91 % отстъпка от цената или сезонни намаления в Италия (само за редовни клиенти)

  • 19 730
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1265733

Аа, фейамка, и аз с майка ми откак бях на 15-16 почнах да си разменям дрехи, по-точно тя откачаше с мен, де и свивах все това-онова, приватизация в соцвреме Joy

абе то и мойта се примолва от време на време за някоя блуза, ама на мен не беШе хрумнало да и го връЩам  Mr. Green

в клЮкарника има 2 теми за протеста, ако ги по4неШ отзад_напред има информация, май не е бил масивен. информация нема, Щото на някои така им е удобно...  Sick

не се живее добре, ама гледам хората не им се бунтува... та така  Confused

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей ме на и мене. Ха така, виж как сте можели да пиШете пове4ко. Twisted Evil

Касиер, някакви новини за мъжа ти ? Стискам палци. Peace

Астреа, ха такааааа,сега те сгаЩих. Mr. Green Тъкмо си търсех партньор за тенис Щото бях по4нала да играя със зетьовете ми миналата година ама те се оказаха несериозни.  Wink
4естито за гражданството,най-после  bouquet Стягай по4ерпката отсега  Wink

Феиам,блазе ти,4е можеШ да менкаШ със Щерката.  Blush

Ов4ева,драго ми е да те зърна на хоризонта.  Grinning

Отивам да попро4ета за протестите пред Парламента. Thinking

# 17
  • Мнения: 359
А Фейямаяма за кремчетата не знам,но ако сега ги има най вероятно ги произвежда Киро циганина,оня дето вареше легалната ракия Simple Smile
И моята майка има спомени от собствените си дрехи,който в първоначалното си състояние бяха добри за гледане,а в последствие придобиха миниджупски или късопанталонков вид.Женичката беше в шок,защото,първо,че баща ми ги вземал от тираджиите и съответно нещо по различно от предлаганото на бг. пазара и второ аз ги бях наистина поскъсила доста.Също и бяха донесли плат за пердета,който незабавно конфискувах и занесох на шивач,да ми ушие манто.Тъй или иначе никой не разбра,че първоначалната му роля бе да виси на корниза,а на мен ми стоеше по добре отколкото на прозореца.Доскоро всичките си дрехи подарявах на сестра ми или на племеничката,но сега избирам и запазвам някой модели ,за да може един ден мойта пирла да има какво да разваля.
Маке алтретанто.И аз отивам да чета за протестите,ако бейбито ми не запротестира междувременно

# 18
  • Мнения: 5 710
Ето ме и мен, нещо ме боли главата, тъй че накратко:-))

Касиер!!! Ужасно съжалявам за съпруга ти, знам какъв стрес е и все нощем да му се невиди.... дано всичко се оправи благополучно и неприятностите да са зад гърба ви скоро!Дръж ни в течение какво става, ти как си!?

Ов4ева, радвам се да те видя отново. За мн. години и на теб, бъди все такава, каквато си, пожелавам си да те срещна наживо някой ден ( може и не на Ферретти) Wink)

Гери, честито за гражданството, отдавна чакаше, помня, аз. Не лоша новина е това, к ми напомня да взема да попълня тези документи най-после.

За България и аз разбрах, спрели са протеста, заради футболни фенове, к са се държали вандалски, имало сбивания...




# 19
  • Мнения: 1 545
Гери, честито!   bouquet И аз съм планувала да се информирам какви документи ми трябват, че да ги подам, ама кога ще успея (да се информирам де), не е ясно.
Овчева пак се завърнала на хоризонта.... В събота си мислех за теб, щото ходих до чентро коммерчале Кампаня, което би трябвало да ти е в квартала.
Тия протести не са ли заради заведенията в Студентски град? Сега текат новини по БТВ, ама немам време да ги гледам, ще питам майка какво са казали.
Моя малкия маймун нали го захранвам, та му се зепече дупето яко горкото, все не можеше да се изходи. Та майка реши първо кардинално проблема, като му направи клизма (да не ви обяснявам резултата  Mr. Green) и второ, храни го два дена с пюре от тиква, което днес си каза думата и памперса се напълни по нормалната процедура  Joy. Много ми е добричко детето, пу!

# 20
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Привет на всички и благодаря за подкрепата  bouquet.Ние вече сме си в къщи,с бъбречна криза на антибиотици и с нови камъни в бъбреците и някаква инфекция  пак на бъбреците.За сметка на това няма вече силни болки.А като имате предвид,че само предната седмица се хвалих с диетата,която  мъжо спазва и изхвърли всички камъни Embarassed
 Отивам да спя ,че две не виждам smile3524
 Още веднъж голямо благодаря на всички  love001

# 21
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Ние сме в отпуска  Joy ,т.е. аморето де  Joy Joy Joy

Касиер, радвам се  Hug дано бързо се възстанови  Praynig

Ето това имах предвид....ако(Пази Боже) съм със силни болки и проблеми от какъвто и да е тип със сигурност ще опитам какво ли не  Crazy то пък не се знае кое може да подейства добре....гладуване само на плодове да прочистя организма = даже има хора само на вода или някой друг натурален метод  Peace

Гери, Честито   bouquet радвам се,че всичко ти е наред  със здарвето  Peace и аз съм чувала за ДЮкянската,че може да доведе до проблеми  Rolling Eyes

Наоколо съм  Crazy

ПП Салди Салди Салди;)   

