А вие за какво мечтаете?

  • 7 902
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Мечтая си това усещане за завърнало се детство да не си отива.  И чувството, че всички проблеми отвън не ме засягат, тази прекрасна доброволна изолация, в която всичко изглежда като постигната голяма мечта . Пу, пу....

# 16
  • Мнения: 46 520
Толкова здраво съм стъпила на земята, че не мога да мечтая, което хич, ама хич не е приятно  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз за момиченце си мечтая Blush
Абе може и момченце Mr. Green Бебе да е Mr. Green
Обожавам да имам бебе. Нищо по-хубаво не ми се е случвало.

И искам да пътувам. Много неща не съм видяла.

Сега - проблемът е как се съчетават мечта номер едно и мечта номер две Thinking

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мечтая си скоро да имам условията необходими за да си родя детенце  Praynig

# 19
  • Мнения: 419
Веднага се сещам за Любен Дилов-баща.

“Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му".

Значи аз съм 100 квадрата! Mr. Green
Тогава аз съм кръгла нула  Rolling Eyes.

По темата: не, не мечтая. Зная какво/кого искам и защо го искам. Тоест имам цели, правя необходимото за тяхното осъществяване и резултатът винаги е, че получавам исканото.

Нещата, за които мечтаете химера ли са за вас? Как точно мечтаете  Rolling Eyes. Редите във въображението си възможни вероятности ли? Колко време се мечтае една мечта? По колко мечти могат да се мечтаят едновременно?
Ако полагате усилия да осъществите мечтите си, то тогава не са ли те цели, не мечти?

А може би влагаме различен смисъл в понятието мечта. Гледам, много от нещата, за мен са били цел, вие наричате мечти....

# 20
  • Мнения: 233
Мечтая да изживея мечтите си, а те са....без граници..един ден може би..

# 21
  • Мнения: 197
Мечтая да се откъсна от сивото ежедневие и да преживея нещо наистина вълнуващо, за да се почувствам отново жива...
Всичко друго, както отбеляза Танцуващата с вълци са цели...
Имам за цел да науча още няколко езика...
Да напредна в приложното изкуство...
Да прочета повече и по - стойностни книги...
Да отгледам децата си , здрави и силни психически, устойчиви и целеустремени, да ти видя щастливи, да им дам образование и някаква материална основа...
Да отслабна и да вляза във форма и добър психически тонус, понеже сега съм затрупана с ангажименти и преуморена...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 230
Ми.. тривиалните неща. Доколкото нечии мечти могат да са тривиални. И понеже съм на финансово-мениджърска тема:
- в стратегически план: наш си дом и семейство с мъжа, когото много обичам и... все така да се обичаме Simple Smile
- в тактически план: добра работа. Донякъде съм я постигнала, но май не се виждам все на това място до пенсия.. Тука идва и материалната част, щото всички знаем, че без пари - трудно.
- в оперативен план: мъжът, когото вече споменах, че много обичам, да се върне жив и здрав възможно най-скоро
И за всички усмивки, откраднати мигове, разходки и малки победи, които са по средата и се подразбират, но понякога пропускаме да забележим или пък отбележим.


# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мир и разберателство между народите и хората.

# 24
  • Мнения: 2 448

Нещата, за които мечтаете химера ли са за вас? Как точно мечтаете  Rolling Eyes. Редите във въображението си възможни вероятности ли? Колко време се мечтае една мечта? По колко мечти могат да се мечтаят едновременно?
Ако полагате усилия да осъществите мечтите си, то тогава не са ли те цели, не мечти?

Мечтите ми не са цели. Целите са неща, които разума ми е преценил, че мога да постигна.
Мечтая със сърцето си и душата си, не с ума си. А по колко мечти могат да се мечтаят едновременно - колкото силни копнежи имаме. За щастие там никой друг не може да сложи точка, там само ние казваме до тук... А колко време мечтая една мечта - не спирам докато съм жива, за да не пропусна момента, в който се сбъдне.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз мечтая за харем. Ама мъжки! Някой да знае къде да се преселя за да си осъществя мечтата?

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
че какъв е проблема да го направиш тук и сега?

# 27
  • Мнения: 2 448
Аз мечтая за харем. Ама мъжки! Някой да знае къде да се преселя за да си осъществя мечтата?

Как къде, в dreamland.  Laughing

# 28
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За спокойни и достолепни старини  Laughing

# 29
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
напоследък мечтая само за любов, другото си го имам, имах и любов - много любов, но......... като че ли тя някак си взе да отстъпва плахо, плахо / не от моя страна/ и аз не знам защо - може би заради изминалото време заедно - близо 18 години, а ми се иска да е както преди, ако можех щях да запея с Михаил Белчев
- Не остарявай Любов, чуваш ли, много те моля!

та......така - за това мечтая, за нещо което вече съм имала...., малко тъжно, но факт

Общи условия

Активация на акаунт