Гласуване за рамка

  • 1 594
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Рамка 2 също много ми харесва. И за разлика от Лекси въобще не я намирам кичозна.
Ох, за да не си помислите, че съм някоя гадина която обижда наред - 2 е моя, но наистина не ми харесва. Не знам защо я качих Embarassed

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Рамка 2 също много ми харесва. И за разлика от Лекси въобще не я намирам кичозна.
Ох, за да не си помислите, че съм някоя гадина която обижда наред - 2 е моя, но наистина не ми харесва. Не знам защо я качих Embarassed

Лекси, не е кичозна! Наистина ми допада рамката ти! Peace
П.П. Дано днес си във ведро настроение! Wink

# 17
  • Мнения: 657
Тук фаворити са ми 1 и 2. Hug

# 18
  • Мнения: 156
Здравейте и от мен. Съгласна съм с повечето от коментарите , направени дотук по отношение на рамките и малко съжалявам, че участието не е така масово,  дано в следващите конкурси  се вкючат още момичета.
  Аз гласувах за № 1, много ми хареса като композиция и като цветове. Peace
  №2- с други цветове, мисля че щеше да стои много по- добре. Peace
  №3- хареса  ми, много динамична, но има доста бял цвят, който не беше от зададените, но пък и аз използвах бял цвят, просто нищо не ми се получаваше без него. Peace
  №4- Това май е единствената рамка, в които са спазени изцяло изискванията за цвят, но композиционно има какво да се желае. Peace
  №5 – Харесва ми контраста между цветовете. Peace
 

# 19
  • София
  • Мнения: 771
Ех, аз от зор да спазя условията сътворих едно голямо нищо, което и на самата мен не ми харесва. Номер 4 е моя, но приемам критики всякакви, аз съм си дебелокожа  Sunglasses

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Времето изтича - гласувайте!

# 21
  • Мнения: 354
Хайде, честито на печелившите1  Wink

# 22
  • Мнения: 156
Моята рамка тук е № 5. Честито на победителите  bouquet

# 23
  • Мнения: 25 633
Честито на победителите и от мен!   bouquet
Всички рамки са страхотни, но на мен най-много ми харесаха 3 и 2. Особено 3 и намигането чрез сянката.  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито на победителите  bouquet Най-много ми харесаха 1, 3 и 5! Особено 5. И изобщо специални поздравления за Зеленика - страхотно представяне във всички категории!
моята както писах е 2

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито и тук на победителите!
Аз никъде не участвах този път! Реших да съм страничен наблюдател, въпреки че често отварях шоп-а заради разни идеийки, които ми идваха, но устоях на изкушението! Другият път твърдо ще участвам!

# 26
  • Мнения: 2 270
Честито на победителката.
Явно беше,че условието затрудни участниците.

# 27
  • Мнения: 354
Урааааааа, аз съм №1 Grinning
Изненадана съм, че ви хареса моята рамка, но глас народен-глас божи.
Благодаря ви Hug
Утре ще опитам да пусна новия конкурс.

Аз тук бях за №3, много е идейно и оригинално това със сянката.

Общи условия

Активация на акаунт