# 22
  • Мнения: 32
За много години моми4ета, много усмихнати дни и сбъднати ме4ти таз година!!   bouquet Hug
Ние в об6ти линии сме добре, с малко пове4е по4ивка в леглото корем4ето успе6но расте…и мома 6те е…Мъжо все се надиав6е на момък .....Запо4нах курс пре- парто – много ми е от полза, за6тото аз 6те се грижа за малки бебишор без  страни4ни помо6ти  Ще има и 2 инконтри с бъде6тите татковци….6те е забавно . Курсът се води от една акушерка, която като я слу6ам  ми вдъхва кураж да раждам всяка година… Laughing
Ина4е и на мен ми ‘ пристигна’ гражданството след 2 год и 2-3 месеза- сравнително бяха то4ни. Но тук в Салерно прозедурата е: аз отивам в преффетурата откудето си вземам пакета документи  с одобреното гражданство и го нося в суответаната об6тина , откудето ми съоб6тават след 2-3 седмици дата за  сре6та с кмета  и така. вси4ко е по4ти идеално, само в префектурата биаха забравили да добавят кум вси4ки документи  акта ми за раждане и настъпи лек предновогоди6ен смут, от Об6тината едвам не ме върнаха в Бг. да продуцирам нов акт за раждане…… #Cussing out

От салди таз година…..не знам 6то ама никак не се ентусиазирам… newsm78

Хубав слеедобед на вси4ки, аз отивам да се паркирам пред камината и да мъркам ... Grinning

# 23
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Записвам още една безсънна нощ в календара #Crazy.Вече изглеждам така smile3556.То не бяха болки,втресане,температура , а през деня сме ок  Rolling Eyes.Ако и довечера не спя незнам утре дали ще съм жива!

 Имало е чета вчера протести в БГ,слушам и днес продължават.Няма да се поправят нещата  у нашенско.Везните започнаха да натежават май на едната страна-да вземаме детето тук.иначе върнем ли се - НЕМА ПЕРСПЕКТИВА!!!!!!!!!!!!!!!!!

Айде стига с моите тревоги вече,вие как я карате момичета?
 Давайте нови отчети за салдите Peace

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 17:10 от kasier

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Касиер,съ4увствам ти за недоспиването. Confused  И на мен напоследък ми се слу4ва а аз като не си доспя ставам направо свирепа и 4овек убивам. #2gunfire

# 25
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Касиер,съ4увствам ти за недоспиването. Confused  И на мен напоследък ми се слу4ва а аз като не си доспя ставам направо свирепа и 4овек убивам. #2gunfire
И аз съм така,но сега е по-различно,защото мъжо хем и той не спи,хем страда от болките,а аз се въртя като муха без глава и с нищо не мога да му помогна освен да си мълча и да не го докосвам,че място не може да си намери

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пак няма никой тук... Thinking
Щом и салдите не можаха да ви измъкнат от хралупите зна4и положението е сериозно.. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 581
Здравейте, момичета и от мене. Казвам се Здравка и живея в Бургас. Всъщност никога не съм била в Италия но моята зълва–сестрата на съпруга ми живее в Италия. В някакво селце близо до Милано. Мисля че се казваше Сан Зеноне или нещо подобно. На нея сега тепърва и предстои да се сблъсква с италианската здравна система грижеща се за бъдещите майки и бебета. Аз доколкото разбирам при нас е едно при вас по друг начин вървят нещата. Тя много често ми се обажда да ме пита какви изследвания се правят в България и по колко пъти . Има известни разминавания.
Би ми било интересно да следя италианската тема и да науча повечко за следенето на бременноста и раждането в Италия. ако има някакви интересни теми и мнения по тези въпроси ще и ги изпратя.
Тя не си пада много по форумите

# 28
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте!
Тук слънце пекна, но е студен вятър морски. Скука при нас. Салдите не ни вълнуват веки, големи боклуци останали по магазините, а и те празни от народ, само първите два дни имало повече хора, едно ни е ' вяло' на всички. Вчера мъжо мина през софийската дружка тука и ми донесе от нея 'кърски' армаган- ударих дъ-то в тавана от радост- страхотна свежа крехка копривкаааа.....от години и години не съм се ' докопвала' до такова нещо. Ама ние си бъбрихме вчера по телефона, а тя веднага ме изненадала- купува зеленка от един чичо с градиан до един огромен парк, а като и дадох идеята набрала и копривка. Много я обичам мита с ръкавици естествено под горещата вода и после в салатата, в супи и на яхния. Сега Маргото, нали е зарзаватчийска манячка кат мама си ще се облажи. щерка ми реши, че обича сурова чушка, грейпфрут, тиква и всичко де расте по земята. Ако ме слуша някой ще си помисли, че съм фиданка...май ще го ударя само на зелено да не остана дойна крава...
Ало, елате да видите акк изпушвам тук без вас, пишете, де, дайте тон на нова песновка, че изпростявам на "самотек" Joy Joy
Касиер, не можеш ли да се нананяш денем или тогава не успяваш просто да заспиш?

# 29
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Аз се отчетох на салдите...Мкдирокова нали не очакваш да качваме снимки на покупките  Crazy

Имамама, има разминавания къде за добре,къде за не толкоз...но според мен е важно зълва ти да си падне по някой форум или сайт и да е в крак с инфото,защото разногласията са доста  Peace А и може да си сверява часовника.....ако е омъжена за италианец може да има и свекърва,която 'добре' да я посъветва, та съвсем да се оплете  Crazy

Нямаме май;)
 


Общи условия

Активация на акаунт