Ceni na nyakoi remonti i maistori?

  • 3 744
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
merrlyn, виж тук, ако досега не си видяла.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

После, хубаво е че имаш твоя си логика, но цените се определят по друг начин.
За мое съжаление мога да говоря за тях само по Черноморието и в още няколко града, но не вярвам в София да е коренно по-различно.

И много искам по твоята логика да ми посочиш майстор, който взема 500 лв/кв.м.
Или пък такъв който ще вземе да си чупи ръцете за 5 лв например, колкото струват плочки "22 качество"?

И като съвет. Довери се на проверен майстор, най - добре даже на такъв, на който си видяла 'творчеството", дори и да взема малко по-скъпо. В крайна сметка правиш една баня, няма да ти се отрази толкова на бюджета.
Да не говорим, че е нормално за баня ( включваща фаянс и теракот ) да е по-скъпо, отколкото, ако например искаш да ти сложат 500 кв.м. гранитогрес.


Ne moga da poso4a maistor, koito polaga za 500 lv/m2, no ve4e ot dosta mesta 4uvam, 4e pone polovinata maistori taka iz4islyavat cenite. I se opitvam da go izyasnya razsajdavaiki v pismen vid.

Li4no za men cenata e na vtoro myasto sled ka4estvotot na rabota, no ako namerya maistor, 4iyato rabota haresvam i mi kaje m2 material=m2 rabota mi se shte da znam za kakvo govori.

Znam, 4e ima programi za kirilizacia, to moya komputar pozvolyava, no problem mi e, 4e dori i togava na klaviaturata nama da gi pi6e bg bukvite i gi tarsya po 5 min.  :lol:Shte se ograni4a s 4etene na foruma kakto dosega pak jivot i zdrave, kato se pribera u doma she vi zarina s postove na kirilica Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 87
Shocked   No vse mi se struva, 4e ako kupi6 plo4kite za 20 leva/m2 i mu obyavi6, 4e si gi kupil za 15 da re4em ne moje da kaje, 4e ne e taka.






hahaha hahaha hahaha Joy Joy JoyЩо не вземеш да му кажеш,че са от разпродажба Трето качество,за 9 лева!!! hahaha hahaha Joy Joy Joy

Radvam se, 4e sazdavam tolkova polojitelni emocii  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт