Клиника Ескулап Русе

  • 12 591
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
разликата е там че като ти направят операция в АГ плащаш на доктора а като е  в Ескулап плащаш на болницата направи си извода

Какво ще плащам в АГ- 13лв.за престой,ще му платя на док.ако така се договоря или ако нямам осигуровки!

а това за бебетата е много относително върви роди в Ескулап пък после ще говорим
Ама няма за какво да раждам там,познавам доста момичета които съжаляват за това,че са родили в Ескулап,да не говорим че на две от тях без малко да им изпуснат бебетата докато ги закарат в АГ.Мога да родя там само и единственно при безпроблемна бременност и всичко да е на ред с мен и бебето.

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 23:15 от vikki_mikki

# 16
  • Мнения: 11
 аз познавам доста които са раждали там и са останали доволни

# 17
  • Мнения: 11
и едва ли ще родиш в АГ за 13лв времената отдавна се смениха

# 18
  • Мнения: 123
и едва ли ще родиш в АГ за 13лв времената отдавна се смениха

Нещо си объркала поста си,чети внимателно!


аз познавам доста които са раждали там и са останали доволни

Да може,ако са били с безпроблемна бременност.

# 19
  • Мнения: 11
ти като се натискеш толкова много раждай в АГ аз предпочитам Ескулап

# 20
  • Мнения: 471
нЕ ХОДЕТЕ В ЕСКУЛАБ
ПЕРФОРИРАХА МИ МАТКАТА ПРИ КЮРТАЖА И МЕ ОСАКАТИХА

КОЙТО ИСКА ДА МУ ПОКАЖА ЕПИКРИЗА ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ

# 21
  • Мнения: 14 133
Alizarina, съчувствия!!!  Sad

# 22
  • Мнения: 11
Не знам дали някой ще види, но искам да попитам нещо.
Къде мога да намеря ценоразпис на Ескулап-Русе? Първото си дете родих в АГ-то и едва не ме умориха, затова сега търся варианти. Ако някой от вас може да ми даде информация за това ще му бъда много благодарна. Е, аз съм на средата още, така че има време за отговор.

# 23
  • Мнения: 14 133
videlina73, ако имаш възможност, най-добре отиди и питай на място в клиниката.  Peace

# 24
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет на всички мами,явно сте от Русе като мен,аз реших да ви питам нещо тук а се оказа че мога и да помогна-относно ценоразписа в Ескулап;нормално раждане без успокоителни-800лв,нормално раждане със спинална упойка-1000лв,със епидурална 1200лв,секцио-1200лж,близнаци-1400лв.Доста стряскащо,аз съм втора бременност,сина го родих в АГ,обаче сега се колебая,пртеди 11г си платих за да ми обърнат уж внимание,ядец,сега съм на кантар,ако има мнения и за и против моля пишете.

# 25
  • Мнения: 3
Миналото лято и аз раждах в Ескулап. Като цяло съм много доволна от обстановката и от персонала. Всички са много мили и любезни, вършат си добре работата. Въпреки че имах известни проблеми след упойката, при следваща бременност пак бих раждала там (ако имам финансова възможност, разбира се  Mr. Green) По въпроса за цените - нормално раждане без упойка - 800 лв., с упойка 1000 лв., секцио със спинална упойка - 1000 лв., с пълна упойка - 1100 лв. ((поне миналото лято беше така)

# 26
  • Мнения: 646
Тайничко се надявах да няма толкова отрицателни мнения за Ескулап, но...
не че за АГ-то са по-малко де  Wink
записвам се да ви следя за да ми е по-лесно с избора като стане време

# 27
  • Мнения: 139
az li4no sam mnogo dovolna rajdah v eskulap i prosto njmam dumi savetvam vsi4ki momi4eta rajdaite v eskulap v rodilnoto 6te vi izleze 500lv a tuk malko po skapo no prosto njma ni6to ob6to ako bjh rajdala v ag-to blagodarenie na d-r Nina Radkova mojta malka krasovica 6te6e da e martvo rodena a tj e zavejda6t otdelenie v ag-to v Eskulap blagodarenie na d-r Zarzalanov i d-r Rudnicki sega se gledame s nej i s ba6tai i se radvame vseki den ot tri meseca nasam

# 28
  • Мнения: 250
Alizarina,какво стана с теб-осъди ли клиниката  newsm78

# 29
  • Мнения: 250
Не започна ли ЕСКУЛАП да работи със ЗК вече?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт