За приложението на някои продукти

  • 2 050
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 389
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.

# 16
  • Мнения: 214
за готвене използвам  йодирана сол, но на  масата винаги имам морска в мелничка. а кафявата  захар май е  само оцветена.

# 17
  • Мнения: 1 197
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.
Да определенно някои производители оцветяват бялата захар и я продават като кафява.Нерафинираната кафява захар е доста тъмна на цвят и доста влажна  вкуса й доста се доближава на меласа.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 10:57 от nell@

# 18
  • Мнения: 529
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.

Как става това?

# 19
  • Мнения: 6 243
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.

Как става това?
по цената  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 803
относно захарта най-оптималния вариант е да ползваш смесено при направата на сладкиши.

И аз така правя, смесвам ги и се получава. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 389
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.

Как става това?

На опаковката трябва да пише "нерафинирана", за да е такава.

# 22
  • Мнения: 940
Относно захарта искам само да вметна, че е добре да се прави разлика м-ду кафява нерафинирана и кафява просто оцветена.

Да, на етикета пише. А и по цената се познава.

# 23
  • Мнения: 27 524
Вкъщи от години купуваме само и единствено моркса сол, става си идеално за всичко  Peace

Бяла захар също не купуваме, с кафявата всичко е ок, само за рецептите трябва да се увеличи количеството, бялата е по-сладка  Peace

# 24
  • Мнения: 475
А брашното за баници? Може ли да се ползва в сладкиши примерно?  newsm03

# 25
  • Мнения: 1 906
А брашното за баници? Може ли да се ползва в сладкиши примерно?  newsm03

Аз купувам пакет брашно и го ползвам, за каквото се сетя. Не правя разлика  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт