на детето!

Еххо, ще взема утре да я спретна тая пица и ще кажа как е, ама нали тестенцето е вкусно? Нещо различно?

Целувки на всички   Heart Eyes

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 00:19 от So special :)

# 468
  • Мнения: 38
 Хули, ти си герой!! П newsm44 newsm44 newsm44  Поздравления за добрите резултати!

А доц. Тимчева мисля, че работи в Онкологията в Дървеница, а не в ИСУЛ- там. е доц. Цекова.
 
На всички вас- поздрави и стискам палци за възможно най-леко понасяне на терапиите - каквито и да са те!

# 469
  • Мнения: 430
Цитат
Очаквам поздравления  smile3521

   Поздравена си  smile3521 newsm51

# 470
  • София
  • Мнения: 1 312
Здравейте всички!!!!
 Какво пролетно време е навън,дано и настоението да ви е такова!!!!!
  Ехоо,моля те кажи ми за тази дюкан,правила ли си я? Отказвам се от нисковъглех. диета - не мръднах въобще.... Mr. Green
Дали не е опасна за нас,като се изключва зехтина и солта? Аз съм с ниско кръвно и да не си докарам беля? Но,беля ,не беля искам си дрехите и започвам от днес!!!! Може и на лични,да не спамя....че ще ме биете Sick

# 471
  • Мнения: 832
Здравейте, извинявам се предварително, но немога да изчета всички теми, просто нямам това време. Трябва ми спешно тел, или e-mail на доц. К.Тимчева - за химиотерапия на мой близък.Благодаря предварително

iva popovska,   доц. Тимчева е в Онкологията в Дървеница, специалната се е объркала (но пък имаше желание да помогне  Heart Eyes ). Нямам координати и аз, но е там, а не в ИСУЛ. Дано хули се включи, ако тя случайно има нейни координати, но имай малко търпение, защото хули е доста заета в момента. Ще св опитам да се свържа с хули и да я питам и аз и ще пиша. Wink УСПЕХ!  Hug

карлота, бях 21-годишна, когато ме оперираха по спешност в Пирогов от кисти и на двата яйчника. Моите ги запазиха, забременях и родих. Имам много познати с по 1 яйчник, забременели и родили, така че не се притеснявай.  Hug Функциите и на един яйчник са достатъчни за забременяване. Е, понякога може да стане малко по-бавно, но то при здрави хора не винаги става от раз, така че спокойно. Wink За това дали трябва да пиеш нещо - нямам представа, лекар трябва да ти каже.

момичета, днес мина първата лъчетерапия. Започна се и ще се свърши.  Simple Smile

Хубав ден на всички и много целувки!  Hug

# 472
  • Мнения: 20
благодаря ти много за обърнатото внимание.Успех  Peace

# 473
  • Мнения: 623
Здравейте момичета

Бързам да поздравя Весито относно новината за детето и да аплодирам Хулииииииииииииииии за добрите резултати.

Соня я марш в леглото, хем ти е зле а си пред компа
Легни поспи и след няколко дни ще си пишеш с нас.

Карлота не мога да ти помогна с инфо относно теб, но темата е също за теб и влизай и споделяй с нас
Препоръчвам ти клуба на раково болните в ДИРА, ако вече не си проверила там
Там може би ще има кой да ти даде повече инфо

Пясък, Марге ще ви наритам по-късно, че сега имам задачки -закачки

А нова тема кой ще направи, защото Хули е заета

# 474
  • Мнения: 832
iva popovska,   довечера хули ще публикува номера на Тимчева тук, сега не е вкъщи и не носи номера, но довечера ще го имаш. Simple Smile

# 475
  • София
  • Мнения: 428
Здравейте мили момичета!
На вън е хубав ден като пролет и слънцето създава страхотно настроение!  bouquet
Пясък защо се изгуби от форума, как си мила, влез и пиши. Blush
Карлота попаднала си на точното място! Пиши когато имаш нужда да споделиш неща които те вълнуват. С каквото можем ще ти бъдем полезни. Hug
Ангелари, знам че не трябва да се притеснявам, но колкото повече се доближавам до петък когато ми е първата химио толко повече се плаша, сън не ме лови Tired
мм колкото до диетата на Дюкан аз съм я правила миналата година и то много успешно, по принцип не е опасна за организма, тъй като се набляга на протеините, но се редуват дни с много зеленчуци които снабдяват организма и с витамини, при тази диета не се гладува, чувстваш се много свежо, не считам че би навредила на такива като нас, но може би  да се започне след химио и лъчетерапията, ако се интересуваш мога да ти дам още подробности и да коментираме  chef

# 476
  • Мнения: 414
Леле, ама съм  Blush
Верно Тимчева е в Дървеница в онкологията. То гугъл не може да не даде някой телефон. Там е лудница при нея.....Веднъж бях на платен прием и чаках мнооого дълго, накрая ме прие и беше супер изтощена.... Не зная как е сега и как мислиш да се свържете с нея.
В Исул е Цекова, ама ти ако си звъннала вече може пък да са ти дали телефона й и от там  Laughing
Иначе мисля и двете преглеждат в Международният Онкологичен Център срещу 50 лв /ама информацията ми е от преди/.
мм и аз искам да отслабвам бързоооооооо, обаче трябва движение и спорт освен всичко май. Дюканската е много резултатна, но при мен е проблем, че не обичам месо толкова много и 5 дни на белтъци ми е трудно. А нали имаше толкова негативни отзиви по неин адрес, мислех си че не бива.... Само ЕХХО ме накара да се замисля, че май тя я е правила.... Ама аз съм много лакома и това ми е проблем.  Иначе и аз си искам дрехите, и аз от сега  Crazy

# 477
  • София
  • Мнения: 1 312
Ива Поповска, ето тел.на Онкологията в Дървеница 8076318 и вътр. на доцентката е 288/но в до 14 ч/
 Специалната, трябва да влизаме  в час......затова лакомията ще я пристегнем,макар и трудно! Laughing

# 478
  • Мнения: 199
Момичета, благодаря ви искрено за бързата реакция Hug

# 479
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте момичета   love001
Телефонната централа на онкологията в Дървеница е 02 8076 100. Обажда се телефонистка.
Номера на доц. Тимчева е 02 8076 288.
А за нова тема, ако някой иска нека да я пусне, ако ли пък не - малко по-късно ще я пусна аз  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт