91 % отстъпка от цената или сезонни намаления в Италия (само за редовни клиенти)

  • 19 785
  • 316
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 388
Благодаря ви за поздравите момичета  Hug Честито и на всички останали, които празнуват- бъдете здрави и обичани   bouquet
За мен вчера беше голям ден- на датата на кръглата си годишнина се сдобих с нов дом - най-хубавият подарък за мен, след раждането на сина ми  Heart Eyes
Иначе, моята практика за читадинанцата също е приключена в Рома още в началото на декември. Сега очаквам включване от Милано, ще видя какво ще ми пишат, но името и кодиче фискале няма да си сменя. Говорих и с моят адвокат, ако нищо не стане, по - скоро няма да приема италианското гражданство. След траскриционе на атто ди нашита вашите имена как ги изписаха?

# 256
  • Мнения: 402
ФФр,
купи си външен диск, и си запази твоите ли4ни неща,  преферитите от нета, обикновенно са в подфолдер с име Favorites, и запазваш целият фолдер.
На интернет оператора не се обаждаш.
 За коя рубриката  става въпрос, на пощата ли? Каква е, Outlook?
Ако още нещо те интересува, пиши ми на ЛС, евентуално може да се и 4уем.

Със закъснение, 4естити Рожденни Дни, на празнуващите.
 newsm59  bigdance2


мамах3,така като гост немога да ти пратя нищо на лични.Много искам да се свържем,така че пиши ми на лични-в голямо затруднение съм и всеки съвет ще ми бъде полезен

# 257
  • Мнения: 5 710
Соня, честито и от мен! Страхотни подаръци получаваш  Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 580
Благодаря ви много за линковете за Венеция, гледах, чудих се, маях се и резервирах за май месец   bouquet

# 259
  • Мнения: 1 545
Дани, честита ти рожденничка   bouquet  bouquet  bouquet. Да расте все така хубава и палава  Laughing.
Кате, по какъв случай из италийско? Жалко, че Тоскана ми е далечко, с удоволствие бих те видяла. А и през април ще си ходим в София, разминаваме се.
Сонче, честит подарък!
На мен пък малко предварително вече ми подариха подаръка за рожденния ден - Пежо V-clic, ето такова

# 260
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дзак от една непоканена германка!
Ще ви гостувам през април в Тоскана. Ако има желаещи и живеещи наблизо за по едно кафе, ще се радвам!
Ще идвам само с Елиас, ще се подвизаваме в Кастелина ди Кианти. Не съм решила още докъде ще летя - Флоренция или Пиза, но ще наемам кола, така, че ще съм мобилна.
Имам разни питанки, ама тях по-късно.

До април има време. Не съм близо до Тоскана,но Ще видим....  Twisted Evil Wink Питай каквото се сетиШ,насреЩа сме  Peace

# 261
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря ви за поздравите момичета  Hug Честито и на всички останали, които празнуват- бъдете здрави и обичани   bouquet
За мен вчера беше голям ден- на датата на кръглата си годишнина се сдобих с нов дом - най-хубавият подарък за мен, след раждането на сина ми  Heart Eyes
Иначе, моята практика за читадинанцата също е приключена в Рома още в началото на декември. Сега очаквам включване от Милано, ще видя какво ще ми пишат, но името и кодиче фискале няма да си сменя. Говорих и с моят адвокат, ако нищо не стане, по - скоро няма да приема италианското гражданство. След траскриционе на атто ди нашита вашите имена как ги изписаха?

Първо,4естито за новото жилиЩе   bouquet

На мен ми записаха само името+фамилията. Peace

# 262
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дани, честита ти рожденничка   bouquet  bouquet  bouquet. Да расте все така хубава и палава  Laughing.
Кате, по какъв случай из италийско? Жалко, че Тоскана ми е далечко, с удоволствие бих те видяла. А и през април ще си ходим в София, разминаваме се.
Сонче, честит подарък!
На мен пък малко предварително вече ми подариха подаръка за рожденния ден - Пежо V-clic, ето такова


Деске,4естито ти возило. Много е симпати4но.  bouquet Приятно и безаварийно каране ти желая и не забравяй да слагаШ каска. Wink Peace

# 263
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Честити Нови Придобивки на Сонита и Моя Кукла  Peace Със здраве да се ползват  Mr. Green

Мкдирокова, в Наполи ги стресират каските  Crazy миналата година един беше завел дело и спечелил...стресирала го много каската  Joy Joy Joy

Копвам ви питането ми,че ми е малко спешно  Crazy

Модератор да не ми местят темата МОЛЯ  Grinning

Адаптора не се ли връзва за седалката?! А и джаджата за колана как точно се захваща - между крачетата ли или отгоре?!
А като карам без детето седалката нямали да ми се мести напред назад?!Чудно ми е,че не се застопорява  newsm78



Да казвам ли,че ми е спешно,защото махнах другот столче  Crazy

# 264
  • Мнения: 1 545
Калка, Дирокова, благодаря!
Кала, а тая джаджа няма ли си инструкции? Търси ги и в интернет евентуално.
Столчето на Бобо нямаше никакви "коланчета", служи само за повдигане, за да може нормалния колан да го обхване добре.
А иначе винаги слагам каска  Laughing. Почти никой не кара без, точно обратно на общоразпространеното мнение за Наполи. Тук катастрофите са изключително редки. А деня с най-малко трафик е бил този, в който по техн. причини сфетофарите не са работили  Joy

# 265
  • Мнения: 5 710
Деси, ей.. страшно.. леко завиждам, искам и аз... Simple Smile Безаварийно да го караш, да си отваряш очите на 4.
Иска ли се патент за това чудо? Лесно ли се кара... кажи, сподели ... или по-добре недей, че после има да мрънкам сто дни, че Деси има, а аз не  Laughing

# 266
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Kaла,аз имам такива стол4ета и в двете коли ( за Джулия ).
Какво то4но те интересува ? Функцията на това стол4е е по-скоро да повдигне детето до нужната висо4ина,за да може да се закоп4ее с колан както възрастните. На кутията на моите имаШе обяснение в картинки ( на Кам са ) Peace

# 267
  • Мнения: 11 329
Ще си правим фотоваканция с дружките от фотографската тема.
Питанките ми са свързани с това дали има магазини, пекарни или други подобни дето са отворени в неделя. Защото пристигаме в събота, но не знам дали ще имаме време да напазаруваме за следващия ден, а особено ме вълнува какво ще сложим примерно в неделя сутрин на масата.
Какви закуски се продават по пекарните - има ли кроасани, малки хлебчета или са ви други тестените изделия по случая.
Може и с линкове за снимки.
Ще съм ви много благодарна.
Знам, че има много време до април, ама рано пиле рано пее.
Наехме къща до Кианти и ще джъткане до Флоренция, Сиена, Пиза и където ни видят очите, стига времето да го позволява, че ако вали, отиде цялата план-програма  Joy

# 268
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ще си правим фотоваканция с дружките от фотографската тема.
Питанките ми са свързани с това дали има магазини, пекарни или други подобни дето са отворени в неделя. Защото пристигаме в събота, но не знам дали ще имаме време да напазаруваме за следващия ден, а особено ме вълнува какво ще сложим примерно в неделя сутрин на масата.
Какви закуски се продават по пекарните - има ли кроасани, малки хлебчета или са ви други тестените изделия по случая.
Може и с линкове за снимки.
Ще съм ви много благодарна.
Знам, че има много време до април, ама рано пиле рано пее.
Наехме къща до Кианти и ще джъткане до Флоренция, Сиена, Пиза и където ни видят очите, стига времето да го позволява, че ако вали, отиде цялата план-програма  Joy

Кате, тук в неделя не се надявай да намериШ отворен магазин. Mr. Green
Съвета ми е да се бухнете в някой магазин в събота Щом пристигнете и да си купите неЩа за на първо време ( неделя/понеделник ). Как каза ,4е се казва град4ето?
Инак в пекарните се продават хлеб4ета , кроасани разни , торти4ки, сладки и други такива закускоподобни неЩа. Peace

# 269
  • Мнения: 708
здравейте дружки,

от доста време не съм се вясвала, но не съм ви забравила  Hug

Първо 4естито на вси4ки има6ти повод да по4ерпят   bouquet

Добре до6ли на новите попълнения  Hug

Ние сме добре, отписахме Алето от ясла след толкова много боледуване, майка е при нас, та се гледат с баба докато аз съм на работа.

цунки на вси4ки и лека ве4ер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт